Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii - Simtiti Febra Fotbalului?

Salut,

Aici puteti sa discutati despre evenimentul care va fi adaugat in joc in actualizarea de maine
Post edited by BeoFarmer on
«13

Comentarii

  • sin_axel (RO1)sin_axel (RO1) RO1 Postări: 396
    Terenul va fi linga ferma ?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Terenul va fi in interiorul fermei. Am postat un film la actualizare care va raspunde la multe intrebari. Dupa ce il urmariti, va rog sa postati aici alte neclaritati, ca sa le putem inainta dezvoltatorilor si sa începem in cele mai bune conditii evenimentul. 
  • În nume personal, regret enorm că se amestecă acest eveniment cu BF. Şi dacă tot se vine cu 'realităţi în lumea virtuală', poate că nu ar fi deloc lipsit de interes să aducem aminte gamerilor că acest 'campionat' se desfăşoară într-un stat agresor, condus de un criminal de război, asasin de copii ca mulţi dintre cei care joacă acest joc. Repet: regret că GGS se implică în promovarea acestui eveniment, şi anunţ că voi boicota total aceste eventuri şi orice cumpărare de galbeni până când GGS va reveni şi va lua măsuri pentru repararea morală a acestei erori, eventual prin susţinerea directă a victimelor statului organizator al CMF din Georgia, Moldova-Transnistria, Siria sau Ukraina-Donbass!!! Şi dacă sunteţi curioşi, documentaţi-vă unde a avut loc CM de fotbal în 1936, înainte de WW2...
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 14.06.2018
    gata si cu evenimentul asta.....am adunat cat am adunat si ce sa vezi....nu se mai incarca jocul...nu mai pot trece de pe o ferma pe alta ca se blocheaza....nu era mai bn ca continuati cu testerul si apoi sa bagati voi ev.?cand sunte   ti siguri ca functioneaza,nu de alta,.dar ne tine pe loc cu toata ferma nu doar cu ev. asta
    datorita acestui ev. nu ne putem bucura de timpii redusi de la palnia,la care sa muncit enorm si s-au consumat resurse
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut,

    Se investigheaza problema
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    buna de la acualizare nu se mai incarca jocul am sters si istoric degeaba
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    nici eu nu mai pot conecta
    nici de pe calculator, nici de pe mobil


  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Adica aici vrei sa discut? Aici era vorba de fotbal nu de faptul ca eu si multi altii nu putem intra pe joc. Poate pe mine nu ma intereseaza fotbalul. Poate eu vreau doar sa-mi vad de Steve, evenimentul Hawaii si timpii redusi. Dar ca de obicei inchizi imediat ce nu-ti convine
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    pana am scris, ca dincolo la probleme tehnice s-a inchis, am putut sa ma reconectez
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Eu inca nu.
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    si-a revenit
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Incercati acum si vedeti cum merge...la mine functioneaza ok
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    Beo nu merg nici barcile sa le echipezi )
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Am reusit sa intru. Revin cu detalii daca sunt probleme
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Se pare ca a aparut o probleme generala, mai multe servere sunt afectate de probleme. Acum 1 minut imi mergea perfect, iar acum am fost deconectat si imi esueaza conexiunea...sa avem putina rabdare pana la solutionarea problemei
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    multumesc beo ,iar s-a blocat
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    Eu inca nu.
    gata, iar nu ma mai pot conecta
    n-a durat prea mult
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Am intrat dar nu puteam culege absolut nimic. Am incercat sa intru pe gastro si s-a blocat. Bineinteles ca nu ma mai pot conecta. Si te rog mult, nu-mi cere sa sterg sau sa.... 
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    probabil ca asa vom merge cateva ore de-acuma, ne jucam de-a conectatul
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Incercati din nou acum si spuneti aici cum va merge jocul
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    da am putut intra
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    probabil ca asa vom merge cateva ore de-acuma, ne jucam de-a conectatul
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Evrika! Ma duc si la biserica sa aprind niste lumanari sa tina pana maine
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    vad ca problema este cam generala specific GGSului mai bine ar renunta si asa este destul de aglomerat jocul nu prea mai aveam nevoie de un nou eveniment sau cel putin sa renunte la altele care nu mai prezinta interes!!!
       nu prea imi place sa inchid si sa deschid pagina la fiecare actiune pe care vreau sa o fac adica cam la doua minute sper ca nu vrea sa sacape de jucatori sa-i faca sa se lase de joc insistind in prostie!!!
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    vad ca problema este cam generala specific GGSului mai bine ar renunta si asa este destul de aglomerat jocul nu prea mai aveam nevoie de un nou eveniment sau cel putin sa renunte la altele care nu mai prezinta interes!!!
       nu prea imi place sa inchid si sa deschid pagina la fiecare actiune pe care vreau sa o fac adica cam la doua minute sper ca nu vrea sa sacape de jucatori sa-i faca sa se lase de joc insistind in prostie!!!
    Ai dreptate, trebuie refresh daca vrei pe alta ferma. Dezamagitor dar nu surprinzator...
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    ca de obicei, la un event nou jocul merge ca o tigaie găurită ...
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    au dat-o-n bara :smile: (ca tot suntem cu fotbalul acuma)
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 14.06.2018
    Echipa a inceput sa lucreze pentru o rezolvare a blocarilor si intreruperilor. Problema nu a trecut inca de tot, dar cu conectarea cred ca nu mai exista probleme, iar stergerea cache si cookie ar putea sa ajute.
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Asta este conectarea mea....http://prntscr.com/juuaa4
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    nu ma pot conecta la joc

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier