Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc Tutoriale şi sfaturi

concursul de cai

DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
editat 09.06.2018 în Tutoriale şi sfaturi
daca poate sa-mi spuna si mie cineva care sun cerintele ,pentru a ,ajunge cu un cal in liga de diamant ?ca eu am un cal dinacela cu rar cu al treilea nivel de calitate a ameliorarii si valoare de ameliorare 109 si din liga de platina locu 5 sau 4 nu pot sa mai urc !!
 am antrenat caii si am ameliorat de mam plictisit si acuma vad ca e tot mai greu!!!

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    si va fi tot mai greu dar pe linga faptul ca ar trebui sa ai un cal mai mare cu nivel de ameliorare 4 si la mai mult de 125, trebuie sa cumperi cam tot ce se poate cumpara cu galbeni sa nu sari peste nimic si poate vei ajunge si in diamant 
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    editat 09.06.2018
     :'(  multumesc pentru raspuns

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    cu placere !! 
  • lavia (RO1)lavia (RO1) Postări: 1
    cum impart genele?
  • Eveline13 (RO1)Eveline13 (RO1) RO1 Postări: 60
    Buna , am observat schimbari si la pajistea de cai a cooperativei, am un calut de mai bine de 1 saptamina, dinaintea schimbarilor de la pajiste si nu resuesc sa il ameliorez s-ar putea sa nu inteleg bine ceva?  Multumesc
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Am sa verific si eu cu un cal. Dar ce anume s-a schimbat, pentru ca nu ai explicat de la cap la coada, ca sa intelegem toti despre ce este vorba?
  • Danamaria7 (RO1)Danamaria7 (RO1) RO1 Postări: 14
    buna! as dori sa stiu unde pot gasi toate nivelele pe care un cal le poate atinge?  am tot cautat si nu reusesc ... stie cineva? ma intereseaza in special dupa niv. 5- incredibil . si inca ceva... cum putem depasi niv maxim de 201 ? sau , mai exact, se poate depasi ? are legatura cu nielul calului ? poate cu noul indice micut pe care chiar nu l inteleg... ? :)multumesc!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier