Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Doc- Nivel 8

Buna ziua! Unde pot vedea nivelul pescuitului? Pentru a putea imbunatatii docul am nevoie de nivel 120. Unde imi apare?Multumesc

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut,

    Tot ce trebuie sa faci pentru a vedea nivelul tau de pescuit este sa mergi la regiunea de pescuit si sa te uiti in partea dreapta de sus. Intre nivelul tau de jucator si ora Big Farm va aparea o alta bara asemenatoare cu cea pentru nivelul de jucator unde iti apare nivelul de pescuit actual, cate puncte de pescuit ai si de cate puncte mai ai nevoie sa treci la urmatorul nivel

    O alta metoda e sa deschizi lista de rang si sa mergi la "Sorteaza dupa PX pescuit"
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    nu nivelul pescarului il cere pentru imbunatatirea docului ci nivelul fermei tale trebuie sa fie 120 !!!!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Ai perfecta dreptate! Pentru modernizarea docului e necesar nivel 120 de jucator, nu de pescuit! Nu eram atent la contextul intrebarii si am explicat cum vede nivelul de pescuit.
  • Multumesc!
  • rondel (RO1)rondel (RO1) Postări: 6
    eu am nivel 200 si totusi nu-mi piermite imbunatatire doc; de ce?
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    editat 17.05.2018
    eu am nivel 200 si totusi nu-mi piermite imbunatatire doc; de ce?
    trebuie sa indeplinesti unele sarcini de la ferm principala  si de la ferma floricola cele cu pescuitu 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier