Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

recompensa lipsa!!!

DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
editat 16.05.2018 în Sugestii, laudă, critică
unde gasesc aspectul rustic de  la staulul  de vite ? recompensa de la palnie de la 48 la mine in depozit nu este !! 
as trimite si eu un mesaj mai departe dar nu stiu engleza  :):):) si cred ca sunt destui jucatori care nu stiu engleza.
daca poate cineva sa-mi dea si mie un raspuns  :):):)

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    cind staulul este cules deschizi cercul si dai sa il maresti si deschizi pe galeata si acolo ar trebui sa fie !!



  • Ce bine că atunci când trebuie să cumperi galbeni e în româneşte...
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    editat 16.05.2018

    cind staulul este cules deschizi cercul si dai sa il maresti si deschizi pe galeata si acolo ar trebui sa fie !!
    stiu de unde se ,schimba aspectele dar nu este !!

  • Nosferatus (RO1)Nosferatus (RO1) RO1 Postări: 18
    editat 17.05.2018
    unde gasesc aspectul rustic de  la staulul  de vite ? recompensa de la palnie de la 48 la mine in depozit nu este !! 
    as trimite si eu un mesaj mai departe dar nu stiu engleza  :):):) si cred ca sunt destui jucatori care nu stiu engleza.
    daca poate cineva sa-mi dea si mie un raspuns  :):):)
    Aspectul se numeste "Staul de vite dragut rustic" si se aplica doar la Staul de vite tropical sau la cel de bomboane. Nu merge aplicat la cele normale, de aceea nu il gasesti :)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier