Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Rusine GGS !

Bineinteles ca a devenit o obisnuinta in acest joc sa muncesti degeaba. 
Bineinteles ca la  finalul palniei intre coop , nici noi nici alte coop, nu am primit premiile pentru locurile ocupate.
Bineinteles ca ne-am saturat de  lipsa de respect si  atentie acordata jucatorilor din partea ggs.
Totul merge intr-o directie complet aiurea , jocul este dezechilbrat din foarte multe puncte de vedere , premiile oferite sunt penibile  , promisiunile celor de la ggs au fost si vor ramane desarte.
Drept pentru care vom renunta si noi sa ne mai lasam inselati:(
Fara pic respect pentru GGS,
Sandra

Comentarii

  • Da este bataie de joc ,hi sa intram in vacanta !
  • deniyanca (RO1)deniyanca (RO1) RO1 Postări: 80
    din pacate draga mea, aburelile lor asupra noastra dureaza de prea mult timp :persevere:
    si noi suntem cei batuti in cap,pentru ca acceptam. 
    atata timp cat vom cumpara gold cu nemiluita sa bagam in jocul asta,pentru diferite evenimente( ca e palnie,ca e campionat,etc) ei nu vor schimba nimic. 
    au redus fiecare premiu la minimum.... inainte mai aveau o sansa si jucatorii care nu cumparau gold,acum nu mai au nici una.
    o singura cooperativa,nu poate schimba nimic....poate mai multe,o pot face.
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    editat 30.04.2018

    cum sa nu rada de noi cei de la ggs!! cand la palnie sau la alte evenimente  jocatori de top baga cu nemiluita galbeni.


  • sandra105 (RO1)sandra105 (RO1) RO1 Postări: 75

    cum sa nu rada de noi cei de la ggs!! cand la palnie sau la alte evenimente  jocatori de top baga cu nemiluita galbeni.


    Pai de-aia sunt de "top"
    Iar fara finantarea lor , probabil ca jocul inceta sa existe , si am fi jucat  X si 0
    Nu cautati vinovati in alta curte, singurii vinovati sunt cei care nu-si onoreaza promisiunile, in speta GGS, clar!
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    ai dreptate Sandra :)
    nu trebuie sa ne invinovatim noi de modul in care alegem sa jucam cu gold sau fara gold, strangand goldul ggs ului ( unde chiar iti trebuie o rabdare de chinez ca acumulezi cu picatura :)
    oricum nu ne comparam cu alte servere iar aici ii apreciez pe cei care stiu ce vor indiferent de premii :)
    acum naa m am legat de jocul asta sentimental :) imi place ...incerc sa nu mai astept nimic de la ggs ca premii ca nu mi le da in viata reala nu le iau acasa ...joc asa cum imi face placere ...pigulind si construind la relanti :)
    ca sa nu ma mai simt jignita de serviciile lor 
  • sandra105 (RO1)sandra105 (RO1) RO1 Postări: 75

    Ne poate spune si noua cineva daca aceste lucruri au fost transmise celor de la ggs si ce sanse avem sa se rezolve problema ?Un moderator , ceva?...sau nu mai avem nici moderator?
    Intreb asta pentru ca nici acum , dupa atatea zile , premiile promise nu au fost creditate.
    Mentionez ca  atat eu cat si colegi de-ai mei , am trimis tiket la suport , dar pana acum nu am primti raspuns.

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853

    Ne poate spune si noua cineva daca aceste lucruri au fost transmise celor de la ggs si ce sanse avem sa se rezolve problema ?Un moderator , ceva?...sau nu mai avem nici moderator?
    Intreb asta pentru ca nici acum , dupa atatea zile , premiile promise nu au fost creditate.
    Mentionez ca  atat eu cat si colegi de-ai mei , am trimis tiket la suport , dar pana acum nu am primti raspuns.

    Da, aceste lucruri au fost transmise celor de la GGS insa momentan nu avem nimic de spus. O sa fiti anuntati cand se ia o decizie 
  • sandra105 (RO1)sandra105 (RO1) RO1 Postări: 75
    Multumesc!
  • just (RO1)just (RO1) RO1 Postări: 3

    Si din data de 03.05.2018 si pana astazi 24.07.2018 sa tot fie mai mult de 2 luni si jumatate...

    Oare unde or fi premiile ?????

    Va spun tot eu... la acelasi ggs (nu se merita sa scriu acest nume cu litere mari)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier