Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Distracţie şi conversaţie

Ramas bun (^^)

ArwynArwyn Guest Postări: 800

Hristos a Inviat dragi fermieri! o:)

Ei bine dupa cum am anuntat acum ceva timp in urma, a sosit si ziua in care trebuie sa imi iau ramas bun de la voi in calitate de moderator, mi-as dori sa mai fac acest lucru in continuare insa nu imi mai permite timpul. Mi-a parut bine sa va ajut atat cat am putut, si ca si jucator (cat o sa mai fiu si jucator) o sa va raman aproape cu vreun sfat sau o vorba buna ori o gluma. Daca am gresit fata de cineva cu ceva anume imi cer scuze si imi pare rau pentru momentele in care n-am putut sa va anunt sau sa va raspund la intrebari (nu a fost cu rea intentie). Raul o sa ramana in continuare moderatorul vostru (stiti ce rau a fost fara moderator asa ca bun sau rau cum il vedeti fiecare, e bine ca este acolo atat cat poate, nu o luati personal cand mai posteaza ironii sau ceva care va deranjeaza, intentia lui nu este sa isi bata joc de jucatori va asigur), jocul evolueaza asa cum vedeti deci nu va razbunati pe moderatori pentru nedreptatile de pe joc. Detalii despre cine este noul moderator din pacate nu o sa va dau eu, la momentul potrivit o sa isi faca singur prezentarea. Propunerea candidatului catre echipa a fost atat a mea cat si a lui Raul asadar o sa va rog fara rautati la adresa sa, alegerea a fost facuta nu pentru a favoriza o anume cooperativa ci dupa modul in care s-ar descurca acea persoana ca si moderator.

Toate cele bune,
Va pup si va imbratisez cu drag! (^^)  <3:*:*:*
Post edited by BeoFarmer on

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Mi-a facut placere sa moderam impreuna! Succes in viata reala <3
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Multumesc frumos Raul! Sentimentul e reciproc <3
    Mult suuces si tie in tot ce ti-ai propus  o:)
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
     Imi pare tare rau ca timpul nu-ti mai permite sa moderezi,dar atata timp cat mai joci, sper sa mai schimbam impresii. Succes in viata reala dar si in joc. <3
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    De acum sunt aici  ;) 
    Contul celalalt a fost dezactivat :)
  • Cartus3 (RO1)Cartus3 (RO1) RO1 Postări: 43
     <3<3<3  
  • Irimiha (RO1)Irimiha (RO1) RO1 Postări: 25
    Draga Arwyn,
    Ai reusit sa fii un moderator foarte bun, dar nu ai uitat ca esti si jucator. Ne-ai inteles ofurile si dorintele si ai fost alaturi de noi atat in momentele bune, cat si in cele grele. Si impreuna cu Beofarmer ati fost o echipa foarte buna. Abia astept sa ne mai intalnim macar in competitii.Sunt convinsa ca viitorul iti va fi plin de fericire, pentru ca un om atat de bun si de frumos nu merita altceva! <3
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Multumesc mult de tot Irina!  :*<3
  • gainusha (RO1)gainusha (RO1) RO1 Postări: 41
    Mult succes Arwin in tot si in toate :)
  • deniyanca (RO1)deniyanca (RO1) RO1 Postări: 80
    pacat....  :(
    ramas bun fata draga :*
    si multumim pt tot :****
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
      <3<3<3  

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier