Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Probleme la incarcarea jocului - Feedback de la jucatori

ArwynArwyn Guest Postări: 800

Salutare tuturor,

Am facut cateva modificari pentru a repara problemele de incarcare a jocului pe care le experimentati de cand serverele au fost mutate. Va rugam sa  verificati pe ferme daca inca mai experimentati acelas comportament sau daca incarcarea grea s-a oprit/imbunatatit. Va rugam sa comentati despre comportamentul performantei jocului in aceasta discutie. Alte topicuri vor fi 
tratate separat. Va multumim pentru ajutorul acordat. 

Toate cele bune,
Echipa voastra de comunitate
Post edited by BeoFarmer on

Comentarii

  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Pentru a testa va rog sa va relogati intai apoi raportati aici daca s-a schimbat ceva sau nu.  ;)
  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    e la fel
  • Filip07 (RO1)Filip07 (RO1) RO1 Postări: 18
    nu este deloc lafel jocul este mult mai greu si enervant , se blocheaza mereu si nu merge nici pe departe cum a mers , deci a mers cu probleme si inainte acum nu merge mai deloc , la cules sau la plantat , hranit, etc , se blocheaza si atat , refresh si incerci dinnou , dupa inca 5 livezi culese se intampla lafel , nu poti decat sa iesi de pe joc si sa iti gasesti altceva de facut pana cand cei responsabili vor vrea sa faca ceva , Asa nu merge ! nu-i nici o placere in a juca !
  • Ambramburica (RO1)Ambramburica (RO1) RO1 Postări: 138
    La mine și-a revenit! Merge bine, recoltez porumb de vreo oră în continuu la fiecare 5 minute și nu am mai întâmpinat probleme :)
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    buna seara ,eu am sters istoric si vd ca nu mai am prob
  • Buna seara
    Fata de azi cand  apasam de 5 ori pe o parcela sa o colectez o data ,se misca mai bine acum.
    Dar tot nu merge  cu  aceeasi fluiditate  cu care ne-am obisnuit...
  • RaluAdinA (RO1)RaluAdinA (RO1) RO1 Postări: 6
    Jocul merge groaznic! Imi ia11 secunde sa recoltez de pe o parcela... De ce va bateti joc de oameni?? :)
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Curata mai des browserul de internet (istoric, cookies, cache). De cand au facut schimbarile cu server, cu cookies etc, totul (sau aproape totul) se stocheaza in temporarele calculatorului personal. De aceea merge asa greu.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier