Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Campionatul mondial !!!!

 vad ca s-a terminat campionatul dar nu au dat si monedele  aferente  !! 
  sau asa cum am inceput sa ne obisnuim este o alta teapa a GGS-ului ???!!!

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    GGS e inchis deoarece ei au Pastele duminica asta, monedele se ofera cand o sa soseasca din nou la munca
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    daaa si averea este in seif si nu are cine sa-l deschida poate moare trezorierul si va trebui sa asteptem sa numeasca parlamentul altul:)))
  •  vad ca s-a terminat campionatul dar nu au dat si monedele  aferente  !! 
      sau asa cum am inceput sa ne obisnuim este o alta teapa a GGS-ului ???!!!
    Urmeaza 1 aprilie ! In locul monedelor vei primi multumiri :smile:
    Deci fii multumit !
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    da  ai dreptate laura dar eu vad ca la GGS 1 Aprilie este cam tot anul:))))
      sa ma scuze Beo dar nu am nimc cu el nemultumirea mea este ca la GGS ca nu isi onoreaza clienti dar are pretentii ca noi sa ii sponsorizam iar ei ne ia la misto !!!!
  • Ambramburica (RO1)Ambramburica (RO1) RO1 Postări: 138
    da  ai dreptate laura dar eu vad ca la GGS 1 Aprilie este cam tot anul:))))
      sa ma scuze Beo dar nu am nimc cu el nemultumirea mea este ca la GGS ca nu isi onoreaza clienti dar are pretentii ca noi sa ii sponsorizam iar ei ne ia la misto !!!!
    Ceea ce și facem, nu? I-am sponsorizat mereu, încă o facem în ciuda tuturor nemulțumirilor pe care le avem și sunt convinsă că o vom mai face mult și bine! Cu părere de rău o spun, dar uneori chiar cred că ne-o merităm!
  • fau5ta (RO1)fau5ta (RO1) RO1 Postări: 44
    Ar fi de transmis cand vin marti la munca sa ne dea si masina galbena cateva ore. 
  • creata88 (RO1)creata88 (RO1) RO1 Postări: 24
    hristos a inviat .cand mai incepe campionatul mondial as vrea sa stiu si unde pot gasi un program cu campionatele cooperativelor,campionatul mondial,muncitorul harnic si restul eventurilor va rog .Multumesc frumos.Azi am inteles ca ar trebui sa inceapa muncitorul harnic 
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    editat 08.04.2018
    BUNA .IN PARTEA DREAPTA LA ANUTURI OFICIALE VEI GASI PROGRAMU LUNAR CU TOATE EVENIMENTELE SI PROBABIL CAND VA, INCEPE CAMPINATU MONDIAL VOM FI ANUNTATI DE UNU DINTRE MODERATORI
  • creata88 (RO1)creata88 (RO1) RO1 Postări: 24
    multumesc frumos dar nu apare pe luna aprilie nimic poate mai tarziu
  • creata88 (RO1)creata88 (RO1) RO1 Postări: 24
    multumesc frumos am gasit 
  • hristos a inviat .cand mai incepe campionatul mondial as vrea sa stiu si unde pot gasi un program cu campionatele cooperativelor,campionatul mondial,muncitorul harnic si restul eventurilor va rog .Multumesc frumos.Azi am inteles ca ar trebui sa inceapa muncitorul harnic 
        De obicei , CM apare odata la 2-4 luni , dupa sesizari facute de mine. Nu stiu daca este corect , totusi. Daca gresesc sa ma corecteze cineva.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier