Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii - Update: Provocarile Rapide, modificari la noile evenimente tematice si mai multe!

2»

Comentarii

  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    :) recitind ce am postat ..mi a scapat o eroare scuze 
    absolut
    alta nu mai vad :D 
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    dacă ar fi după GGS, am dormi cu capul pe tastatură ... Event după event, cerinţe imense pentru a le termina, aproape imposibil fără alge sau gold. Am impresia că cei care le fac sunt rupţi de realitate, nu ar strica dacă aţi lua în seamă formularele alea cu părerea noastră, cu care ne tot plictisiţi pe poşta contului. Şi apoi te trezeşti şi fără rezultatul muncii, un booster ameţit de 6 ore, rod a muncii timp de 10 zile ...
  • zguby560 (RO1)zguby560 (RO1) RO1 Postări: 45
    In mod firesc  ar trebui sa fim informati asupra cerintelor ( event rapid) fiecare jucator avand libertatea de a decide.Cerem prea mult? Rugam moderatorii sa faca un efort si sa ne furnizeze informatiile.
  • rares20026 (RO1)rares20026 (RO1) Postări: 5
    editat 19.03.2018
    Hawaii - pas 1 suplimentar: colecteaza 21700 piersici. (multisor, avand in vedere timpul in care se fac).
    In alta ordine de idei.....
    Luminata conducere a GGS, concediati-va designerul/graficianul. N-are nici o treaba cu meseria asta. E jalnic.
    Nu-mi ies nici acum din minte capetele alea de animale spanzurate, de pe steagurile oferite cu ocazia Anului Nou Chinezesc. Oribil.Fie e ciclop, ca buna parte dintre teutoni dealtfel, fie chiar are vedere binoculara insa se uita cu un ochi la altul.
    Serios, consider ca am merita mai multa atentie in ceea ce priveste estetica jocului. Sunt destui pasionati de joc, care va umplu buzunarele si merita efortul din partea voastra in a-i face sa se simta mai bine.
    CONCEDIATI GRAFICIANUL

    Revin cu pasii pe masura ce reusesc sa-i accesez (atat cat o sa pot parcurge...)
    Pas suplim. 2: - colecteaza boboci de floare - 5400 (tot F1)
                             - recolteaza oua - 33700
     
    Pas suplim. 3: - recolteaza levantica - 5400
                             - gaseste cochilii - 4700 (parcele si livezi F1)

    Pas suplim. 3: - recolteaza ceara - 27100
    Post edited by rares20026 (RO1) on
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    Cerinţele de la paşii suplimentari sunt aiuritoare. Fără alge şi aur fără număr nu se pot face, pentru ce le-aţi mai băgat?? Câte prisăci trebuie să ai să poţi face 27.000 ceară? Cei care hotărăsc cantităţile astea nu au nicio legătură cu jocul ăsta ...
  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    Cerinţele de la paşii suplimentari sunt aiuritoare. Fără alge şi aur fără număr nu se pot face, pentru ce le-aţi mai băgat?? Câte prisăci trebuie să ai să poţi face 27.000 ceară? Cei care hotărăsc cantităţile astea nu au nicio legătură cu jocul ăsta ...
    S-a anuntat mai inainte despre provocarile suplimentare:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/ro/discussion/174490/update-provocarile-rapide-modificari-la-noile-evenimente-tematice-si-mai-multe#latest

    !!! ATENȚIE: Această caracteristică nu vizează jucători de nivel inferior sau cei care preferă să nu cheltuiască aur !!!
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    şi de ce aş cheltui aur pe misiuni în loc să-mi iau recompensele cu aur? Eu ştiu că o misiune trebuie să fie o provocare, să-ţi faci o strategie pentru a face respectiva misiune, nu să apeşi pe butonul de instant. Cu aur orice prost poate face o misiune ...
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    editat 22.03.2018

  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    :smiley:   Eu te inteleg perfect... -moon... dar dupa cum merg lucrurile in jocul asta, trebuie sa dansam dupa cum canta GGS-ul  ... Nu este obligatoriu si depinde de fiecare daca danseaza sau NU  :smiley: 
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    la cu merge jocul, prefer să dansez în familie :).
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 22.03.2018
    cum e posibil sa merg cu 8 pe sec. la palnie dar sa imi calculeze cu 6 pe sec????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pe bune,,,e chiar bataie de joc...bug,bug,bug....candva au fost penalizati colegii ca au vandut produse la pret mare...acum ca ne mancati resursele degeaba cine plateste.....??!! Noi evident...
  • extra ozn(event)
    pas1 41k porumb
    pas2 18k cirese si3400 poze
    pas3 13,600 orz
    pas4 25k grau
    pas5 4100 fragmente ozn si 36k lapte
    pas6 24k mere si 7600 urme 
    pas7 12,400 levantica 
    spor :)
  • O alta capodopera a maestrului grafician al ggs, nu se dezminte deloc.
    Cumplit, numai o minte chinuita poate concepe asa ceva. 
    Imi pare rau pentru el, pentru alegerile ggs, dar mai ales pentru noi.
    Consider dezgustatoare creatiile acestui artist.
    Est modus in rebus.
  • fritisor710 (RO1)fritisor710 (RO1) RO1 Postări: 25
    BeoFarmer a zis:
    Am transmis problema mai departe

    Se pare ca exista ceva asemanator si pe serverul polonez, doar ca la ei problema e la floricola
    HA HA HA
    E si mai extinsa treaba :e si pe cel olandez, britanic etc
    Adica iar si-au dat cu stangul in dreptul.
    Putem paria pe asta!!
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    BeoFarmer a zis:
    Am transmis problema mai departe

    Se pare ca exista ceva asemanator si pe serverul polonez, doar ca la ei problema e la floricola
    HA HA HA
    E si mai extinsa treaba :e si pe cel olandez, britanic etc
    Adica iar si-au dat cu stangul in dreptul.
    Putem paria pe asta!!
    Si dupa reparare ni se vor servi niste scuze...
  • fritisor710 (RO1)fritisor710 (RO1) RO1 Postări: 25
    BeoFarmer a zis:
    Am transmis problema mai departe

    Se pare ca exista ceva asemanator si pe serverul polonez, doar ca la ei problema e la floricola
    HA HA HA
    E si mai extinsa treaba :e si pe cel olandez, britanic etc
    Adica iar si-au dat cu stangul in dreptul.
    Putem paria pe asta!!
    Si dupa reparare ni se vor servi niste scuze...
    Ideea e ca alti colegi de coop pot intra pe toate fermele deci ei sunt avantajati oarecum.!!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Va rog sa discutati pe aceasta tema >>aici<<
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!