Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Bug ASIA !!!!!!!!!!!!

probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
Nu se poate trece de pas 3 cred !!  Sa vedem cum merge colectarea si finalul !!

Trebuia sa faca ei o magarie ca nu se putea altfel !!!

Bravo  GGS

http://prntscr.com/iounkq

Comentarii

  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    nici recompensele nu se primesc la trecerea la pasul urmator....de altfel, nici nu mai sunt afisate...este afisat doar un text aberant in engleza la fiecare pas............
  • Floriana (RO1)Floriana (RO1) RO1 Postări: 3
    https://prnt.sc/ioytkz

    sadfsadfsadf, asta e noua limba GGS?
      e o fericire sa joci jocul asta :(
  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 09.03.2018
    Pai doar nu putea fi un update fara sa strice ceva cei de la GGS :(

    Apropo , cand am vazut screenshotul am ras de m-am sufocat :))

    In urmatorul update sa faca rosii virtuale sa aruncam cu ele in nemtii de la GGS :)))

    Edit : Mi-sa intamplat si mie pana la urma


    Astia de la GGS au dat informatie despre deco , dar nmk despre chestia asta!
    Post edited by luizazanuta (RO1) on
  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    Mai avem si noi moderatori?
    Sunteti asa de draguti sa ne spuneti si noua ce se intampla?...ca se intampla mult mai multe si mai rele decat in anuntul ala cu deco...
    Chiar daca nu stiti exact, nu aveti - evident - un anunt oficial de facut...macar sa interactionati cu noi, sa simtim si noi ca ne sunt ascultate pasurile, nemultumirile...
    De o buna bucata de vreme cred ca exista bug si la comunicarea cu moderatorii....scisesem acum cateva zile ca exista un bug si la colectarea recompenselor la caine...niciun raspuns...

    App...nu toti stiu engleza..poate multi nu au inteles ce li s-a transmis....


  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Mai avem si noi moderatori?
    Sunteti asa de draguti sa ne spuneti si noua ce se intampla?...ca se intampla mult mai multe si mai rele decat in anuntul ala cu deco...
    Chiar daca nu stiti exact, nu aveti - evident - un anunt oficial de facut...macar sa interactionati cu noi, sa simtim si noi ca ne sunt ascultate pasurile, nemultumirile...
    De o buna bucata de vreme cred ca exista bug si la comunicarea cu moderatorii....scisesem acum cateva zile ca exista un bug si la colectarea recompenselor la caine...niciun raspuns...

    App...nu toti stiu engleza..poate multi nu au inteles ce li s-a transmis....


    Mai avem si noi moderatori?
    Sunteti asa de draguti sa ne spuneti si noua ce se intampla?...ca se intampla mult mai multe si mai rele decat in anuntul ala cu deco...
    Chiar daca nu stiti exact, nu aveti - evident - un anunt oficial de facut...macar sa interactionati cu noi, sa simtim si noi ca ne sunt ascultate pasurile, nemultumirile...
    De o buna bucata de vreme cred ca exista bug si la comunicarea cu moderatorii....scisesem acum cateva zile ca exista un bug si la colectarea recompenselor la caine...niciun raspuns...

    App...nu toti stiu engleza..poate multi nu au inteles ce li s-a transmis....


    Au si ei o viata, a dat caldura, e de arat in gradina, vopsit pomii pentru Paste..tz tz 
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Imi cer scuze de raspunsul intarziat, asadar pentru a putea debloca pasii la event trebuie sa il deschideti de la cort nu de la butonul din stanga: http://prntscr.com/ip3ucg
    Dupa ce il deschideti de acolo isi revine si daca il deschideti din butonul din stanga ecranului.

  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    Multumesc de raspuns
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    buna seara la provocarea suplimentara lv de dificultate 5
    pas1=mulge niste lapte 10.000
    pas2=gunoi de grajd 3960 si de strans flori de cires=600
         
    pas3=trebuie sa colectam ceara de pe ferma floricola=8500
  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 11.03.2018
    Am descopertit un alt bug , Bugul cand termini sarcina:

    I am a text. Tes , that's right , I am a text! Shalalala.... ne faceti de rusine GGS...
  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    luiza tata.....daca citeai cateva comentarii de mai sus ..nu cred ca mai era cazul de inca un scr.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier