Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Cont

Salut!Imi poate explica cineva de ce mi s-a resetat contul?Acum trebuie sa o iau de la 0..

Comentarii

  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Buna! Verifica daca esti pe serverul RO. Poate ca, din greseala, ai intrat pe altul.
  • Sunt pe Ro.Numele de utilizator mi-a ramas la fel...la fel si parola.Nu inteleg ce s-a intamplat.
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    editat 11.01.2018
    Tebuia sa fi la nivel 13 in coop. Alexandra farm? Sau aici ai ajuns cu al doilea cont? T
    e-am cautat si asta am gasit  http://prntscr.com/hz4afn
  • rxn. (RO1)rxn. (RO1) Postări: 97
    Acela este contul cel nou

    Ai intrat in vechiul cont sau ai inregistrat un nou cont ? Daca n-ai mai intrat vreo 10 luni pe cont, iti sterge contul. 
    Esti sigur ca nu aveai contul facut pe alt server? (De exemplu serverul selectat "international") 
  • Tebuia sa fi la nivel 13 in coop. Alexandra farm? Sau aici ai ajuns cu al doilea cont? T
    e-am cautat si asta am gasit  http://prntscr.com/hz4afn
    Am ramas cu acelasi nume,doar ca m-a dat de la nivelul 1 cand am intrat pe ferma.
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Ai inregistrat si o adresa de mail la contul vechi?
  • rxn. (RO1) a zis:
    Acela este contul cel nou

    Ai intrat in vechiul cont sau ai inregistrat un nou cont ? Daca n-ai mai intrat vreo 10 luni pe cont, iti sterge contul. 
    Esti sigur ca nu aveai contul facut pe alt server? (De exemplu serverul selectat "international") 
    rxn. (RO1) a zis:
    Acela este contul cel nou

    Ai intrat in vechiul cont sau ai inregistrat un nou cont ? Daca n-ai mai intrat vreo 10 luni pe cont, iti sterge contul. 
    Esti sigur ca nu aveai contul facut pe alt server? (De exemplu serverul selectat "international") 
    rxn. (RO1) a zis:
    Acela este contul cel nou

    Ai intrat in vechiul cont sau ai inregistrat un nou cont ? Daca n-ai mai intrat vreo 10 luni pe cont, iti sterge contul. 
    Esti sigur ca nu aveai contul facut pe alt server? (De exemplu serverul selectat "international") 
    rxn. (RO1) a zis:
    Acela este contul cel nou

    Ai intrat in vechiul cont sau ai inregistrat un nou cont ? Daca n-ai mai intrat vreo 10 luni pe cont, iti sterge contul. 
    Esti sigur ca nu aveai contul facut pe alt server? (De exemplu serverul selectat "international") 
    Vechiul cont...ca il am de 3-4 ani,,,
  • Deci,contul mi-a ramas,la fel si parola,,,doar ca mi s-a resetat levelul
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Ce nivel aveai la cont?
  • rxn. (RO1)rxn. (RO1) Postări: 97
    Nu cred ca intelegi partea cu "inregistrare"  
    Nu mai este nevoie de adresa de mail ca sa te poti inregistra intr-un cont nou. 
    Sau daca vrei sa te loghezi in vechiul cont care este sters(din cauza inactivitatii), automat va face o ferma noua  "peste contul care exista deja" .

    Sau a2a varianta: nu ai scris numele corect. (Pe asta am patit-o si eu, pentru ca am vrut sa fac cont "rxn" si nu era valabil, am pus punctul la sfarsit si apoi cand am vrut sa ma loghez in acest cont, n-am mai pus punctul ca ma grabem si m-am trezit in alt cont)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier