Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Hot fix

24

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    am facut 30 de milioane desi ma-ti lasat pe zero cred ca i-am facut cam repede deci si necinstit va rog sa mai face-ti o remediere rapida sa mi luati si pe astia !!!!
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Vreau si eu 10 miliarde de dolari si dupa blocati-mi accesul la joc 4 zile. Intrebati va rog domnilor moderatori daca se poate.
    Si oricum nu e corect sa banezi serverul pentru propria greseala? Ce este asta, ne obligati la greva? Parca nu era voie cu boicot? Daca chiar insistati ne cumparam purcelul de craciun si petrecem vacanta de iarna cu, colegii din cooperativa la cabana si asa macar se cheltuiesc banii unde trebuie.
  • TLC (RO1)TLC (RO1) Postări: 49
    eu ma autodenunt!
    da, am profitat la maxim de bug si da, am luat extensii la greu!!
    VA ROG INSISTENT BLOCATI-MI ACCESUL LA PANARAMA ASTA DE JOC!


    Cartus3 (RO1) a zis:
    eu ma autodenunt!
    da, am profitat la maxim de bug si da, am luat extensii la greu!!
    VA ROG INSISTENT BLOCATI-MI ACCESUL LA PANARAMA ASTA DE JOC!

    SI LA MINE SI EU CRED CA SE VEDE LUMINITA DE LA CAPATUL TUNELULUI
  • CosminManager18 (RO1)CosminManager18 (RO1) RO1 Postări: 35
    editat 20.12.2017
     BLOCATI CONTURILE ! 
         
  • AVEREA  B)B)B)B):D:D>:)>:)
  • Tacha (RO1)Tacha (RO1) RO1 Postări: 7
     Si noi care credeam ca a venit Mos Craciun...Domnilor de la GGS nu va bateti joc de inteligenta noastra. Nu pe noi trebuie sa va varsati naduful. Greseala va apartine si masurile trebuiesc luate intre voi. Fiti mai selectivi cu voi, domnilor. Cu alte cuvinte, dupa ce ca sunteti incompetenti, mai faceti si valuri. Rusinica!!! 

  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Demisia sau banii?!
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    puteau sa faca roll back, asa ar fi fost corect, dar ne-ar fi dat galbenii inapoi .... mai bine sa ne acuze pe noi ca am stiut sa profitam de incompetenta lor ...
  • flori2007 (RO1)flori2007 (RO1) Postări: 131
    MULTUMESC DIN INIMA GGS-ULUI PT BUGUL ACORDAT :)))
    NE VOM GANDI CU TOTII CUM SA REMEDIEM ACEST BUG.....
    GATA NE-AM GANDIT:))
    NE PARE RAU CA IN SFARSIT A DAT-O IN BARA RAU DE TOT GGS-UL (PARCA ASA RASPUNDE GGS-UL IN URMA UNUI BUG CAND SE CHELTUIE SI JUCATORII RAMAN CU GALBENII ARUNCATI IN VANT) VA VOM ACORDA O COMPENSATIE ADICA O VARUIALA LA CASA, O PAUZA BINE MERITATA ............. A SI SA NU UIT O GRAMADA DE TRAULERE CE STAU DEGEABA INTR-UN DEPOZIT TEMPORAR, 10 HRANA DIN ALGE PENTRU GANDIRE, 1O INGRASAMANT DIN ALGE PENTRU A PLECA IN CONCEDIU PE O INSULA SI A PLANTA UN COPAC CU GALBENI PLUS 100 PICATURI DE APA !!!!!!!!!!!!
  • Cartus3 (RO1)Cartus3 (RO1) RO1 Postări: 43
    neneaaa GGS, pot sa vand merele, ca am magazia plina! Imediat se umple si cu porci, sa va trimit cva cartabos / carnat de-al nostru autentic? ca imi e frica sa ii vand, cine stie ce sume exorbitante voi primi?!?
      Lasati-va de meserie ca sunteti varzaaa!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salutare tuturor,

    Cele 4000 de banari nu vor avea loc doar pe serverul nostru, numarul de 4000 e la nivel global, adica toate serverele

    Cat despre cei care sustineti ca nu ati profitat de bug sau ca nici macar nu erati online la acel moment, insa aveti 0 dolari, va anunt ca am raportat acest lucru si se va investigha

    Scopul GGS nu era de a confisca toti dolarii din conturi, ci doar cei obtiniti incorect datorita acelei erori. 

    Nu stiu cine va fi banat si cine nu, se pare ca chiar in acest moment am fost banat si eu (presupun ca si voi)

    Revin cu alte informatii mai tarziu 
  • Cartus3 (RO1)Cartus3 (RO1) RO1 Postări: 43
    BeoFarmer a zis:
    Salutare tuturor,

    Cele 4000 de banari nu vor avea loc doar pe serverul nostru, numarul de 4000 e la nivel global, adica toate serverele

    Cat despre cei care sustineti ca nu ati profitat de bug sau ca nici macar nu erati online la acel moment, insa aveti 0 dolari, va anunt ca am raportat acest lucru si se va investigha

    Scopul GGS nu era de a confisca toti dolarii din conturi, ci doar cei obtiniti incorect datorita acelei erori. 

    Nu stiu cine va fi banat si cine nu, se pare ca chiar in acest moment am fost banat si eu (presupun ca si voi)

    Revin cu alte informatii mai tarziu 
    si eu! :)))
    ai idee pt. cat timp?
  • adn82 (RO1)adn82 (RO1) RO1 Postări: 9
    gata s-au blocat conturile 
  • Cartus3 (RO1)Cartus3 (RO1) RO1 Postări: 43
    bre, nu e nici un avocat pe aici sa ii rupem in tribunale?
  • mocarina (RO1)mocarina (RO1) Postări: 26
    mda...si eu sunt banata...sa ma pupe de toti banii :)))))))))))))))

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    sa vad cine le mai baga bani in conturi daca ei practic isi alunga clienti !!!!

  • mocarina (RO1)mocarina (RO1) Postări: 26
    sa vad cine le mai baga bani in conturi daca ei practic isi alunga clienti !!!!

    bunica :)))) 
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 21.12.2017
    Calmati-va !NU este ban permanent! Blocarea e doar temporara
  • mocarina (RO1)mocarina (RO1) Postări: 26
    BeoFarmer a zis:
    Calmati-va !NU este ban permanent! Blocarea e doar temporara
    cat dureaza ???
  • Am profitat de bug, ok, dar aveam bani si in cont, cinstit munciti. Investitiile facute, adica un teren si un laborator, au fost facute din banii avuti in cont. Deci prejudiciul pentru voi nu exista. De ce am fost banata, atata timp cat suma de bani avuta in cont initial nu depaseste valoarea investitiei. Niste incompetenti, parerea mea. Jucati voi, pana va saturati.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    de data asta cred ca si-o fac cu minuta lor  nu mai trebuie nici un boicot se boicoteaza singuri:))))

  • WinnerAlex70 (RO1)WinnerAlex70 (RO1) RO1 Postări: 13
    gata mi-au blocat contul :)) ma orientez spre alte jocuri, o zi buna va doresc bravo ggs
  • Rody-rory (RO1)Rody-rory (RO1) RO1 Postări: 125
    editat 21.12.2017
    Buna ziua.
    Doar 72 ore la mine. Au trimis maill, cautati in casuta postala.
    Pe greseala lor-prima si apoi pe a noastra ne-au banat 3 zile? Mai ca le-as da lor contul si sa dau naibii joc de BIGFARM. Ei ce pedeapsa au luat ? S-au grabit sa ne baneze ca ei pleaca in vacanta de sarbatori?

    Si eu fac la fel, ma intorc la jocul pe care l-am lasat pt BIGFARM. sSa fiti sanatosi, capatati ce v-ati dorit.
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Primiti-ma si pe mine in grupul celor banati. N-am profitat nici macar de un cent, nu un dolar. Le-am dat si print din data de 14 unde se vede cati dolari am. Cel mai frumos cadou dat de GGS. Neputintele lor ni le servesc pe banda rulanta in fiecare zi, cu fiecare hotfix. 
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    gata mi-au blocat contul :)) ma orientez spre alte jocuri, o zi buna va doresc bravo ggs
    daca te muti altundeva... sa anunti sa formam coop acolo
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    beo corect ar fii sa ii dai ban si fermei tale ..si u ai profitat de bug.. Nu aveai cand sa cumperi teren, si la gramada...stiind ca acum dolarii se fac gfffff greu..stiu sgur cand au aparut aceste extensii,si apoi  nu  il tineai u asa,neocupat ,eu ma simt curat,nu am apucat bugul..dar u...?? crezi ca ce faci cu colegii e ok..?? cere sa fii banat ca si u ai ,,pacatuit,,

    https://prnt.sc/hqejvn

    https://prnt.sc/hqeke1

  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    BeoFarmer a zis:
    Calmati-va !NU este ban permanent! Blocarea e doar temporara
    da domnul Beo dar de ce in mail se spune ca este vina noastra (ca nu-i corect ca ei au gresi ti snoi suntem vinovati).... si pe viitoar la o alta eroare de genul vom putea fi banati definitiv ei gresesc noi platim iti este si frica sa mai joci jocul - mai face unul de-al lor o eroare de genul si tu fara sa-ti dai seama castigi in plus si ei iti inchid contul Ti se pare normal? (alta ar fi fost solutia)
  • WinnerAlex70 (RO1)WinnerAlex70 (RO1) RO1 Postări: 13
    lynu (RO1) a zis:
    gata mi-au blocat contul :)) ma orientez spre alte jocuri, o zi buna va doresc bravo ggs
    daca te muti altundeva... sa anunti sa formam coop acolo
    da lynu te anunt :))
  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    BeoFarmer a zis:
    Calmati-va !NU este ban permanent! Blocarea e doar temporara
    cat dureaza ???
    eu am primit 72 de ore :)) pe 24 cred ca ma debloca
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    beo corect ar fii sa ii dai ban si fermei tale ..si u ai profitat de bug.. Nu aveai cand sa cumperi teren, si la gramada...stiind ca acum dolarii se fac gfffff greu..stiu sgur cand au aparut aceste extensii,si apoi  nu  il tineai u asa,neocupat ,eu ma simt curat,nu am apucat bugul..dar u...?? crezi ca ce faci cu colegii e ok..?? cere sa fii banat ca si u ai ,,pacatuit,,

    https://prnt.sc/hqejvn

    https://prnt.sc/hqeke1

    Si eu sunt banat...dar ceea ce vezi tu acolo e asa de mult timp, te sfatuiesc sa imi vizitezi fermele mai des ;)
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!