Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Hot fix

Cei care nu am fost online si nu am putut profita de bugul de castigare a dolarilor in sume uriase(miliarde) ce facem? Se va anunta pe forum ceva si o ora vom beneficia toti de bugul de care au avut noroc unii jucatori ca sa revenim si noi in pas cu restul sau ne lasam de joc pentru ca practic cei care au profitat de bug au castigat 1an de joc fata de noi?
«134

Comentarii

  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Multumesc pentru apreciatii dar daca nu va scrieti si voi opinia nu se va rezolva nimic, ca de un comentariu nu le pasa.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    ori cum ramii cu comentariul ca tot nu le iau in seama , chiar daca ar comenta toti ,poate sa ne ia bani inapoi la cei care si-au dat seama de bug si au luat ceva !!!!!
  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    Aşa că mai bine ''felicitări'' cui aţi prins aşa ceva (sper că bani mulţi, că are balta peşte) şi cheltuiţi-i repede, că dacă aţi apucat să-i cheltuiţi n-au cum să vi-i mai ia înapoi :) 
  • AlinaSima (RO1)AlinaSima (RO1) RO1 Postări: 9
    fratilor nu stiu voi,dar mie nu prea mi se pare corect ce au facut,nu e vina noastra ca ei nu stiu cum sa intretina jocul,,dar sa ne ia toti bani?????????????????????? inclusiv bani pe care noi deja ii aveam?? pai ma chinuisem o groaza sa strang un amarat de 50 de milioane,,si acum sunt pe zero,,nici bani sa pun porumb nu mai am :(
  • IrinaLoghin (RO1)IrinaLoghin (RO1) RO1 Postări: 16
    Asa este..nu este corect au luat absolut tot si de pe conturi unde nu s-a profitat de bug...iar unele conturi de unde s-a profitat  au ramas totusi cu bani....adica unii da si altii nu
  • IrinaLoghin (RO1)IrinaLoghin (RO1) RO1 Postări: 16
    Hellloooooo GGS      eu aici nu am profitat de nici un bug....nu am cumparat terenuri nu am facut nimic....am adunat cu greu banii din contracte...2fabuloasa suma de 27 milioane...de ce mi i=ati luat si mie????????

  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    buna seara ce sa intamplat  am ramas  fara bani pe cont  fara  sa vand nici un produs  la bug ,nici macar nu am fost conectat pe cont  si am ramas pe 0
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    nu imi pare corect ce au facut si nici democratic la uni au luat tot si pe alti i-au lasat cu bani,  va pare ca ati procedat corect  eu zic ca nu si nu din vina mea s-au putut cistiga bani e vina GGS asa ca sa o asume  si sa faca bine sa ne puna bani inapoi in cont 

    ori cum nu le mai bag bani dar cu ocazia asta sper sa o faca mai multi jucatori sa jucam ecologic cu ce ne da ei  ca vad ca asta vor
  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    a ajuns jocu asta de tot rahatu ca si cei care il conduc ,sa va puneti bani pe piept  
  • TLC (RO1)TLC (RO1) Postări: 49
    editat 20.12.2017

    mai raul, arwyn ,

    cu ce sunt vinovati jucatorii ca ggs are o echipa de tampiti ?

    de ce sa fie banati si sa nu intre mai multe zile la joc ?

    ne pedepsesc pentru greselile lor ?

    dar pe ei cine ii pedepseste pentru greselile lor ?

    deja le-am umplut frigiderele, trebuie sa le mai umplem si gurile ?


    sunt multe intrebari, probabil nu vor face fata, spune-le ca le cerem demisia

    responsabilul sa plece ca numai prostii face

    cum draq cand e o greseala in favoarea noastra se repara in cateva ore

    si ne arde la beneficii

    cand e in favoarea lor, nu se repara deloc sau se repara dupa cateva luni si

    primim 2 cutii cu surprize

    eu unul , personal, cer sa se demita managerul de la ggs


    JOS CU MANAGERUL DE LA GGS


  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    DE CE BANATI 4000 DE JUCATORI?
    PENTRU CA VOI SUNTETI IDIOTI SI NU STITI SA FACETI UN JOC.
    MI-AU LUAT 300 MIL DOLARI FACUTI CORECT DIN CONTRACTELE LA PESTE.
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    BEO, ARWYN, VENITI AICI CA NU SE POATE ASA CEVA.
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    \heiii treziti-va odata,cum sa banati jucatorii...nu v-ati gandit ca poate e meritul lor, al nostru,al tuturor..eu nu am prins acest bug,sunteti nedrepti cu ei....nu tre sa plateasca nimeni incompetenta voastra
  • zzzzz2323 (RO1)zzzzz2323 (RO1) RO1 Postări: 13
    pana la urma  o sa joce ggs intre ei ,miau disparut peste 200 de milioane de dolari,2 luni de jok am jukat in van.problemele sant la ei programatori nu le convime vanzarea jokului care sa produs ,si il vor falimenta .sar putea de la anu so luati de la 0 care mai ramaneti
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    editat 20.12.2017
    Chiar asa? Suntem tratati fara un minim de respect? Nu mi-a fost dat nici macar 1 dolar bonus sau din greseala. Am muncit din greu pentru cei 300 milioane de dolari luati de GGS. Si nici tichet nu-mi permite sa fac. 
    Post edited by Markoni (RO1) on
  • TLC (RO1)TLC (RO1) Postări: 49
    editat 20.12.2017

    HUUO GGS

    JOS MANAGERUL

    EL SA PLATEASCA NU NOI, N-AM GRESIT NOI

    CAND GRESIM NOI NE ARDETI, CAND GRESITI VOI NE ARDETI

    NU MAI BINE VA ARDETI PE VOI SI VA DATI DEMISIA CA SUNTETI INCAPABILI SI SUNTEM TRATATI FARA RESPECT ?




  • WinnerAlex70 (RO1)WinnerAlex70 (RO1) RO1 Postări: 13
    Draga GGS,de ce sa fie banati 4.000 de jucatori??? Asumati-va gresala, nu e vina jucatorilor, asa veti pierde jucatori, cine credeti ca mai revine in joc? sunt destule jocuri, asa ca mai ganditi  macar o data inainte sa luati aceasta decizie.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    cel mai bine ii ardem noi da sa fim toti uniti si sa ii lasam sa se uite in gol sa-ai scuture buzunarele dupa ceva maruntis :))
  • Rody-rory (RO1)Rody-rory (RO1) RO1 Postări: 125
    Buna seara.
    Sa se baneze pe ei intii si apoi jucatorii. E vina lor, cine mai stie ce e corect si ce nu la cit de plin de buguri e acest joc. Daca baneaza 4000 de jucatori activi inchid serverul romanesc.
    Sa-si asume responsabilitatea pt greselile facute, nu sa pedepseasca jucatorii.
  • wizardmt13 (RO1)wizardmt13 (RO1) RO1 Postări: 68
    editat 20.12.2017

    Eu vreau sa fiu banat,va rog sa ma banati doua luni de zile:)

    Asa merit daca joc jocul asta tampit.

  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    de ce BANARE, sa-si asume "greseala" - eu mi-am asteptat magarul viking vreo 2-3 saptamani (am primit ceva in plus? nimica; si am pierdut beneficiile pe care le puteam trage de la el) - De primit l-am primit
  • TanyaMJ (RO1)TanyaMJ (RO1) RO1 Postări: 20
    Bug la evenimentul de Craciun...noi pierdem..bug la Palnie ..noi pierdem.....bug pe la Campionate..noi pierdem...si multe alte buguri de la care jucatorii ies in pierdere......cand a fost un nenorocit de bug in favoarea noastra....tot pe noi ne arde...
  • TLC (RO1)TLC (RO1) Postări: 49
    editat 20.12.2017

    SI EU CER SA FIU BANAT PENTRU CA GGS E O ECHIPA DE CRETINI

    CER SA FIU BANAT ATATEA ZILE PANA LE TRECE GGS-ULUI SUPARAREA CA SUNT O ECHIPA DE DOBITOCI

  • Pe principiul, Dorel la butoane. Cine e de vina ? Fireste coruptul, care a atentat la borcanul cu dulceata lasat desfacut,in vreme de foamete. Oare,Dorel, nu facea la fel ca noi , restul prostilor ? Nu, el lua borcanul acasa, plin, gol, nu conteaza, il poate folosi ulterior la muraturi. Sa fie fericit daca, nu ramane doar cu borcanul. Scris de o incepatoare, care chiar daca a pierdut, nu a pierdut ca si cei care au muncit si investit ani.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    editat 20.12.2017
    sa-i dea afara pe aia care nu stiu de capul lor si fac jocul sa mearga din bug in bug , da nu cred ca le convine asa ca nu gasesc alti prosti sa le faca treaba probabil pe bani putini si nu sa pedepseasca practic clienti  pentru ca noi suntem clienti lor nu ei clienti nostri si din ce stiu eu clientul trebuie sa fie intodeauna multumit si clientul are intodeauna dreptate
  • Irimiha (RO1)Irimiha (RO1) RO1 Postări: 25
    Am sa pun si eu o intrebare: banati fix jucatorii care au investit gold ca sa faca mai multe produse rentabile in perioada in care a fost buggul? ce vina au ei ca jocul a permis acest lucru? scria undeva ca nu este voie? deci si GGS a profitat copios de pe urma erorii generate chiar de el. si culmea este ca jucatorii sunt penalizati. de ce nu le dati inapoi goldul si dolarii pe care ii aveau inainte de eroarea GGS? 
    va sfatuiesc stimati domni de la GGS sa nu mai aruncati pisica moarta in curtea celor care va baga banii in buzunare! 

  • TLC (RO1)TLC (RO1) Postări: 49

    BVO TANYA

    RESPECT !!!

  • TLC (RO1)TLC (RO1) Postări: 49
    editat 20.12.2017

    PENTRU A CASTIGA DOLARI, DOLARI "" NECUVENITI"" ,zice ggs

    S-AU CHELTUIT SI GALBENI, DACA NE SUNT RETRASI DOLARII, DE CE NU REVIN IN CONT GALBENII ?


    NU TREBUIE SA UMPLEM GURA GGS-ULUI ?


    BINE PUNCTAT IRIMIHA

    BANAM JUCATORII CARE AU INVESTIT GALBENI ?, PROBABIL CA V-ATI TAMPIT DE TOT !!!!


    EU PERSONAL CER DEMISIA MANAGERULUI GGS

  • Cartus3 (RO1)Cartus3 (RO1) RO1 Postări: 43
    eu ma autodenunt!
    da, am profitat la maxim de bug si da, am luat extensii la greu!!
    VA ROG INSISTENT BLOCATI-MI ACCESUL LA PANARAMA ASTA DE JOC!

  • TanyaMJ (RO1)TanyaMJ (RO1) RO1 Postări: 20
    TLC (RO1) a zis:

    PENTRU A CASTIGA DOLARI, DOLARI "" NECUVENITI"" ,zice ggs

    S-AU CHELTUIT SI GALBENI, DACA NE SUNT RETRASI DOLARII, DE CE NU REVIN IN CONT GALBENII ?

      uite asta e inca o chestie de retinut.....au castigat si ei la greu din bugul asta...din goldul cheltuit  dar ..desi gresala a fost a lor tot pe noi ne arde...:)))



Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!