Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii Update 20.11.2017: Salvarea Carasului Auriu & Pregatiri Pentru Craciun

124»

Comentarii

  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Arwyn a zis:
    Nu ii condamn ca intreaba, sunt jucatori care nu stiu sa folosesca forumul, si care la disperare vor doar sa afle o solutie la problema lor. Daca s-ar putea da mass in joc lucrurile ar sta altfel, asa am putea da noi moderatorii cate un mass cand este un update si link-ul de la discutie, cand e un hotfix, cand incepe un eveniment etc., orice informatie care ar fi necesar sa o vada cat mai multi jucatori, pe forum nu intra nici un sfert din jucatorii care sunt activi pe joc asa ca e si normal sa nu stie ce sa faca atunci cand se vad nevoiti sa intre. Am propus ideea asta echipei insa mi s-a spus ca nu poate fi pusa in practica. Ar fi si mai folositor o cultura a forumului, fiecare cooperativa sa isi delege un membru care ,,aduce vestile", unul care verifica forumul constant si care le da mass colegilor atunci cand ceva important este postat. 
    Complet de acord cu tine. Poate in noul chat . . . . . ???
  • bulina 2004 (RO1)bulina 2004 (RO1) RO1 Postări: 109
    Buna,nu am mai primit unele recompense de la peste de ceva timp. Stiu ca par nesemnificative,dar mi se pare normal sa le am.......Nu voi incerca sa contactez echipa de suport,pentru ca o fac degeaba
    Stie cineva ce as putea face?
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Bulina ai dat si stergere a datelor de navigare?
  • SERIOUS_DAN (RO1)SERIOUS_DAN (RO1) RO1 Postări: 2
    Buna ziua, la acest eveniment premiul cu nr.22 si anume cele 30 de monede fuku tsuho nu mi-au fost acordate cu toate ca sistemul imi spune ca deja le-am castigat.Va rog sa verificati acest lucru si as dori sa-mi primesc premiul.Multumesc!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salutare,

    Luni voi cere verificarea contului tau.
  • SERIOUS_DAN (RO1)SERIOUS_DAN (RO1) RO1 Postări: 2
    Salut! Iti multumesc!

  • SERIOUS_DAN (RO1)SERIOUS_DAN (RO1) RO1 Postări: 2
    Problema s-a rezolvat, vad ca cele 30 de monede mi-au aparut in inventar. Iti multumesc oricum si multa bafta!
  • emmanuella (RO1)emmanuella (RO1) RO1 Postări: 17
    Cand vor fi rezolvate erorile de pe F2  referitoare la aparitia si colectarea inimioarelor?Poate fi semnalata aceasta problema va rog? Multumesc
    Aceeași problemă o am și eu, am copacul pisicii de o săptămînă și nu am nicio inimioară; trebuie să strîng 67k inimioare. Ne dă cineva un răspuns ??????????????  Mersi.
  • Buna tuturor.

    Poate cineva din GGS sa verifice -de ce au disparut momelile de caras auriu dupa ce au fost lansate in apa?

    Multumesc.
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Buna tuturor.

    Poate cineva din GGS sa verifice -de ce au disparut momelile de caras auriu dupa ce au fost lansate in apa?

    Multumesc.
    Pentru ca atrag pesti aurii si aceia trebuiesc prinsi pentru eveniment, nu este nimic eronat in cazul asta.
  • Eu nu am primit recompensele de la terminarea evenimentului. Cand am intrat in joc, dupa ce s'a terminat eventul, nu am primit nicio informare sa vad pe ce loc am terminat. Din cate stiu eram pe locul 3, iar din toate recompensele am primit doar decoratiunea. Nu am primit nici macar cele 3 cutii de aur, reprezentand recompensa finala din timpul evenimentului. Ce se poate face in aceasta privinta? 
  • Bună ziua, susțin prezența problemei sesizate de roxzyangel; la intrarea în joc nu am primit afișat un mesaj cu clasamentul și cu recompensele privind evenimentul. În ultimele ore verificasem locul, eram pe 9 și în mod normal trebuia să primesc recompense cutii de argint etc. În schimb, am găsit decorațiunea în inventarul temporar. Sper la o rezolvare a problemei. Mulțumesc!
  • tzutzi74 (RO1)tzutzi74 (RO1) RO1 Postări: 40
    In timpul evenimentului am adunat 75 pesti aurii dar acum se pare ca nu am niciunul... Am hrana dar nu este consumata

  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Ambele probleme au fost raportate, asteptam un raspuns de la echipa  ;)
  • tzutzi74 (RO1)tzutzi74 (RO1) RO1 Postări: 40
    Problema mea inca nu s-a rezolvat :(  Mai are rost sa astept sau pot sa ignor si sa uit ca exista iazul??

  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Pana sa dai click pe iaz ce iti apare daca duci cursorul pe el? Cel putin 1 pct VHP ar trebui sa primesti bonus.
  • tzutzi74 (RO1)tzutzi74 (RO1) RO1 Postări: 40
    Asta apare :)

  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Asta apare :)

    Pai ai 0 bonus VHP la iaz, ca sa ti se consume din mancare trebuia sa ai cel putin 1 pct VHP bonus la eveniment, asa tu ai pesti in iaz dar ei nu genereaza niciun bonus deci nu au de ce sa consume hrana.
  • syby (RO1)syby (RO1) RO1 Postări: 103
    Asa am avut si eu si colegii mei la inceput, dupa ce am pus decoratiunea cu acvariul pe ferma, au aparut si pestii in iaz
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    syby (RO1) a zis:
    Asa am avut si eu si colegii mei la inceput, dupa ce am pus decoratiunea cu acvariul pe ferma, au aparut si pestii in iaz
    http://prntscr.com/hkio8m Tzutzi74 are si el decoratiunea construita deci nu are legatura cu ea, ci cu faptul ca nu are niciun punct VHP castigat pentru iaz in timpul evenimentului.
  • Anca018 (RO1)Anca018 (RO1) RO1 Postări: 9
    Decat sa le mai umpleti buzunarele celor de la GGS, mai bine puteti face o donatie de 10 lei si ajutati la imbunatatirea unei sectii de la spitalul de copii. Ei chiar au nevoie de asta
    http://inimacopiilor.galantom.ro/fundraising-pages/view?id=5040
  • este normal sa imi dispara carasii atunci cand raman fara hrana si sa o iau de la 0 ?
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    da  asa a fost gindit de Doamne Doamne GGS:)
  • barviorica (RO1)barviorica (RO1) RO1 Postări: 14
    buna ziua, am intrat la pescuit si am descarcat 27 de pestisori aurii. am ramas fara carlige si am iesit sa cumpar carlige, cand m-am intors mi s-a spus ca am pescuit tot pestele. nu pescuisem decat unul. am mers pe ferma principala , nici urma de caras auriu.
     am mers pe ferma 2 si nici acolo nu era pestisorul auriu. m-am intors la prima ferma mi s-a spus ca am pesuit tot, si tot asa pe toate 3 fermele pescuisem tot pestele.  DECI AM PIERDUT 26 DE CARASI AURII. NU-I CORECT, E VORBA DE TIMP, SI DE MULTE ALTELE . ESTE HOTIE PE FATA !mentionez ca am postat si ieri cand de fapt mi s-a intamplat lucrul acesta si m-a directionat aici- unde nu am gasit raspunsul- am pierdut ffff mult inclusiv calasamentul, innainte de a incepe pescuitul eram pe locul 103 iar acum sunt pe 116

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!