Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii: Evenimente Tematice Noi

Salutare dragi fermieri,

Aici puteti discuta despre ultima actualziare care va avea loc in acest an! :)
Post edited by BeoFarmer on
«1345

Comentarii

  • Rody-rory (RO1)Rody-rory (RO1) RO1 Postări: 125
    Buna seara.
    Ma bucur de noile evenimente. dar mai intii as vrea sa stiu ce s-a rezolvat cu Lucratorul harnic intre cooperative.
    Cind vom vedea si noi clasamentul real? Sau lucram asa in neant? Nimeni nu ne spune nimic. 

    O seara placuta.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Buna seara.
    Ma bucur de noile evenimente. dar mai intii as vrea sa stiu ce s-a rezolvat cu Lucratorul harnic intre cooperative.
    Cind vom vedea si noi clasamentul real? Sau lucram asa in neant? Nimeni nu ne spune nimic. 

    O seara placuta.
    Momentan nu exista informatii, echipa investigheaza problema!
  • gainusha (RO1)gainusha (RO1) RO1 Postări: 41
    Toate sunt cu "o sa..." 

    Dar cine garanteaza ca nu vor fi si astea pline de buguri????  Niciunul dintre eventurile implementate in ultimul timp nu a fost "fara pata" asa ca e greu de spus daca toate acestea vor functiona...

    O insiruire de vorbe, menite sa ne acopere nemultumirile....
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Voi nu ati fost in stare sa duceti un eveniment cap coada in buna stare mai mult de 3,4 zile si faceti altele..Nu vi s-a luat sa esuati? Deveniti plictisitori, agasanti..(cand zic voi ma refer la echipa GGS)
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Buna seara.
    Ma bucur de noile evenimente. dar mai intii as vrea sa stiu ce s-a rezolvat cu Lucratorul harnic intre cooperative.
    Cind vom vedea si noi clasamentul real? Sau lucram asa in neant? Nimeni nu ne spune nimic. 

    O seara placuta.
    In loc sa lucreze la ce au stricat si sunt destule, ei au timp de altele noi, facem sa fie nu conteaza calitatea lor :(

  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    Pentru atatea bug-uri - unul din ele, cel cu lucratorul, nici acum remediat - se gandesc la niste firfirici de recompense...jenant
  • Lua (RO1)Lua (RO1) Postări: 67
    Gen, hai sa le dam niste amarate de decoratiuni, si ne spalam pacatele. Patetic!  :s:s:s:s
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Lua (RO1) a zis:
    Gen, hai sa le dam niste amarate de decoratiuni, si ne spalam pacatele. Patetic!  :s:s:s:s
    Recompensele sunt doua aspecte gratuite pentru cotetul de gaini si casa simpla”. Deco ar fi fost utile pentru unii, Aspectele sunt ca o frectie la un picior de lemn. ((
     
  • Lua (RO1)Lua (RO1) Postări: 67
    editat 11.12.2017
    Lua (RO1) a zis:
    Gen, hai sa le dam niste amarate de decoratiuni, si ne spalam pacatele. Patetic!  :s:s:s:s
    Recompensele sunt doua aspecte gratuite pentru cotetul de gaini si casa simpla”. Deco ar fi fost utile pentru unii, Aspectele sunt ca o frectie la un picior de lemn. ((
     
    Da ,rectific, aspecte !  <3 Tot nasol este oricum o dai  :D:D
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Lua (RO1) a zis:
    Lua (RO1) a zis:
    Gen, hai sa le dam niste amarate de decoratiuni, si ne spalam pacatele. Patetic!  :s:s:s:s
    Recompensele sunt doua aspecte gratuite pentru cotetul de gaini si casa simpla”. Deco ar fi fost utile pentru unii, Aspectele sunt ca o frectie la un picior de lemn. ((
     
    Da ,rectific, aspecte !  <3 Tot nasol este oricum o dai  :D:D
    GREVA! Eu vreau galbeni :))
  • flori2007 (RO1)flori2007 (RO1) Postări: 131
    :)) Mie mi-ar fi convenit sa ma viziteze Lester in limita galbenilor disponibili :))
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    editat 12.12.2017
    Noaptea minţii are un nou nume: GGS. Îşi cer scuze pentru mizeriile din ultima săptămână dându-ne posibilitatea să ne cheltuim banii pe joc. Ăştia sunt mai ceva ca guvernanţii noştri ...
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    mizerii duse la perfectiune Sorin ..ca s nemti
    :

  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    decat sa apara tematici noi m-ai bn ar fi sa le repare pe cele vechi,si jocu sa  functioneze corect ,in jocu asta nu m-ai functioneaza nimic , de parca intra in faliment ,
  • Edwards3 (RO1)Edwards3 (RO1) RO1 Postări: 9
    NU SUNT CAPABILI !!!! 
    PSD online - asta este GGS.... nu sunt capabili sa rezolve problemele esentiale in schimb ne aburesc cu eventuri noi si alte porcarii noi pe care oricum nu le pot tine sub control....
    daca nu poti tine sub control un amarat de ren care apare si iti da un kk de recompensa, cum poate crede cineva ca GGS mai poate gestiona ceva cu greutate in interesul jucatorilor??????
    hai sa nu zicem interesul jucatorilor - CI IN INTERESUL JOCULUI  Big farm !!!

    Big farm - un fel de olguta vasilescu ... SCUZE pentru conotatiile politice (sunt fara intentie), pun la bataie numai manierele :)))

  • emmanuella (RO1)emmanuella (RO1) RO1 Postări: 17
    Dar cu pisica de pe gastro ce aveți de gînd ? O am de mai bine de o lună și nu are nicio inimioară din cele 670 000 pe care mi le cere. De cîte ori trebuie să mai sesizez, că m-am săturat și chiar m-am scîrbit să tot aștept. Bine că aveți grijă să faceți evenuri noi, că pe cele vechi le-ați dat gata. Bravooooooooooooo GGS!!!!  :'(   :'(    :'(
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Nu mi se pare normal sa reduca cu numai 25% din sarcinile pentru saptamana 2 si 3. Adica, noi, intr-o saptamana in loc sa avem pasul 3 cu 100% vom avea pasul 2 cu 75% si pasul 3 cu 75% (deci 150% + ce mai ajutam colegii + faptul ca nu avem timp sa ne refacem resursele ....), de parca ar fi vina noastra ca nu sunt in stare sa lanseze un event care sa functioneze cat de cat. Si primim compensatie: 2 aspect si niste bucati de deco. Multumim pentru generozitate GGS! 
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    @BeoFarmer La ce ora are loc actualizarea?
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Arwyn a zis:
    Asta am vazut, ma gandeam ca ati aflat cu exactitate pana acum. Merci!
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    cvg9 (RO1) a zis:
    Nu mi se pare normal sa reduca cu numai 25% din sarcinile pentru saptamana 2 si 3. Adica, noi, intr-o saptamana in loc sa avem pasul 3 cu 100% vom avea pasul 2 cu 75% si pasul 3 cu 75% (deci 150% + ce mai ajutam colegii + faptul ca nu avem timp sa ne refacem resursele ....), de parca ar fi vina noastra ca nu sunt in stare sa lanseze un event care sa functioneze cat de cat. Si primim compensatie: 2 aspect si niste bucati de deco. Multumim pentru generozitate GGS! 
    Cine crezi ca se mai chinuie sa il termine? Asta nu mai e eveniment de Craciun, e o abureala
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Prefer sa dau cu aproximare din vreme ce mereu se mai amana, oricum acest interval ne-a fost indicat defapt. In general update-ul incepe intai pe site-urile partenere si cam in 20-30 de minute incepe si pe live.
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
     Nu există cuvinte pentru ignorarea totală a jucatorilor dvs. chiar nu intelegeti ca am muncit degeaba ...Toată lumea și-a pierdut timpul și aurul pentru nimic.OPRIȚI TOATE EVENIMENTELE DACĂ NU SUNTEȚI CAPABILI.Dati niste recompense mici..mici..ptr o munca asa mare a ,,clientilor,, dvs.Felicitari ati incasat banii de pe urma bugurilor iar majoritatea din noi sa ales doar cu...degetul mijlociu
  • Lua (RO1)Lua (RO1) Postări: 67
    editat 13.12.2017
    Eu nu inteleg, de ce unii, inca isi cheltuie galbenii pe niste evenimente stricate?? Din cauza voastra suntem in situatia asta! Atata timp cat ii alimentati cu bani pentru orice event care nu functioneaza, nu ii intereseaza bunastarea jocului! 
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 13.12.2017
    Eu sunt unul din acei juc. ce nu baga bani reali,dar cei drept din ce adun de la joc,cheltui..si se pare ca fara folos...tocmai de aceea ma afecteaza pierderile astea,ca stiu cat muncim cei ce jucam fara sa bagam bani 
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Eu sunt unul din acei juc. ce nu baga bani reali,dar cei drept din ce adun de la joc,cheltui..si se pare ca fara folos...tocmai de aceea ma afecteaza pierderile astea,ca stiu cat muncim cei ce jucam fara sa bagam bani 
    Si pe cei care baga bani reali ii afecteaza ca trebuie sa bage mana in buzunar mai adanc acum :)
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    pai cam asta e si scopul GGS 
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Actualizarea de astăzi va fi o actualizare de pregătire. Din cauza complexității și a compensarii aditionale vom face o actualizare astăzi pentru a vă pregăti pentru actualizarea completă promisă, care a fost mutată până mâine. Această primă actualizare nu va conține schimbări sau recompense vizibile pentru jucători, aceste modificari notabile vor fi făcute mâine.


    FACEM ACTUALIZARE LA ACTUALIZARE, MOR :)))))
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    Chiar nu vă este ruşine? Aţi băgat silozul, am cheltuit sute de milioane de dolari pentru bonusuri, humus, alge mov şi nu sunteţi în stare să reparaţi un amărât de clasament pe cooperative? Ruşine să vă fie, închideţi naibii panarama asta de joc şi staţi cu mâna întinsă, că vă dăm de milă nişte bani de-o pâine, nu trebuie să vă bateţi joc de noi pentru bani.

    RUŞINE GGS, sunteţi o ruşine de companie.
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    le ati facut varza 
    palnia intre cooperative a inceput ca o competitie si s a terminat ca un fiasco :D 
    sunteti de tot rasul ...sau plansul... pe banii si barba noastra 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier