Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Campionat

Ce facem dragă GGS cu campionatul tura asta? Stăm ca proștii până la ora asta ca să începem misiunile și când colo vine cortul cu 2 minute mai târziu și culmea, că asta mai lipsea nici nu poate fi accesat? Mai blochează și jocul...

"Moda este o formă de urâţenie atât de intolerabilă, încât trebuie să o schimbăm la fiecare şase luni" - Oscar Wilde

Comentarii

• IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    Si la mine e lafel ....
    IULYAN2120 @ ro 1
  • si la mine este la fel 
  • baghera12 (RO1)baghera12 (RO1) RO1 Postări: 27
    Sa va fie rusine cu jocul vostru:(

baghera12 @ ro 1
  • baghera12 (RO1)baghera12 (RO1) RO1 Postări: 27
    Cand bag gold, cum D-zeu nu se intampla o minune sa-mi bagati inzecit,acolo nu se mai strica joculetul?:))
    baghera12 @ ro 1
  • Hellene (RO1)Hellene (RO1) RO1 Postări: 4
    Din ce in ce   tot mai multe probleme apar in acest joc....Si culmea,,! toate in defavoarea jucatorului...!
  • vichi2005 (RO1)vichi2005 (RO1) RO1 Postări: 42
    poate nu se va mai intampla asa ceva dupa fuziunea din ianuarie
    altfel cred ca multi jucatori vor parasi acest joc
    vichi20051 @ ro 1
  • Nosferatus (RO1)Nosferatus (RO1) RO1 Postări: 18
    Cred ca fuziunea cu Stillfront ne demonstreaza cat de limitata este conducerea GGS. Poate ca o sa avem un joc si o echima mai PROFESIONALA ! :smiley: dupa fuziune. Pana atunci Sarbatori fericite si LA MULTI ANI!!!!
    Nosferatus @ ro 1
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Cred ca fuziunea cu Stillfront ne demonstreaza cat de limitata este conducerea GGS. Poate ca o sa avem un joc si o echima mai PROFESIONALA ! :smiley: dupa fuziune. Pana atunci Sarbatori fericite si LA MULTI ANI!!!!
    Buna, ce se intampla in Ianuarie, despre ce fuziune este vorba?
    Denion @ ro 1

• cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Nici o sansa. Nu ii intereseaza sa joci de placere. Interesul lor e sa cheltui cat mai multi bani reali.
    cvg9 @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier