Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Campionat

Ce facem dragă GGS cu campionatul tura asta? Stăm ca proștii până la ora asta ca să începem misiunile și când colo vine cortul cu 2 minute mai târziu și culmea, că asta mai lipsea nici nu poate fi accesat? Mai blochează și jocul...

Comentarii

  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    Si la mine e lafel ....
  • si la mine este la fel 
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    editat 09.12.2017
    Pe toate serverele este la fel, tocmai citeam chatul echipei. Nu isi revine nici cu refresh, nici cu stergerea datelor de navigare asa ca trebuie sa asteptam ca echipa sa reactioneze (desi slabe sperante ca este weekend). Noi am raportat deja problema, mai mult de atat nu putem face din pacate.  :/
  • baghera12 (RO1)baghera12 (RO1) RO1 Postări: 27
    Sa va fie rusine cu jocul vostru:(

  • baghera12 (RO1)baghera12 (RO1) RO1 Postări: 27
    Cand bag gold, cum D-zeu nu se intampla o minune sa-mi bagati inzecit,acolo nu se mai strica joculetul?:))
  • Hellene (RO1)Hellene (RO1) RO1 Postări: 4
    Din ce in ce   tot mai multe probleme apar in acest joc....Si culmea,,! toate in defavoarea jucatorului...!
  • vichi2005 (RO1)vichi2005 (RO1) RO1 Postări: 42
    poate nu se va mai intampla asa ceva dupa fuziunea din ianuarie
    altfel cred ca multi jucatori vor parasi acest joc
  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    editat 09.12.2017
    Jocul merge tot mai prost din pacate. Atatea bug-uri laolalta nu-mi aminatesc sa mai fi fost ...devine deja jenant pentru echipa GGS...sau, ma rog, ar trebui sa fie jenant...ca de simtit observ ca nu se simt...in niciun fel...poate si pt faptul ca desi jocul merge din prost in mai prost exista f multi jucatori care le umplu conturile cumparand gold la nesfarsit...Problema lor, fiecare joaca cum doreste, dar avand in vedere situatia si gandind logic, nu ma astept sa se oboseasca cei de la GGS sa remedieze ceva.
    Au introdus fermierul pt coop pt ca aveau bug la campionat...dar, ce sa vezi...si aici e bug:))))))))...la clasamentul cooperativelor...si cand te gandesti ca se baga bani muuuulti rau chiar de catre cei din coop de top care acum sunt pe un loc nedefinit...jenant, GGS...JENANT!

    Dar, nu va enervati, luati situatia ca atare:) ...si spor la cheltuit pt ca GGs sa-si poata permite sa angajeze niste oameni competenti!
    Post edited by Mika40 (RO1) on
  • Blurr01 (RO1)Blurr01 (RO1) RO1 Postări: 84
    fuziunea este un semn - de rau augur desigur... 

  • Nosferatus (RO1)Nosferatus (RO1) RO1 Postări: 18
    Cred ca fuziunea cu Stillfront ne demonstreaza cat de limitata este conducerea GGS. Poate ca o sa avem un joc si o echima mai PROFESIONALA ! :smiley: dupa fuziune. Pana atunci Sarbatori fericite si LA MULTI ANI!!!!
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Cred ca fuziunea cu Stillfront ne demonstreaza cat de limitata este conducerea GGS. Poate ca o sa avem un joc si o echima mai PROFESIONALA ! :smiley: dupa fuziune. Pana atunci Sarbatori fericite si LA MULTI ANI!!!!
    Buna, ce se intampla in Ianuarie, despre ce fuziune este vorba?
  • Buna seara echipa Good farmer,

    Sunt smilly_51yuser si doresc sa va comunic ca nu am primit inca premiile de la "Lucrator". Am terminat misiunea pe locul 7 si ca sugestie v-as recomanda sa reintroduceti vechiul "Lucrator harnic". Actualul este foarte stresant si imi imaginez ca doriti sa aveti jucatori care sa vina cu placere in joc,  pentru a se deconecta de la viata cotidiana si nu unii care fie renunta la joc, fie nu mai fac misiunile...Sper ca veti remedia situatia cat mai curand posibil si va multumesc anticipat!

    Va doresc o seara linistita si succes in remedierea tuturor inconvenientelor!

    Smilly_51yuser

  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Nici o sansa. Nu ii intereseaza sa joci de placere. Interesul lor e sa cheltui cat mai multi bani reali.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier