Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Jucătorii caută cooperative

In cautare de cooperativa !

Ma numesc Ambra. Mai ieri postasem ca am creat un cont pe un server gresit si nu ma puteam conecta la serverul romanesc. Am fost sfatuita sa o iau de la capat, ceea ce am si facut. Am creat ieri un cont nou pe serverul romanesc si azi am ajuns la lev. 15. Fireste, am aderat la o cooperativa mica, dar se pare ca sunt singura-n peisaj, fac ce pot, dar de unul singur e greu. Mentionez ca joc pentru prima data acest joc, nu cunosc multe, mi se pare complex si cred ca fara putine sfaturi nu te poti descurca foarte bine. In consecinta caut o cooperativa unde membrii sunt activi, care au intelegere pentru cei mici si care trateaza orice membru cu respect. Fac aceasta afirmatie, avand in vedere ceea ce am citit legat de relatiile mai putin "ortodoxe" dintre membrii cooperativei. Avand in vedere cele mentionate, daca aveti nevoie de un membru cu coloana vertebrala, dispus sa munceasca, va rog sa-mi veniti cu o oferta. Multumesc anticipat ! 

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    editat 05.12.2017
    te astept in cooperativa Paradyse dar pe un cont din servarul romanesc   cu asta cu care ai postat nu vei putea
  • Ambra,este contul format pe serverul romanesc. Nu stiu de ce pe forum apare numele contului anterior creat pe un server gresit. Multumesc pentru invitatie,o voi onora.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier