Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Monede campionat

Undeee sint ? Cind vin ca azi e Miercuri ?

Comentarii

  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Vor veni la final de CM de data aceasta  ;)
  • aristo (RO1)aristo (RO1) RO1 Postări: 90
    Arwyn a zis:
    Vor veni la final de CM de data aceasta  ;)
    Probabil ca monedele sunt invizibile; cel putin pentru mine si ceilalti din cooperativa din care fac parte,
    In plus,  mai corect spus in minus, cu cca 20 minute inainte de terminarea temporarei, s-a blocat jocul- fiind nevoie sa inchid calculatorul, iar la redeschidere disparusera peste 500 galbeni si dimineata inca 400, ca sa fie 1000, suma rotunda :)
    Am observat si altadata, dar fiind sume mici- sub 50-, am crezut ca poate n-am retinut eu exact suma.
    GGS-ul cum ne asigura integritatea banilor, mai bine-zis, a fermelor ?
    Mentionez ca nimeni nu-mi stie parola.
  • adi41 (RO1)adi41 (RO1) RO1 Postări: 133
    nici eu n-am primit monedele de la campionat
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    cred ca le-au parut ca sunt prea darnici si daia nu ne-au mai dat monedele  ca vad ca este o chestie mai generala  poate ne vor mai lua si din cele pe care ni le-au dat deja sau ne iau galbeni in schimbul lor:))
         nici eu nu am primit nimic dar sunt mai norocos nu imi lipsesc galbeni !!! sau nu am observat eu ca nu le tin socoteala chiar la singe:))
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Nici eu nu am primit monedele de campionat  :'(:'(
  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    Buna dimineata,

    Dragi moderatori, ne puteti spune si noua ce se intampla cu monezile de CM?
    Multumim
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Tocmai am postat in anunturi legate de CM despre asta, raspunsul de la echipa ce ni l-au  dat astazi  :|
  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    editat 01.12.2017
    n-am gasit raspunsul despre monezi...scz...nu-l vad...

    editare:
    tocmai am aflat de la un coleg de coop ca vor fi acordate in cursul zilei 
    Post edited by Mika40 (RO1) on
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    deja raspunsul este ne multumitor , nu cred ca trebuie sa se sparga vro banca ca sa ne dea niste kkturi virtuale fara valoare chestia cu creditarea este aiurea cine ce sa crediteze o face calculatorul sau programul implementat  deja toate astea au devenit o nesimtire din partea GGSului sunt tot mai dese parca ar da ceva din buzunarul lor pentru care trebuie sa faca cheta   ,, RUSINE "
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Probabil ca asteapta sa plece negustorul...((
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    au vazut ca acceptam si ne iau de prosti deja gafeaza din ce in ce mai des dar numai in favoarea lor  si le merge totusi daia fac asa:((((
  • sin_axel (RO1)sin_axel (RO1) RO1 Postări: 396
    Surpriza ! tot nu au venit !    (chiar si dupa acea intretinere de ieri seara)
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    O sa vina luni
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Care luni?
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Buna ziua. M-am gandit sa nu mai incep inca un topic cu acelasi subiect. La CM-ul asta cand se distribuie monezile? Sa stiu sa fac poza cu monezile pe care le am, si cu punctajul. Ca la CM-ul trecut m-au sarit cel putin o data.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    cvg9 (RO1) a zis:
    Buna ziua. M-am gandit sa nu mai incep inca un topic cu acelasi subiect. La CM-ul asta cand se distribuie monezile? Sa stiu sa fac poza cu monezile pe care le am, si cu punctajul. Ca la CM-ul trecut m-au sarit cel putin o data.
    astazi
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Multumesc
  • sin_axel (RO1)sin_axel (RO1) RO1 Postări: 396
    S-au dat.
  • aristo (RO1)aristo (RO1) RO1 Postări: 90
    cred ca le-au parut ca sunt prea darnici si daia nu ne-au mai dat monedele  ca vad ca este o chestie mai generala  poate ne vor mai lua si din cele pe care ni le-au dat deja sau ne iau galbeni in schimbul lor:))
         nici eu nu am primit nimic dar sunt mai norocos nu imi lipsesc galbeni !!! sau nu am observat eu ca nu le tin socoteala chiar la singe:))
    Abia acum am citit!
    Cand ai in cont doar 1478 de galbeni, imposibil sa nu vezi ca au disparut 1000 :))
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    ai dreptate Ela cind ai putini se cunoate repede,  nu ca eu asi avea prea multi da chiar nu ma uit cati am doar cind vreau sa fac ceva cu ei sa vad daca imi ajung :))
    ii stiu doar cu aproximatie :))
  • Albinuta_ (RO1)Albinuta_ (RO1) RO1 Postări: 2
    Buna, eu n-am primit monedete de campionat pt saptamana care a trecut.Ce trebuie sa fac sa le primesc?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Monedele au fost acordate ieri. Si tot atunci a aparut in posta si clasamentul serverelor.
    Daca nu ai primit totusi monedele, scrie la suport.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier