Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii - Un Nou Prieten - Anunt despre Inimile Pisicii

2»

Comentarii

  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Dupa up-ul cand au spus ca au rezolvat cu copacul pisicii au dat un mesaj gen: ne cerem scuze ... au aparut niste probleme ... uite aici 95.000 $. Cei 95.000$ erau pentru ca au demolat copacul, nu si pentru inimile pierdute. Sfatul meu ar fi sa nu reconstruiesti copacul ... pentru ca dupa reconstruire s-ar putea sa patesti ca mine, adica sa nu mai apara inimi roz deloc. Dar faci cum crezi.
  • chijer (RO1)chijer (RO1) RO1 Postări: 17
    Mie mi-a fost scos copacul pisicii de pe ferma gastro cu toate ca mergea ok. A trebuit sa o iau de la zero dupa ce adunasem sute de puncte.
  • SabDay (RO1)SabDay (RO1) Postări: 9
    De ce nu putem sa mutam copacul pisicii?
    Vreau sa rearanjez ferma si ma incurca.
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Foloseste asta  http://prntscr.com/hcx8l4
  • zguby560 (RO1)zguby560 (RO1) RO1 Postări: 45
    Am sperat ca dupa acest update sa imi apara inimioarele pe F2.Dar speranta a disparut...copacul pisicii nu are nici o inimioarasi nici nu apar din recoltare.Cum pot demola copacul sa il reconstruiesc,poate reusesc sa culeg si inimioare?
  • SabDay (RO1)SabDay (RO1) Postări: 9
    Foloseste asta  http://prntscr.com/hcx8l4
    Am reusit, multumesc frumos:*
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800

    Nebunia Inimilor Pisicii a inceput de ieri imediat dupa update, acum timp de 10 zile ar trebui ca toate cladirile de pe Ferma Gastronomica sa dea inimioare. 
    Copacii care inca mai sunt afectati se pare ca sunt cei care cer cantitatea de 670.000 de inimi pentru deblocarea pisicii. In caz ca mai  exista probleme si la copacii care cer 2,6 mil ori de pe celelalte ferme va rog sa ne raportati. ;)
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    editat 21.11.2017
    Si pisica de pe floricola la care inca am semnul sa o hranesc, si cand dau click imi apare sa cumpar cu galbeni ce se va face?
    Bugul cu cladirile, in care dupa ce pui sageata pe un staul... se blocheaza imaginea cu info si dupa apare la toate cladirile imaginea cu info specifica cladirii si se blocheaza jocul, se va rezolva si el cu actualizarea din acea saptamana?
    Dany mai ai probleme cu pisica de pe floricola?
    Bug-ul cu cladirile ar trebui sa fie reparat dupa update-ul de ieri, anunta-ma te rog daca iti mai apare. 
    Numarul de inimi necesar deblocarii este cerut in functie de nivelul fermei, insa la unii jucatori este o eroare ca defapt ar trebui sa le ceara 2,6 mil, iar acei 670k determina ca inimile sa nu fie contorizate sau sa nu apara pe f2.
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Va rog sa raportati daca inca mai aveti probleme cu copacul pisicii. ;)
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    La mine a revenit la 2.600.000 inimi si am si inimi adunate. Sa zicem ca s-a rezolvat. Numai ca acum orice de pe F2 produce inimi (mai putin pepiniera). Ceea ce ma bucura, dar parca nu asa trebuia sa se intample.
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    cvg9 (RO1) a zis:
    La mine a revenit la 2.600.000 inimi si am si inimi adunate. Sa zicem ca s-a rezolvat. Numai ca acum orice de pe F2 produce inimi (mai putin pepiniera). Ceea ce ma bucura, dar parca nu asa trebuia sa se intample.
    Au adaugat Nebunia Inimilor Pisicii (dureaza 10 zile), si cat timp tine toate cladirile de pe f2 dau inimi.
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Oricum, mi-au dat inapoi mult prea multe inimi. Aveam cam 150.000-160.000 acum am 630.000. Nu stiu de unde.
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Ba a dat bine, si au bagat aceasi suma la toti, ca si cand atat am fi strans daca nu existau probleme cu copacul, altii poate ar fi strans si mai mult de atat
  • Am sesizat si eu probleme la copacul pisicii, nu imi mai creste numarul de inimi desi eu colectez.
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Am sesizat si eu probleme la copacul pisicii, nu imi mai creste numarul de inimi desi eu colectez.
    Cate inimi iti cere pentru a debloca pisica? Copacul de pe care ferma are probleme?
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    cand dau click pe copacul pisici imi apare :

    https://postimg.org/image/to380tzrv/

    asa e si pe sv rom/inter

    asa e de cand am pus copacul pisici pe toate cele 3 ferme indiferent de sv


  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Am raportat problema, sper ca cel tarziu maine sa aflu un raspuns ajutator.  ;)
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    aha
    deci am stat asa de la inceput fiindca am crezut ca trebuie sa adun prima data accesoriile
    astept rasp atunci :)
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Numai Dany a mai raportat o astfel de problema inainte de reparatii:


    Apare acel simbol de hranire, dar nu o pot hrani ca apare poza din dreapta. A fost si cand m-a lasat sa o hranesc ca sa dispara acel simbol acum nu ma mai lasa.

    Raspunsul primit de mine de la echipa la acel moment a fost: Dany problema de la tine cu pisica este un bug vizual, trebuie intai sa aduni inimile ca sa poti hrani pisica.
    Raspunsul este inca valabil dar daca primesc un altul de la echipa maine te voi anunta.
    ;) 
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    si rasp e?
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    si rasp e?
    Sa aduni inimioarele ca sa deblochezi pisica, pana atunci nu o poti hrani sau sa faci trucuri cu ea.
  • aurora_e (INT1)aurora_e (INT1) Postări: 4
    editat 07.12.2017
    Si la mine e aceeasi problema -copacul pisicii e gol, trebuie sa colectez o gramada de accesorii pentru a atrage pisica (la ferma principala e nevoie de 3,8 milioane, la cea gastronomica-2,6, la cea floricola-2,1).
    Sa tot aduni...  :s
    Post edited by aurora_e (INT1) on
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    In ritmul asta mai bine cu o pisica reala decat una virtuala! :D:D:D
  • In ritmul asta mai bine cu o pisica reala decat una virtuala! :D:D:D
        Asa e , ma bine cu o pisica reala. Pe aia poti s-o mangai. Si aici pe virtual ne strica soriceii ferma ca nu-i pisica. Cu una reala nu te mai temi ca vin soarecii la frigider :))
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Am hranit pisica de pe floricola dar nu mi-a dat nicio recompensa.
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Are doar nivelul 1, la ce te asteptai?
  • bulina 2004 (RO1)bulina 2004 (RO1) RO1 Postări: 109
    Eu mi-am pus pisica pe F1,dar cand am vazut cat de folositoare e,am renuntat s-o mai pun la celelalte ferme. Macar daca am putea s-o demolam......
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    GGS-ul stie cat de „folositoare” este pisica, din cauza asta a omis posibilitatea demolarii ei. Singurul beneficiu este faptul ca pot lua rasplatile de la caine...altfel nu merita construita... ((

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier