Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Evenimentul lucratorului harnic - adica palnia

dann (RO1)dann (RO1) Postări: 11
editat 14.11.2017 în Sugestii, laudă, critică
Draga moderator!
Te rog frumos transmite-le numai de bine dragilor de la GGS!
Ma bucur enorm cand observ cate o remediere pe "repede inainte" din cauze tehnice (cu un anunt termen de maxim 59 secunde), iar dupa, observ ca s-au schimbat produsele necesare la penibila palnie!!!!
Mi se umple inima de bucurie dupa o pregatire de 8 ore (orz seminte speciale) a produselor necesare....ca sa vad ca sunt necesare altele cu o durata de 6 ore (grau seminte normale).
 GGS - sunteti cu adevarat eroii mei in materie de jocuri online!!!
 Dupa teapa cu zona de pescuit, ma bucur ca nu am mai bagat nici macar un leut in superbul dumneavostra joc. Stiam eu ca nu ma veti dezamagi!
Toate cele bune GGS.....si sa continuam sa jucam la modul free!

Al dumneavostra, cat pe ce, sponsor.....Dan.

Sarbatori fericite de pe acum! ;)

PS - astept raspunsul minunatilor strategi GGS in materie de inlaturare/suparare playeri.
---Textul e un pamflet---

Comentarii

  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Luat la cunostinta Dane, le voi transmite  ;)
  • dann (RO1)dann (RO1) Postări: 11
    Va multumesc.
    Nu vreau sa va supar dar e un pic anapoda acest stil. Stiu care sunt regulile in jocurile online, citesc conditiile si responsabilitatile, dar GGS ar trebui sa previna astfel de situatii tocmai pentru a atrage jucatorii, nu pentru ai indeparta. Un player cand plateste pentru un serviciu (joc) are cateva pretentii minimale, printre care predictibilitatea derularii jocului conform asteptarilor sale la momentul platii.
    Nu voi pune la indoiala niciodata profesionalismul angajatilor GGS, pot insa sesiza, sper, fara a supara, anumite neconformitati. 
    Al dumneavostra ...Dan.
    @Arwyn - sunt onorat, si multumesc pentru raspunsul prompt.
  • aristo (RO1)aristo (RO1) RO1 Postări: 90
    dann (RO1) a zis:
    Va multumesc.
    Nu vreau sa va supar dar e un pic anapoda acest stil. Stiu care sunt regulile in jocurile online, citesc conditiile si responsabilitatile, dar GGS ar trebui sa previna astfel de situatii tocmai pentru a atrage jucatorii, nu pentru ai indeparta. Un player cand plateste pentru un serviciu (joc) are cateva pretentii minimale, printre care predictibilitatea derularii jocului conform asteptarilor sale la momentul platii.
    Nu voi pune la indoiala niciodata profesionalismul angajatilor GGS, pot insa sesiza, sper, fara a supara, anumite neconformitati. 
    Al dumneavostra ...Dan.
    @Arwyn - sunt onorat, si multumesc pentru raspunsul prompt.


    Cooperativa noastra isi ia vacanta in timpul acestui event incepand de acum.
    Si randul trecut a fost aceeasi situatie.
    Se poate o data, dar cand se repeta si la urmatorul......
    Vorba ceea: cand un prieten imi face o ,,figura,, este de vina el; dar daca se repeta, sunt de vina eu :)
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Palnia  asta e curata bataie de joc. Nu stiu ce s-a intamplat ieri, dar si azi schimba produsele din lista, fara sa mai pice serverul. Daca te pune sfantu' si te deconectezi, te trezesti ca in loc de lapte / oua etc , la care se poate face punctaj, si trebuiau sa apara dupa ce se termina produsul curent, apare grau /  salata / iasomie (care pe langa faptul ca se fac greu au si in punctaj de vai mama lui). E a doua oara cand am patit asta AZI.
    Oare chiar am citit, sau doar mi s-a parut ca a scris cineva ca s-au rezolvat problemele la "Cooperatistul Harnic"?


  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    cvg9 (RO1) a zis:

    Oare chiar am citit, sau doar mi s-a parut ca a scris cineva ca s-au rezolvat problemele la "Cooperatistul Harnic"?


    Depinde ce se vrea să se înţeleagă prin ''rezolvare'': pentru noi, ar fi să nu mai apară zi de zi şi seară de seară ''întreţineri'' şi schimbări... pentru GăGăSi-i-ar dracii, înseamnă că mai ''rezolvă'' nişte fraieri de galbeni şi de bani reali...
  • dann (RO1)dann (RO1) Postări: 11
    editat 15.11.2017
    Dragi GGS....iar???? Aveam in derulare 12 ore de mere la palnie....mam trezit cu necesar de oua pe care le pot cultiva doar peste 5 ore!
    Merele s-au dus.
    M-ati lasat fara grai. :((((((
  • Georgiana Iza (RO1)Georgiana Iza (RO1) RO1 Postări: 69
    E lipsa de respect este a 2 oara cand se schimba produsul pe care trebuie sa il culeg la evenimentul lucratorului. A-ti avut reparare putin, dar s-a lungit la peste 1 ora. Dezamagitor

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier