Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Concursuri Forum

Cel mai bun dintre cei mai buni! - Decoratiunea voastra preferata

ArwynArwyn Guest Postări: 800
editat 18.11.2017 în Concursuri Forum
Buna tuturor,

Știm că iubiți decorațiunile pe care le aveți pe ferma dvs., nu doar pentru bonusurile pe care le oferă, ci si pentru frumusețea și farmecul lor! Așadar, am setat acesta discutie pentru a ne comunica care este decoratiunea dvs. Big Farm preferata! Tot ce trebuie să faceți este să  numiți ceea ce vă place cel mai mult, insa trebuie să numiți doar una și să le lăsați pe restul, doar încărcați o imagine și scrieți numele decoratiunii dvs. preferate pe joc. Trei câștigători norocoși vor fi numiți aleatoriu si un premiu de 1.000 de galbeni va fi revendicat. 

Numai înregistrările făcute înainte de Vineri, 17 noiembrie, ora 13:00 vor fi luate în calcul. Înregistrările care nu vor conține atât o imagine, cât și numele exact al decorațiunii nu vor fi luate în calcul. Numai o postare per jucător va fi acceptată și inclusă în selecția aleatorie. Cei trei câștigători vor fi selectați și menționați în acest post după termenul limită, dar nu ezitați să păstrați acest subiect deschis și numiti care este decoratiunea dvs preferata chiar și după expirarea termenului limită!

Va multumim pentru participare!
Post edited by BeoFarmer on

Comentarii

  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
    ador Balonul lui Phileas,ce il detin pe ferma principala 

  • Lua (RO1)Lua (RO1) Postări: 67
    editat 15.11.2017
    Mie imi place decoratiunea  ” Balon cu aer cald pentru doi ”!

    Post edited by Lua (RO1) on
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    Mie imi place decoratiunea  ”aparat de forta,,de pe f2

  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    Mie imi place Castelul Spiridușului.


  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Mie imi place decoratiunea ''HAMAC CONFORTABIL'', ma duce cu gandul la mare, caldura :))


  • YukiMatsumoto (RO1)YukiMatsumoto (RO1) RO1 Postări: 21
    Imi place mult decoratiunea "Templu Mare", e foarte bine realizata si imi intregeste estetica asiatica de pe ferma F1 \\(°-°)//

  • adi41 (RO1)adi41 (RO1) RO1 Postări: 133
    Mie imi place decoratiunea Iazul bomboanelor
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546

    Mie imi place decoratiunea "Ladite Festival Recolta":))

  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Fiindca vreau sa fiu sincer imi place decoratiunea "Zmeu acrobatic"  din mai multe puncte de vedere:)
  • TLC (RO1)TLC (RO1) Postări: 49


    "SCENA DE CONCERT"

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    @YukiMatsumoto (RO1)
    @adi41 (RO1)
    @Dany71772 (RO1)

    Au primit fiecare cate 1000 aur
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    BeoFarmer a zis:
    @YukiMatsumoto (RO1)
    @adi41 (RO1)
    @Dany71772 (RO1)

    Au primit fiecare cate 1000 aur
    Poti sa-mi spui, te rog, care au fost criteriile dupa care au fost acordate premiile? Merci!
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    editat 17.11.2017
    Citez:
    ,, Trei câștigători norocoși vor fi numiți aleatoriu si un premiu de 1.000 de galbeni va fi revendicat."
    Asadar cu ajutorul unui program indicat de echipa am ales aleatoriu castigatorii
    ;) 

  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Arwyn a zis:
    Citez:
    ,, Trei câștigători norocoși vor fi numiți aleatoriu si un premiu de 1.000 de galbeni va fi revendicat."
    Asadar cu ajutorul unui program indicat de echipa am ales aleatoriu castigatorii ;) 

    Mi se parea normal sa anunti tu castigatorii, ca tu ai inceput concursul...Nu ai fost lasata? Ce se intampla la voi acolo? :/
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Nu conteaza cine anunta sau cine incepe un concurs, atunci cand avem ceva de anuntat iar unul din noi nu poate intra pe forum in momentul respectiv posteaza celalalt. ;) 
  • Iaz cu sperietoare imi place foarte mult, are o fata haioasa
Sign In to comment.