Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Distracţie şi conversaţie

Big Farm: Mobile Harvest - Subiect De Discutii

BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
Salutare dragi fermieri,

Dupa cum bine stiti, in aceasta saptamana a fost lansat jocul mobil Big Farm: Mobile Harvest. Pentru moment jocul nu are la dispozitie un forum personal, motiv pentru care deschid aceasta discutie pentru cei dintre voi care jucati acest joc si aveti intrebari si probleme legate de acesta

Toate cele bune,
BeoFarmer.

Comentarii

  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 29.10.2017
    Binee... Momentan nimic de discutat , deoarece am vrut sa instalez sa vad cum e si a murit bateria :/
     Dau edit cu parerea despre joc imediat dupa ce il instalez
      Edit : E foarte dragut jocul !! 5 stelute!
    Post edited by luizazanuta (RO1) on
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Nu uita sa ne dai 5 stelute :star:
  • sin_axel (RO1)sin_axel (RO1) RO1 Postări: 396
          E ok ! E foarte usor de jucat. v-am dat 4 stele pentru ca dupa fiecare actiune se micsoreaza automat. Este singurul motiv din cauza caruia nu am dat 5
              
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
          E ok ! E foarte usor de jucat. v-am dat 4 stele pentru ca dupa fiecare actiune se micsoreaza automat. Este singurul motiv din cauza caruia nu am dat 5
              
    Poti te rog sa ne explici in amanunt aceasta problema? Pe telefonul meu nu se intampla asta, cel putin nu am observat asta. Dupa ce inteleg mai bine despre ce este vorba voi transmite acest lucru echipei mobile :) 
  • Jocul e frumos , l-am instalat .
      Dar ar fi frumos daca te-ai putea conecta dupa conturile mari , nu sa il incepi de la inceput.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Jocul e frumos , l-am instalat .
      Dar ar fi frumos daca te-ai putea conecta dupa conturile mari , nu sa il incepi de la inceput.
    Din pacate conturile mari nu sunt valabile deoarece Big Farm: Mobile Harvest e cu totul alt joc fata de cel jucat pe calculator, chiar si echipele sunt separate
  • sin_axel (RO1)sin_axel (RO1) RO1 Postări: 396
    Il maresti cu degetele si poti sa il plimbi cit vrei ca ramine mare, dar cind dechizi ceva sau executi o alta actiune revine automat la marimea initiala, dupa care dai iar zoom si tot asa, in rest cum ti-am mai zis este ok.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Il maresti cu degetele si poti sa il plimbi cit vrei ca ramine mare, dar cind dechizi ceva sau executi o alta actiune revine automat la marimea initiala, dupa care dai iar zoom si tot asa, in rest cum ti-am mai zis este ok.
    Acum stiu la ce te referi, la mine este fix invers!

    Micsorez ferma, merge sa joci, merge sa colectezi, dar cand vrei sa imbunatatesti sau sa pui iar la produs revine la marimea initiala. 
  • sin_axel (RO1)sin_axel (RO1) RO1 Postări: 396
    Asta e chiar tare  :)  :p:)
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Si eu patesc tot ca si Raul. ;)
  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 30.10.2017
    Pe mine nu ma deranjeaza asta , stau la marimea la care se deschide jocul. Totusi , mi s-a intrerupt conexiunea cand am vrut sa hranesc gainile :( E un bug sau e din cauza internetului meu?

       P.S : Cooperativa RomaniaCrazy , de pe jocul mobil cauta membrii. Este pe ROMANIA.
               Contul LuizaRO , lider al cooperativei , va va primi cu mare caldura in mica noastra familie :);)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier