Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Eroare punctaj Lucratorul harnic

Punctajul  cooperativei noastre, Cocosu Trasnit  ieri a fost afisat ca  fiind negativ, iar  azi e mult mai mic decat  in  realitate. Am vazut ca mai sunt si  alte cooperative in aceeasi situatie. Sper sa se remedieze treaba,  ca este pacat de munca noastra.

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut,

    Stim despre problemele privind clasamentele fermierului harnic si speram ca vor fi rezolvate la urmatorul eveniment
  • Rody-rory (RO1)Rody-rory (RO1) RO1 Postări: 125
    Cum la urmatorul eveniment? Toata munca de cooperativa se duce naibii doar pt, ca ei n-au stiut sa-si faca treaba cum trebuie? Daca vor sa mai joace cineva, sa o rezolve acum. Cum adica daca bugul te duce la minus sute de milioane si ramai asa?
  • la noi in coop problema e si mai mare punctajul merge in jos , pe minus
  • karo3061 (RO1)karo3061 (RO1) RO1 Postări: 6
    Nici punctajul personal nu mai functioneaza . Pentru ce muncim de fapt ? Si gold-ul cheltuit ? Il vreau inapoi .
  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
    Un eveniment de lăcomie pură..Acesta nu mai este un joc relaxant ,.nu mai este un joc stabil.. a devenit o groapă de bani obositoare și competitivă.
  • gainusha (RO1)gainusha (RO1) RO1 Postări: 41
    nu avem niciun raspuns aici..... 
  • karo3061 (RO1)karo3061 (RO1) RO1 Postări: 6
    Probabil pentru ca nu avem moderator competent .
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Va rog sa faceti print screen la punctajul individual si cel al cooperativei acolo unde aveti probleme si le voi transmite mai departe echipei, se investigheaza cooperativele cu punctaj negativ momentan, insa si cei care aveti nereguli este de dorit sa atasati print screen-uri.  ;)
  • Petre Vali (RO1)Petre Vali (RO1) RO1 Postări: 236
    Sunt peste tot probleme . Lol  :D:D
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Faceti print la tot atunci, eu le trimit pe toate.  :)
  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
    aha..pana acum nu s-au trimis ca nu au fost printuri
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Pentru clasamentul cooperativelor cu punctaj negativ am trimis, cu boosterele activate de mine si de cooperativa mea am trimis, tot ceea ce s-a raportat pe forum am trimis si ce a fost in putinta mea sa trimit. Momentan trebuie sa ies de pe forum dar o sa revin mai tarziu cu detalii.
  • Petre Vali (RO1)Petre Vali (RO1) RO1 Postări: 236
    Ia dovleci de unde nu sunt ... inca o ''artificie'' marca GGS . :))))) 
  • Filip07 (RO1)Filip07 (RO1) RO1 Postări: 18
    Nici punctajul personal nu mai functioneaza . Pentru ce muncim de fapt ? Si gold-ul cheltuit ? Il vreau inapoi .
    crezi ca dau astia ceva inapoi :)))))))))))))  nici sa vrei ! :=))) 
  • karo3061 (RO1)karo3061 (RO1) RO1 Postări: 6
    Nici punctajul personal nu mai functioneaza . Pentru ce muncim de fapt ? Si gold-ul cheltuit ? Il vreau inapoi .
    crezi ca dau astia ceva inapoi :)))))))))))))  nici sa vrei ! :=))) 
    Am zis si eu asa ca omul suparat :))

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier