Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Copacul pisicii

  de ce imi arata 0 la nr de inimioare colectate  cand am pus copacul inca de la actualizare?Unde au disparut?Eu stiu ca pisica papa pesti nu pestii inimioarele pisicii...nu e ok nimic din ce se intampla cu munca noastra..nu ma incanta deloc daca imi veti zice ca s+a redus din nr de inimioare ,poate am cheltuit suficienti galbeni incat sa fiu multumit de cate inimioare aveam inainte
https://prnt.sc/gudyth

Comentarii

  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    buna seara si la mine la copacul pisicii pe gastro imi arata 0 
  • si eu ma confrunt cu aceeasi problema la copacul pisicii
  • chijer (RO1)chijer (RO1) RO1 Postări: 17
    Am pus pisica de la inceput, dar pe ferma 2 (gastronomoca), chiar daca culeg, am tot zero cadouri pentru pisica:((((((((((
    Pai muncesc degeaba?
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Am pus pisica de la inceput, dar pe ferma 2 (gastronomoca), chiar daca culeg, am tot zero cadouri pentru pisica:((((((((((
    Pai muncesc degeaba?
    E cunoscuta problema si se lucreaza la o rezolvare
  • Buna!

    Si eu am un bug asemanator!
      La Fermierul harnic inttre coop m-a pus sa aleg o rasplata , si am ales 14.000 inimioare rosii. Problema e ca
    nu imi apar , si am ales inimoare rosii , iar pisica nu am decat pe f1 , puteti sa-mi viztati ferma ca sa vedeti !
  • Rody-rory (RO1)Rody-rory (RO1) RO1 Postări: 125
    BeoFarmer a zis:
    Am pus pisica de la inceput, dar pe ferma 2 (gastronomoca), chiar daca culeg, am tot zero cadouri pentru pisica:((((((((((
    Pai muncesc degeaba?
    E cunoscuta problema si se lucreaza la o rezolvare
    Buna.
    Si daca e cunoscuta problema , de ce mai dau cadouri pt. pisici ? Macar sa ma lase sa o scot de acolo, tin locul ocupat degeaba.

  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Cadourile erau deja setate dinainte ca sa fie problema cu pisica. ;)
  • Katty_usaPlaye9 (RO1)Katty_usaPlaye9 (RO1) Postări: 20
    editat 01.11.2017
     Am inceput sa ne jucam de-a magicieni  si ne și iese de la o vreme  (ca tot este halloween) ...
     Uite clasamentu ... pauza rasplați , uite pisica ....  nu mai sunt inimile...  :D:D:D:D:D
     Așa sa-ți tot fie drag sa te joci  :(

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier