Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii: Fermierul Harnic Intre Cooperative

245

Comentarii

  • Pauza  eveniment  ...bine  ca avem booster la coop  ...(((((
                  FELICITARI GGS       
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    O sa incerc sa aflu ce se intampla cu dolarii oferiti pe boostere si recompensele primite incorect din cauza bug-ului la eveniment. Va anunt de indata ce avem mai multe informatii
  • Sa o gafezi  la fiecare nou eveniment  mi se pare  RUSINOS ,  nu  ar fi  mai bine  sa iti pui jocul la punct  si apoi sa dai drumul  la eveniment  ?   BRAVO  GGS  ..in goana voastra dupa gold  nu va mai ganditi  ca in felul asta  veti pierde  din jucatori  , prea multe greseli din partea voastra  ,    veniti  macar  cu o despagubire ptr dolarii cheltuiti   pe  boostere ,   poate  asa va mai spalati din pacate .
  • fritisor710 (RO1)fritisor710 (RO1) RO1 Postări: 25
    In plus au pus ultima recompensa la 100.000.000 puncte adica 290 puncte pe secunda!!!!
    Sa atinga GGS-ul aceasta recompensa si ii fac statuie!
  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    editat 20.10.2017
    BeoFarmer a zis:
    O sa incerc sa aflu ce se intampla cu dolarii oferiti pe boostere si recompensele primite incorect din cauza bug-ului la eveniment. Va anunt de indata ce avem mai multe informatii
    E adevarat ca acele recompense sunt primite incorect. Insa, avand in vedere tot balamucul creat dde greseala lor, tot ce s-a pierdut de coop si/sau jucatori (unii poate deja au folosit gold/humus/hrana alge ca sa grabeasca productiile pt a avea cat mai mult pe secunda, grabire care nu s-ar fi produs daca nu ar fi fost dat drumul la event) si tinand cont, pana la urma, si tot stresul si nervii produsi de incompetenta echipei tehnice, ar putea sa lase acele premii drept compensatie...ca nu e mare tragedie daca lasa si ei o rata si-un mar..macar atat.
    Post edited by Mika40 (RO1) on
  • WinnerAlex70 (RO1)WinnerAlex70 (RO1) RO1 Postări: 13
    Ceva.. noutati??? Mai vine fermierul, sa stim daca recoltam sau... stam cu fermele asa nerecoltate? 
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Nu sunt noutati, eu deja m-am apucat sa colectez ferma ca se fac la loc produsele pana se rezolva problema (parerea personala) ;)
  • WinnerAlex70 (RO1)WinnerAlex70 (RO1) RO1 Postări: 13
    ok, multumesc :))
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Ha haaa! un exemplu perfect de: "ca rama-n piatra"!!
  • GGS  galop mare dupa gold  ..nimic nu e pus la punct dar dam drumul la eveniment ..apoi apar scuzele ..
    ca de obicei ...,,  sau ivit  ceva probleme ,,    chiar nu va dati seama ca ne-am saturat de scuza  asta  ?  Dar  si cu o postare a mea  sau fara ea  ...oricum ggs  nu te ia in seama  ....asa ca ma felicit  ca  am renuntat la acest  joc  ...prea mult stres  si nervi   ..candva ( cu ceva ani in urma  )   ggs   spunea  ca e un joc  de relaxare ..dar din cate vad    ,    a ajuns ceva stresant si obositor ,   evenimente si campionate  unul dupa altul  ...unde este relaxarea despre care spuneau  ??    si ar fi exemple fara numar  ...dar nu are rost sa continuu ..
    ma felicit  ca am renuntat  sunt  jocuri  intradevar  relaxante .
    va doresc spor la joc   si sa aveti  nervii cat mai tari,.gafele  se vor tine lant .
  • Georgiana Iza (RO1)Georgiana Iza (RO1) RO1 Postări: 69
    Nu sunt de accord ca evenimentul fermierul harnic sa fie pe cooperativa. Vreau tot individual, nu-i corect ca eu sa muncesc . iar ceilalti sa primeasca si ei roadele mele.
  • aristo (RO1)aristo (RO1) RO1 Postări: 90
    Toate firmele care creează jocuri au echipe plătite ce le testează intâi și apoi le pun la dispoziția jucătorilor, numai GGS ne pune pe noi să le testăm și mai și plătim cu galbeni ( euro ) incompetența !
    Se spunea și știa despre germani că sunt metodici, respectă regulile și fac totul cu spirit de răspundere ! 
    Oare GGS , deși este o firmă germană  are doar sediul acolo ?
    Că în privința jocului nu se poate spune decât că are obiceiuri balcanice !
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Groaznic sincer, ca de obicei! Anunti un eveniment si nu esti in stare de el..Sper ca cei care baga bani reali si le platesc salariile sa ia aminte si sa se gandeasca de 2 ori inainte sa mai bage cardul la inaintare!!!
  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    editat 21.10.2017
    HA, HA, HAAAAA!!! Ce glumă bună... la o oră la care majoritatea deja ''au pus pe noapte'' (grâu de obicei), ggs începe silozul... cu porumb!!! Daaaa... începem bine, şi fără să ştim dacă nu se resetează şi ăsta în 20 de minute. Ce ziceţi de un mic boicot, stimaţi colegi, că oricum s-a dus naibii cheful? Mai sunt premii, mai sunt ediţii... poate învaţă cineva ceva din asta. Oricum, noapte bună, somnul minţii... noapte, întuneric şi moloz, nu siloz. ;)
    Post edited by qwerty (RO1) on
  • Petre Vali (RO1)Petre Vali (RO1) RO1 Postări: 236
    Asta este event GGS , ai de capu vostru ,ce poate face goana dupa bani ... 
    Un event de toata frumusetea  lucrati o zi la el si tot cu probleme vine .. 
  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    fermierul harnic cel m-ai de rahat  event  de pana acum ,sa joace nemtii  la fermier ,goana dupa bani va duce la m-ai putini jucatori  o sa jucati intre voi nemtilor
  • aristo (RO1)aristo (RO1) RO1 Postări: 90
    Eu nu dau galbeni !
    Dacă pot rezolva cu produse alge, bine ! 
    Dacă nu, nu-i bai !
    Să dea cei ce vor ” SĂ FIE FRUNCEA ”  ! :)

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Eu o sa ignor evenimentul pana la rezolvarea problemelor

    Cooperativele sunt manevrate de bug...iar la individual trebuie investite prea multe resurse pentru obtinerea recompenselor
  • Petre Vali (RO1)Petre Vali (RO1) RO1 Postări: 236
    editat 20.10.2017
    Ca de obicei ,  cand a fost  ceva bine sa fie si acum, acum 2 ani  cand jocul nu era asa incarcat , de la un timp , multe erori , multe probleme la up , amanari , lucrari de mentenanta fara rost , nu ma pot gandi la faptul ca ei au lucrat o zi la rezolvarea palniei si palnia tot de capu ei face  :D:D:D , practic nu imi pot explica :D , parca ar lucra un singur om , nu o intreaga comunitate de ''experti''  . Pacat ideea palniei este ok  dar  lucrurile le scapa de sub control. Probleme peste probleme , se mai si grabesc ca  se termina octombrie si calendarul  de eventuri nu este bifat . :D:D  
     :s Edit: Am ajuns la concluzia ca ei nu pot face nimic fara probleme . 
    Post edited by Petre Vali (RO1) on
  • catalinastefan (RO1)catalinastefan (RO1) RO1 Postări: 14
    era asa de bine inainte...acum nici nu imi mai vine sa joc...as vrea fermierul asa cum era....s-au gandit ei sa-l strice

  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Incompetenta=GGS  :D
  • Degeaba ne lamentam pe forumul asta, vina este in principal a noastra a jucatorilor...voi daca ati avea un produs care, cu cat e mai prost si mai chicios s-ar vinde mai bine v-ati da vreun interes sa il imbunatatiti??Majoritatea se plang dar baga multi bani in continuare ,deci??:)))
  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    Degeaba ne lamentam pe forumul asta, vina este in principal a noastra a jucatorilor...voi daca ati avea un produs care, cu cat e mai prost si mai chicios s-ar vinde mai bine v-ati da vreun interes sa il imbunatatiti??Majoritatea se plang dar baga multi bani in continuare ,deci??:)))
    Păi dacă mama proştilor e mereu gravidă şi face ''pui'' în fiecare lună, mai ceva ca găinile la TV...!!!???

  • flori2007 (RO1)flori2007 (RO1) Postări: 131
    ;):D>:):*:# parca trebuia sa se ceara mai putine produse la palnie
  • yoyobz (RO1)yoyobz (RO1) RO1 Postări: 43
     Avem buguri,locul 1 se cunoaste,ggs incaseaza(bani)si isi vad linistiti de treaba,asa ca,,,,,,unde-i problema?
    Ca nu-mi place asta-i alta discutie :(

  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    editat 21.10.2017
    Cum facem cu faptul că se schimbă de la un minut la altul produsele ''în aşteptare'' de la pâlnie? Suntem crezuţi pe cuvânt, facem poze sau filmăm de pe ecran? Asta doar aşa, ca să avem dovezi la înjurat ggs-ul, că de reparaţii şi compensaţii nu cred că mai poate fi vorba. Nesimţire şi ordinarism total, parc-ar lucra din parlamentul român la firma asta :(
    Post edited by qwerty (RO1) on
  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
    un eveniment defect ..jalnic....
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    :D:D:D Sau aveti optiunea sa-l ignorati decat sa va munciti pentru ceva ce nu functioneaza corect. Eu nu il ignor dar nici nu ma lupt pentru puncte. Macar pentru recompense cate v-oi putea lua dar binenteles fara stresss.
  • flori2007 (RO1)flori2007 (RO1) Postări: 131
    >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:) Asa apare in anuntul oficial
                           Produsele curente vor fi reechilibrate si va fi mai usor sa umpleti lazile

    De ce nu este asa si se cer mult mai multe produse?
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Pentru ca GGS o:)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier