Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

copacul pisicii 0 inimioare

 oameni buni eu cum naiba sa finalizez copacul pisicii daca nuse contorizeaza inimioarele,am mai  scris  si in alta zii , am primit si rasplati azi  fara sa se nregistreze macar o inimioara    
https://prnt.sc/gwd2pr
https://prnt.sc/gwd2tw

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut,

    Acorda atentie tipului de inimioara (culoare). In imaginea prezentata de tine apare inimioara rosie, care se contorizeaza pentru pisica din ferma principala, f1
    In cea de a doua imagine ne arati pisica de pe f2. Data viitoare cand iei recompense in inimioare sa alegi inimioara roz, nu rosie, si sa imi spui apoi daca se contorizeaza sau nu

    Tine minte:
    Inimioare rosii: Pisica ferma principala
    Inimioare roz: Pisica ferma gastronomica
    Inimioare mov: Pisica ferma floricola
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    bun,pana aici am inteles...am ales gresit recompnsa...in schimb orice as culege de pe f2 nu se adauga nicio inimoara...de o saptamana si  ceva  sunt cu 0 inimioara 
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Da, e cunoscuta si a fost raportata, e incurcata treaba cu pisica si va dura ceva pana se repara...dar voi reamintii din nou echipei despre problema
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 12.10.2017
    ok..multam,unde nu am primit raspuns la mesajul anterior nu am stiut ca problm e raportata asteptam rezolvarea problemei...suntem nerabdatori sa mangaiem pufosenia.....zii faina
  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
    editat 23.10.2017
     curand va  trebui sa aleg rasplata la siloz cu cele 1.200 mil. inimi, la ce folos au dat ca rasplata  la siloz inimioare daca nu se contorizeaza la copac de pe f2?eu ce sa fac cu ele???????nu treuia puse astfel de rasplati la siloz cand stiti ca si copacul pisicii este un esec pe f2 si f3..incep sa am dubii in priviinta faptului ca moderatrii acestui forum trimit problm. catre staff... tind sa  cred ca   undeva pe forum cineva zicea ca nu sunt tocmai competenti moderatorii
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Cine considera ca noi nu transmitem problemele intampinate de voi pe forum este invitat sa ni se alature in echipa de moderare. Daca o problema nu se rezolva imediat asta nu inseamna ca noi nu am transmis-o, depinde de echipa cum se ocupa de ea. Noi MODERAM numai forumul NU si jocul, in plus toate problemele de pe joc le intampina toate serverele nu doar serverul RO ceea ce inseamna ca daca cumva noi nu suntem online sa transmitem o problema ea este totusi raportata echipei de catre ceilalti moderatori de pe celelalte servere. 
  • Filip07 (RO1)Filip07 (RO1) RO1 Postări: 18
    pe bune voi chiar credeti ca beo da mai departe :))) ? beo fa si noua dovada ca dai mai departe sa te si credem serios s avedem si noi ca te intereseaza ce se intampla pe aici ca tu zici dar daca faci numai tu sti ! 
    ??????????????????????  

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier