Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Premile individuale la oktober fest xxxxxx ?!?

Buna ziua!
Din cate stiu pana acum in istoria concursurilor GGS, cand au mai fost bug-uri s-au dat cel mult 2 decoratiuni in loc de 1.
La oktoberfest se pare ca sistemul a luat-o razna,
Eu inteleg ca avem jucatori pentru care dorinta de a castiga e mai mare decat orice ratiune economica (si nu am nimic personal cu ei, daca asta e palcerea lor) insa in momentul cand jocul o ia razna iar acest fapt ne afecteaza in mod negativ jocul nostru , trebuie ca cineva sa ia atitudine.
Nu am vazut ca moderatorul nostru sa deschida vreun topic in acest sens
Mergeti in ferma la juliette35 , pe gastro si o sa vedeti 9 decoratiuni cu prinde o rata care valoreaza 1350 puncte fericire normala si 175 fericire de sat
Bilirubina are si ea 4 decoratiuni, dar i nrealitate cine stie cate or fi castigat.
probabil si alti jucatoricare au depasit 15,5 milioane au multe decoratiuni din acestea duplicat in urma bug-ului
Vreau doar echitate si sanse egale pe joc!
Ma repet, nu am nimic cu lumea care baga multi bani in joc, dar premiul asta trebuie sa se castige 1 DATA, nu de n ori altfel noi ceilalti jucam degeaba daca permitem ca aceste buguri sa ramana necorectate.
Astept niste actiuni pertinente de raportare a lor din partea moderatorului!
O zi frumoasa

Comentarii

  • Buna ziua ,

    De acord cu cele spuse de clinn ,sper sa se ia si masuri in acest sens .
    o zi frumoasa
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Sunt de acord cu cele scrise de clinn, nu mi se pare normal sa se castige in acelasi event aceeasi decoratiune de 10 ori.
  •                                              Buna ziua
       
                     Sustin ceea ce a spus clinn si ,din moment ce  regulile sunt pentru toata lumea  si s-a tras un semnal de alarma, am convingerea ca  aceste Bug-uri se vor rezolva si vor deveni echitabile .
     
                    

      
  • clinn (RO1)clinn (RO1) RO1 Postări: 198
    Hideti sa ne "delectam" si cu o poza de pe ferma lui filip07.
    Multumim GGS-ului pentru aceste buguri
    In momentul asta jocul a devenit orice, numai cuvantul corectitudine nu poate fi pronuntat.
    26 decoratiuni...am numarat bine?
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Va fi raportata problema, insa cel mai probabil decoratiunile nu vor fi confiscate si vor ramane in continuare in fermele si inventarele jucatorilor.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    @clinn (RO1)

    Raspuns oficial:

    Recompensele de activitate Oktoberfest pot fi obtinute din nou si din nou si din nou...de oricate ori

    Nu exista nici un fel de bug
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Dupa o discutie cu unul dintre superiorii mei privind acest subiect, am luat decizia de a sterge toate postarile necoraspunzatoare venite de la diferiti jucatori, cat si raspunsurile mele la acele postari.

    Jucatorii cu pricina am dorit sa ramana nesanctionati, cel putin de aceasta data

    In plus, subiectul va fi inchis deoarece problema initiala privind decoratiunile  a fost lamurita
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!