Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

disparitii

imi dispar diverse, ultima data vreo 500 humus! Ce-i de facut? mai ales ca se intampla periodic! cred ca renunt la joc!!! Mi se pare o magarie!

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    E simplu: NU mai oferi humus la clientii aia de langa piata organica iar magaria dispare!
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Are dreptate. Ieri mi-a disparut ingrasamant ( destul incat sa sesizez ), iar acum ceva vreme mana se injumatatise. Dupa 3 zile si-a revenit. Si nu are legatura cu clientii de langa piata organica deoarece nu vand acolo absolut nimic. Cu siguranta sunt multi care au problema asta, dar nu scriu pe forum. Supararile sunt atat de multe, pe masura problemelor care apar in fiecare zi...
  • holograma (RO1)holograma (RO1) Postări: 55
    editat 02.09.2017
    Are dreptate. Ieri mi-a disparut ingrasamant ( destul incat sa sesizez ), iar acum ceva vreme mana se injumatatise. Dupa 3 zile si-a revenit. Si nu are legatura cu clientii de langa piata organica deoarece nu vand acolo absolut nimic. Cu siguranta sunt multi care au problema asta, dar nu scriu pe forum. Supararile sunt atat de multe, pe masura problemelor care apar in fiecare zi...
    Păi ce să mai scrii, că oricum eşti tratat cum eşti tratat... de la nepăsare la (aproape) înjurat... Face fiecare ce poate, îşi îneacă amarul cum reuşeşte, şi totul, sau mult, se reduce la veşnicul boicot... boicotarea eventurilor cretine şi a cumpărării de galbeni, ce să-i faci...
  • Acum aproximativ o luna, mi-a disparut calul cel mai bun pe care il aveam. Cu totul. Nu l-am vandut !
    Astazi, am constatat  ca din 96 seminte flori de aur pe care le aveam, mai am 29. Am plantat azi 6. Acum am 23. 
    Vreau inapoi si calul (nivel 41 la toate categoriile) si 63 seminte de aur.
    Va rog frumos.

    Adina
  • Are dreptate. Ieri mi-a disparut ingrasamant ( destul incat sa sesizez ), iar acum ceva vreme mana se injumatatise. Dupa 3 zile si-a revenit. Si nu are legatura cu clientii de langa piata organica deoarece nu vand acolo absolut nimic. Cu siguranta sunt multi care au problema asta, dar nu scriu pe forum. Supararile sunt atat de multe, pe masura problemelor care apar in fiecare zi...
    Păi ce să mai scrii, că oricum eşti tratat cum eşti tratat... de la nepăsare la (aproape) înjurat... Face fiecare ce poate, îşi îneacă amarul cum reuşeşte, şi totul, sau mult, se reduce la veşnicul boicot... boicotarea eventurilor cretine şi a cumpărării de galbeni, ce să-i faci...
        Scriem si vad ca nimeni nu ne raspunde. Bravo GGS , Vanzarea pestilor direct din administrare + milioane de dolari - Ne-am bucurat si ne-au taiat-o de pe lista , Scoala Shinkei-Suijaku , un event facut doar pentru a se cumpara 10 000 gold pentru niste rasplati de 1000. Si asta nu e tot , sa "dea afara" toti playerii de pe joc , l-au mai si buguit. Dar acesta este un joc in care le platin noi facturile lor , celor de la GGS , mult succes in continuare, sa alungati jucatorii pt bani.

     

  • O sa las asta aici.
  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
      aaaa  iar a ti comis-o...la Scoala Shinkei-Suijaku eeram pe loc 5 cu 2900 pct si dupa remediere apare asa  https://prnt.sc/goefe0  sa inteleg ca am consumat acele monezi degeaba

  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
    poate avem si noi un raspuns o replica de la un moderator ..
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Scuze .O sa primesti o replica,dar nu un raspuns normal.Nu este interesant ce spui tu.''Astia'' care nascocesc mereu probleme sa si le rezolve singuri.E doar parerea mea formata pe baza raspunsurilor si rezolvarilor date de MODERATORI.
    Sarcina moderatorilor e de a transmite mai departe "plangerile" sau laudele noastre. Nu de a rezolva problemele, mai ales cele legate de programare. Ceea ce nu ati inteles voi e ca GGS e in cautare de bani reali, din orice, ca sa iasa din gaura in care sunt. Deocamdata, fac reduceri de salarii, asa ca angajeaza studenti sau absolventi de informatica sa faca treaba unor programatori cu experienta. Probabil ca cel / cei care trebuiau sa supervizeze munca lor e / sunt in concediu sau a / au plecat deja. Si de aici toate problemele. Cel mai simplu sfat e cel de a ignora eventurile care nu va convin. Nu va obliga nimeni sa faceti nici un event. E alegerea fiecarui jucator. 
    Din ce retin eu, @pib333 ti s-a raspuns deja la intrebarea legata de arena de calarie. Era singura posibilitate de a remedia situatia. Daca ai ales sa ignori raspunsul si sa te plangi in toate discutiile deschise, cu orice subiect, e alegerea ta.
    La fel e si cu problema cu pestii. Citeste, daca ai timp, toate comentariile postate la "update regiunea de pescuit" si vei vedea ca nu esti unicat. Tu chiar crezi ca un moderator iti poate inlocui baltile? 
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    @cvg9 (RO1) Si ar mai trebuii de precizat ca BeoFarmer este doar moderatorul forumului, nu lucreaza pentru GGS. Este si el un jucator ca toti ceilalti. Pentru orice problema legata de joc, exista echipa de suport a jocului. Ca e mai greu de folosit si primit raspuns . . . asta-i parte-a 2-a.
    On topic - Si eu m-am lovit ieri de disparitia a ceva productie. Nu m-a deranjat. Dar nici nu ma deranjez prea tare.
  • gargarita81 (RO1)gargarita81 (RO1) RO1 Postări: 34
    editat 26.09.2017
    pib333 sunt de acord cu tn..si eu am primit o ,,replica,, de la moderatorul acestui forum ,gen..,,nu sunt obligat sa,, .. suficient cat sa inteleg ca nu am ce cauta pe acest forum fara ,,stapan,,  .. te sfauiesc sa intri pe forumul EN macar acolo afli muulte lucruri , pareri..sfaturi ..ptr mn asta va fii ultima postare inclusiv logare pe acest forum

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier