Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii: Modificari La Regiunea De Pescuit

211

Comentarii

• narcis9944 (RO1)narcis9944 (RO1) RO1 Postări: 5
    niste tigani astia de la bf.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Cand va creste valoarea contractelor se va obtine profit mai mare, dar profit ca inainte nu se va mai obtine niciodata

editat 16.08.2017
    Se pare ca stridiile sunt mai profitabile la piata decat hering-ul

Celalalt contract tot cu stridii e, doar ca cere 106
  • al13 (RO1)al13 (RO1) RO1 Postări: 79
    Deocamdata avem valoare bonus 0, cand vom avea 99%, alta va fi situatia. Eu am cod de dat de 8 765 000. E mai putin, ce-i drept, dar nu ma mai gandesc la ce nu e. Adaugand si pe Lester si privind in perspectiva :))) la cei 99 %, o sa se stranga. :dizzy:

(noroc cu ce am agonisit, pana acum :))))))
    al13 @ ro 1
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 610
    al13 (RO1) a zis:
    Deocamdata avem valoare bonus 0, cand vom avea 99%, alta va fi situatia. Eu am cod de dat de 8 765 000. E mai putin, ce-i drept, dar nu ma mai gandesc la ce nu e. Adaugand si pe Lester si privind in perspectiva :))) la cei 99 %, o sa se stranga. :dizzy:

ehh.. pe naiba.. vei avea cu +25% mai mult fata de cat se ofera acum cand ai bonus 0.. deci ..rabdare si tutun !  :))
    succes dragilor!..

ps.
    oricum ggs-ul cica gandeste pe termen lung.... avantajati sunt cei care au mostenitori.. NU?.... :)))
    o sa ma duc maine pe la piata poate gasesc vreo fata care vrea un copil, ii zic,, atunci cand va creste ii voi lasa contul de bigfarm mostenire  sa termine el de construit ce mai trebuie.
  • al13 (RO1)al13 (RO1) RO1 Postări: 79
    editat 16.08.2017
    al13 (RO1) a zis:

ehh.. pe naiba.. vei avea cu +25% mai mult fata de cat se ofera acum cand ai bonus 0.. deci ..rabdare si tutun !  :))
    succes dragilor!..

ps.
    oricum ggs-ul cica gandeste pe termen lung.... avantajati sunt cei care au mostenitori.. NU?.... :)))
    nu ai surprins ironia mea ;)
    Post edited by al13 (RO1) on
    al13 @ ro 1
  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    editat 16.08.2017

Şi până la urmă prostia asta se mai repară azi? sau pe săptămâna viitoare, că vorba aia... mâine e joi şi început de week-end? :(

errorCode_UNABLE_TO_PRODUCE

Support-Info:
    Command: PBMainmarketGetcontractsResponse
    ErrorCode: 4
    Timestamp: 1502891337
    Zone: 23
    PID:1140265

PS: pe programul-minune AFP 26, care cât de cât a făcut jocul să ruleze mai acceptabil, cum se pot şterge ''kukis'' şi celelalte bazaconii, istoric şi ce drac o mai fi? Spasiva! ;(

Salut @qwerty (RO1) :lol:

Te rog sa stergi memoria cache si cookie, problema se rezolva automat!
  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    BeoFarmer a zis:
    Salut @qwerty (RO1) :lol:

Te rog sa stergi memoria cache si cookie, problema se rezolva automat!
    Revin cu întrebarea, pt că ai răspuns înainte de a apărea editarea: pe programul-minune AFP 26, care cât de cât a făcut jocul să ruleze mai acceptabil, cum se pot şterge ''kukis'' şi celelalte bazaconii, istoric şi ce drac o mai fi? Spasiva! ;(
  • BeoFarmer a zis:   bla-bla-bla...

Mai pe româneşte spus, dacă e baiul ăsta, se curăţă kuki&etc de pe internet explorer, unde rulează AFP26 în default. Danke schon şi spor la pescuit, că vom avea nevoie cu toţii la ''preţurile'' oferite la contracte...
  • CiresicaSore (RO1)CiresicaSore (RO1) RO1 Postări: 151
    mda..nu inteleg de ce mai avem zona de pescuit daca ne-am intors la vechiul ggs.cu preturi imense,profit 0.nu faceti decat sa ne  ingreunati si mai mult jocul, sa ne plictisim sa alergam dupa dolari,cat despre noua''piata''ne cam luati la misto..greble,perii.cativa dolarei..sincer e o pierdere totala,solutia ptr mn este sa trimit barcile neechipate,sa prinda cat si ce vor,mai sus intrun com,scria cineva ca striidile se dau bn la piata,pai normal..si pun pariu ca si scoicile si crevetii...doar astea se fol. cel mai des ptr cutii
    Fericiti in lumea mea sunt doar nebunii 
    Vanotek - Cherry Lips (feat. Mikayla) | (LIVE @ Virgin Radio Romania) - YouTube
    ...........................................................................................................................
    Young riders pick a destination and go… Old riders pick a direction and go.

• Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    editat 16.08.2017
    macar ca sa fie cat de cat corect as propune sa putem vinde din nou pestii dar pe preturi mai mici produsele de la piata organica se pot vinde si separat aici de ce nu s-ar putea lucrul acesta?
    sa fie diferenta dintre contract si preturile normale tot de 25% sau 20% cat e si la cea oraganica cand ajungi la maxim cu contractele

• cristi si ferma (RO1)cristi si ferma (RO1) RO1 Postări: 1,062
    JOSNICCC!
    NU MAI POTI VINDE PESTELE.
    ITI BAGA PIATA PE GAT PUR SI SIMPLU !
    cristi si ferma (RO1)
    By CARPE DIEM Coop.
     :)  :):)
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    BeoFarmer a zis:
    Eu sambata discutasem cu wabbit, moderator pe forumul englez, despre aceasta actualizare.

Noi ne-am gandit ca era mai bine daca ar fi scazut pretul pestilor in vanzare, iar la piata de peste sa il fi putut vinde mai scump, dar nici azi nu am primit un raspuns de la cineva din echipa privind conversatia noastra

Dar voi sunteti de acord cu ideea, da? Caci voi insista cu ea 

eu unul cred ca e solutie corecta ca sa nu fie piata ca o obligatie

• yourdreams132 (RO1)yourdreams132 (RO1) RO1 Postări: 27
    Nu mai  bine ar  scoate update asta si sa il regandeasca pt alta  data in  alta formula ?
    Ne-a iritat pe toti... Nu se gandesc ca vor pierde din jucatori?

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier