Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Am si eu o mare nemultumire

Recent , am fost intr-o ferma unde mi-am vazut de treaba , in masura in care imi permitea timpul liber. La inceput toti au fost numai miere...Imi vedeam de treaba ca si pana acum ...imi faceam activitatile , dadeam bani, faceam donatii, etc. si toate erau bune si frumoase...pana cand , unul din jucatori..nu stiu daca era si seful , mi s-a adresat nepoliticos cu " băi " reprosandu-mi ca fac prea putine misiuni( faceam intre 4-6 pe zi) SI EU AM "INDRAZNIT" SA-L ATENTIONEZ DE LIPSA DE POLITETE ...Brusc, m-am trezit data afara , fara vreo explicatie si fara vreun motiv ( nu lipseam decat cateva ore..cel mult o zi pe saptamana..si asta anuntand) . Asta nu m-a deranjat atat de tare, cat faptul ca a retinut tot ceea ce dadusem: donatii, taxe la campionat , ba si calul aflat in grajdul minune al cooperativei...Toata munca mi s-a dus dracului....Dupa aia am luat-o de la cap , precum Sisif...Sper sa nu-mi fi furat parola...Cum pot face sa-mi schimb datele din joc...? Nu de alta, dar daca e un hacker...si ma trezesc iar furata?!? Ar trebui sa acordati mai multa securitate jucatorilor! Escroci sunt peste tot, chiar si aici!!! Mentionez ca joc de 4 ani si e a doua oara cand am un asemenea conflict! Numele celui care mi-a facut rau e qwerty1. Are 4-5 ferme...daca nu chiar mai multe si presupun ca l-a coplesit lacomia. Poate el foloseste bani in joc...eu nu am cum, sunt pensionara.... :s Daca nu exista nici o solutie....eu renunt la joc. Nu are rost sa-mi fac nervi degeaba pentru niste prostii!!!

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut,

    Imi pare rau pentru cele intamplate :(

    Iata cum poti schimba parola:


    Dupa aceea va aparea o fereastra in care trebuie sa scri parola veche(adica cea curenta) iar apoi sa pui una noua. Te rog sa scri noua parola cu atentie si sa o tii minte, si sa NU o mai dai nimanui

    In cazul in care esti in cautarea unei cooperative, cooperativa lui @Arwyn cred ca are locuri disponibile

    Mult succes la joc! :) 
  • Daca vrei , poti veni in cooperativa ,, Locul 1 " daca vrei. Eu sunt adjunct , iar sefa posteaza chiar pe acest forum. Username-ul ei este BlackAna5 , dar o cheama Zina. Stiu ca avem cooperativa la nivelul 3 , stiu ca suntem doar 2 membrii in coop , dar suntem active si nu am pierdut niciodata la Liga Satelor , si nu vei regreta! Nici vorba de asa lipsa de respect la noi. Dar nu te obligam. Ori vii la noi si avansezi impreuna cu noi , ori cauti o coop mai buna , ori fondezi tu una.
    Daca esti de acord , te asteptam!
    @luizazanuta (RO1)
  • Georgiana Iza (RO1)Georgiana Iza (RO1) RO1 Postări: 69
    Azi s-a terminat misiunile de pe insula la 00:00, nu la 01:00 asa cum era inainte si din cauza asta nu am mai castigat misiunea
  • rxn. (RO1)rxn. (RO1) Postări: 97
    Nu ai facut tu nimic gresit, ci lor cand nu le convine ceva la tine, ei cauta motive sa te elimine. 

    Mie imi pare rau ca am indraznit sa stau intre "diferiti" ... dupa ce am plecat, mi-au aratat ce nu le convenea de fapt, din atatea minciuni zise... Dar mi-au aratat de atatea ori... tratandu-ma atat de corect...  :-s 
  • abuna ziua Anca e numele meu sunt revoltata am primit in joc o ,oferta cica daca ,cumpar o mie de galbeni primesc dublu. de 2 ori am cumparat si nu am primit nimic. daca nu se rezolva voi merge mai departe cu plangerea
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Anca esti sigura ca nu era bonus pentru cooperativa la acea oferta? In al doilea rand ce modalitate de plata ai ales pentru a lua galbeni? Ma refer ca daca ai un mail de confirmare sau un print screen al ofertei ca sa poti dovedi ce pachet ai luat si la ce oferta si ca nu ai primit bonusul, acest fapt se poate raporta numai la suport, doar ei sunt in masura sa iti verifice contul si istoricul tranzactiilor facute.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier