Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Jucătorii caută cooperative

Caut cooperativa.

Salut, ma numesc Nelvin si am nivel 10, stiu .. un nivel mic, dar m-am reapucat de curand de BigFarm, asadar am experienta pot zice eu. Ultima oara cand am jucat BigFarm a fost in 2014, iar acum 2 zile cand m-am reapucat m-a lovit o nostalgie puternica. 
Astept o cooperativa cu multi oameni de preferat, activi si dedicati ce au simtul umorului.

Comentarii

  • carm123 (RO1)carm123 (RO1) Postări: 57
    editat 22.06.2017
    Vina la mine in echipa si vomdeveni o echipa mare, la cooperativa 

    Black Angels

  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    te invitam si in cooperativa Locul 1 !Are multi membri fata de Black Angels
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    te invitam si in cooperativa Locul 1 !Are multi membri fata de Black Angels

    Sunteti mai multi.. dar Black Angels aproape va dubleaza la nivel... deci se vede cat de activi sunteti :)))
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    suntem
    si acusi terminam un proiect care ne va duce direct la nivelul 8
  • carm123 (RO1)carm123 (RO1) Postări: 57
    te invitam si in cooperativa Locul 1 !Are multi membri fata de Black Angels

    Sunteti mai multi.. dar Black Angels aproape va dubleaza la nivel... deci se vede cat de activi sunteti :)))
    Multumesc Daniel, adevarat ca sunt activa, am proiecte si realizari de indeplinit. Din aceasta cauza astept sa vina jucatorii si pe la mine in echipa, daca mentorul este bun coordonator si este activ, atunci si echipa face fata celor mai inversunate evenimente sau provocari. :D Cine doreste sa vina la mine este asteptat cu drag in cooperativa Black Angels. <3 
  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 28.06.2017
    Atunci ne dublau la nivel.. uite-te acum , toti impreuna facem un lvl mai mare decat lvl lor impreuna.. nu ca vrea sa ma laud :)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier