Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Locul de întâlnire al cooperativelor

~ Locul 1 ~

2»

Comentarii

  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    Eu credeam ca ceva mai mult
    Galbeni cum ar fi sau cateva lucruri impreuna!
    Nu a meritat eforutul
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    Eu credeam ca mai mult ceva  
     Nu prea a meritat efortul depus de tine
  • Pentru mine , hrana din alge este utila , o s-o pastrez pentru campionatul urmator , sa fac misiuni de oua , porci , lapte cu ea. Iti aduce recolte mult mai mari si imediat!
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    Daaaa!
     sau pentru proiecte
  • Vrem sa va anuntam ca azi , 24/06/2017 am castigat o provocare la LIga Satelor! Ceilalti au colectat primii la cirese , dar noi am facut restul. Avem locuri pentru 3 jucatori harnici iar daca esti unul dintre ei , poti adera la cooperativa noastra. Multumim
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    La voi e stricat chatul???? Nu poteti vorbi acolo intre voi????
    Cam mult spam, domnule @BeoFarmer     :angry:

  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 24.06.2017
     ,, Aici va putem tine la curent pe toata lumea despre schimbarile din cooperativa noastra , trecerile de nivel cooperatist/sat si multe altele ca sa atragem membrii si sa vedeti ca noi , chiar daca suntem o cooperativa mica , muncim din greu ca sa evoluam si sa ajungem in realitate pe locul 1 "
     
    Citat din: prima postare a acestui topic
     
      Chatul cooperativei este vazut doar de membrii cooperativei si doar ei pot posta acolo. Aici va tinem la curent pe toata lumea , fie in cooperativa noastra , fie in alta , despre schimbarile in cooperativa , cercetari , proiecte cooperatiste , trecerea de la un nivel la altul la nivel cooperatist sau sat. Vazand ca avansam repede , unii membrii vor sa adere a cooperativa noastra si asa mai si atragem membrii.
       Citeste cu atentie inainte sa postezi ca poate iti scapa ceva.
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    Eu credeam ca ceva mai mult
    Galbeni cum ar fi sau cateva lucruri impreuna!
    Nu a meritat eforutul
    Eu credeam ca mai mult ceva  
     Nu prea a meritat efortul depus de tine
    Pentru mine , hrana din alge este utila , o s-o pastrez pentru campionatul urmator , sa fac misiuni de oua , porci , lapte cu ea. Iti aduce recolte mult mai mari si imediat!
    Daaaa!
     sau pentru proiecte
    Si asta e pentru ,,toata lumea,, nu?Crezi ca intereseaza pe cineva ce faci cu hrana de alge?
    Poate la 10-12 ani discutiile astea sunt interesante, dar pentru restul nu.. asa ca mai bine le-ati tine pentru voi!

  • al13 (RO1)al13 (RO1) RO1 Postări: 79
     ,, Aici va putem tine la curent pe toata lumea despre schimbarile din cooperativa noastra , trecerile de nivel cooperatist/sat si multe altele ca sa atragem membrii si sa vedeti ca noi , chiar daca suntem o cooperativa mica , muncim din greu ca sa evoluam si sa ajungem in realitate pe locul 1 "
     
    Citat din: prima postare a acestui topic
     
      Chatul cooperativei este vazut doar de membrii cooperativei si doar ei pot posta acolo. Aici va tinem la curent pe toata lumea , fie in cooperativa noastra , fie in alta , despre schimbarile in cooperativa , cercetari , proiecte cooperatiste , trecerea de la un nivel la altul la nivel cooperatist sau sat. Vazand ca avansam repede , unii membrii vor sa adere a cooperativa noastra si asa mai si atragem membrii.
       Citeste cu atentie inainte sa postezi ca poate iti scapa ceva.

     ,, Aici va putem tine la curent pe toata lumea despre schimbarile din cooperativa noastra , trecerile de nivel cooperatist/sat si multe altele ca sa atragem membrii si sa vedeti ca noi , chiar daca suntem o cooperativa mica , muncim din greu ca sa evoluam si sa ajungem in realitate pe locul 1 "
     
    Citat din: prima postare a acestui topic
     
      Chatul cooperativei este vazut doar de membrii cooperativei si doar ei pot posta acolo. Aici va tinem la curent pe toata lumea , fie in cooperativa noastra , fie in alta , despre schimbarile in cooperativa , cercetari , proiecte cooperatiste , trecerea de la un nivel la altul la nivel cooperatist sau sat. Vazand ca avansam repede , unii membrii vor sa adere a cooperativa noastra si asa mai si atragem membrii.
       Citeste cu atentie inainte sa postezi ca poate iti scapa ceva.
    Mai, copii, aveti Descrierea coperativei. Acolo, puteti sa va afisati rezultatele, pentru a atrage noi membri.  Ce ar fi daca toate coop. ar face ca voi? :))
    Raman la parerea mea si a..Regulamentului: nu ar trebui sa va zbenguiti pe aici, la aceasta varsta.
     Locul vostru, deocamdata, ar fi in parc, la film, cu o carte in mana. ;)

  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 24.06.2017
    :rage: 
  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 989
    editat 24.06.2017
      :s   :s
       Daca nu existau jocurile de forum si concursurile ma lasam demult de Forum :angry:
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    editat 24.06.2017

    BeoFarmer a zis:
    Mult succes cu cooperativa! :)

    Salut ! :)
     Beo  deja a facut cunostinta cu acest topic.(uitativa mai sus) :)
    Cred ca Beo  face o  exceptie in privinta acestor spamm-uri! ;)
    ( NU va enervati , e doar un forum virtual) :)
    Post edited by BlackAna5 (RO1) on
  • :/
    E mai bine decat
    :rage:
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
      :s   :s
       Daca nu existau jocurile de forum si concursurile ma lasam demult de Forum :angry:
    Forumul e pt informare, pt discutii intre jucatori din cooperative diferite, sfaturi,etc.
    Jocurile sunt pentru a anima mai mult forum-ul si pt a aduce mai multi jucatori aici..pentru discutii ,si altele.
    daca tu postezi la subiecte de acu 10 luni (sau sefa-ta) doar ingreunati cautarea unor subiecte, informatii.. cred ca moderatorii sunt destul de ,,mari,, sa se descurce si fara ajutorul tau.

    BlackAna5 (RO1) a zis:

    BeoFarmer a zis:
    Mult succes cu cooperativa! :)

    Salut ! :)
     Beo  deja a facut cunostinta cu acest topic.(uitativa mai sus) :)
    Cred ca Beo  face o  exceptie in privinta acestor spamm-uri! ;)
    ( NU va enervati , e doar un forum virtual) :)
    @BeoFarmer ... i-a auzi.... :))))))
    :/
    E mai bine decat
    :rage:

    S P A M.


    SI cu asta am incheiat orice discutie in acest subiect... se pare ca nu am cu cine vorbii...
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 24.06.2017
    Buna seara,

    Intradevar, unele dintre postari cum ar fi inceperea proiectelor, unele postari care ar trebuii spuse pe chat nu isi au rolul, insa sunt si unele care sunt acceptate de categorie

    Descrierea categoriei spune asta:
    "Ţine comunitatea la curent cu toate schimbările care au loc în cooperativa ta."

    Mai pe inteles, schimbari MAJORE cum ar fi schimbarea liderului, locul 1 sau top 10 sau ceva realizare deosebita, cautari de membrii care pot fi facute atat aici cat si in categoria speciala, etc.

    Prin urmare nu chiar tot e spam, dar 70% cam e. Voi inchide subiectul acesta, iar voi puteti deschide altul in care sa anuntati doar cele mai importante informatii, nu orice fleac :p  
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!