Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

conectare

nu pot sa ma conectez ... se mai confrunta cineva cu problema asta?
«1

Comentarii

  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Daca citesti topicul BUGURI ai sa afli 
  • Blurr01 (RO1)Blurr01 (RO1) RO1 Postări: 84
    ok :) topicul buguri stiam ca incepe cu "nu pot sa culeg de pe parcela":)))
    iar eu ma refeream la alt bug - de fapt la o problema tehnica....
  • Blurr01 (RO1)Blurr01 (RO1) RO1 Postări: 84
    pe international nu se plange nimeni deci nu este o problema generala...
    ce se intampla?

    BATAIE DE JOC asta se intampla.....

    moderatorii - un raspuns decent se poate?
  • rxn. (RO1)rxn. (RO1) Postări: 97
    Ne trimite pe noi la culcare... cum dorm si ei
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Va salut .
    Nu ma pot conecta ,nu-mi apare tabla unde sa-mi pot scrie numele si parola !
  • nu ma pot conecta si mai am si alti colegi in aceasta situatie
  • nu ma pot conecta si mai am si alti colegi in aceasta situatie
    Numai bine să faci provocări şi campionat!
  • Buna dimineata,nici eu nu ma pot conecta,ce se intampla! Vad ca din ce in ce mai des se intampla asta,nu este corect,muncim ca fraierii in van,ca sa pierdem mai tot ce muncim
  • GrasuXXL (RO1)GrasuXXL (RO1) RO1 Postări: 13
    iar s-a "fu.ut" jocul ...
  • carmiana (RO1)carmiana (RO1) RO1 Postări: 25
    Buna dimineata

    Iar le-au "inghetat", serverele, astora???

    Sunt in ton cu vremea de afara!!!!
    O sa ajung sa vorbesc cu colegii e echipa pe forum, nu pe chat :D


  • qwerty_3 (RO1)qwerty_3 (RO1) Postări: 6
    editat 21.04.2017
    O sa ajung sa vorbesc cu colegii de echipa pe forum, nu pe chat :D


    Păi şi aşa, cu atâtea ''concursuri'' (!?) se ajunge să se câştige mai bine stând pe forum, decât pe joc! :(
  • carmiana (RO1)carmiana (RO1) RO1 Postări: 25
    iar s-a "fu.ut" jocul ...
    Te rog frumos, nu fura..expresiile Andreei Esca..ca iti cere drepturi de autor :D:D:D
  • MickyGhost (RO1)MickyGhost (RO1) RO1 Postări: 274
    Buna dimineata.

    De la ora 7 ncerc sa ma conectez. A ramas blocat pe " se numara viermii". Sa inteleg ca sunt atat de multi incat nu se mai termina numaratoarea si nu ma pot conecta? 
    Acum serios, cand iti e lumea mai draga se intampla ceva. Update-rile aduc mai multe probleme decat beneficii, iar jocul devine obositor in loc sa fie un mod de relaxare. Nu pot renunta la el, dar renunt la toate competitiile, concursurile, provocarile etc.
  • clinn (RO1)clinn (RO1) RO1 Postări: 198
    Buna dimineata.
    Judecand dupa infatisare cu blocarea pe numaratul viermilor, treaba seamana cu situatia cand le-a cazut serverele GGS-ului la partenerii lor.
    Problema e ca Eng, Fr, ES de ex, nu raporteaza nici o problema deci de data asta e o problema doar cu severul romanesc...
    Ma intreb oare, sa nu fie serverele in acelasi loc...adica celelalte sa isi aba resedinta intr-un "hotel" de 5 stele cu all inclusive si al nostru sa fie doar la unul de 2 stele si fiindca are gauri in tavan..s-a infiltrat oare apa in el si a facut scurt-circuit...of...ce sa mai zic... :pensive:
  • Blurr01 (RO1)Blurr01 (RO1) RO1 Postări: 84
    sunt ceva probleme si pe unele servere internationale :) cel olandez de ex se pare ca ar fi la fel...

    macar avem companie selecta :)
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Buna dimineata !
    Vad ca nu s-a schimbat nimic si tot se mai numara viermii si la alti jucatori,ca la mine din noapte.
    E bine totusi ca avem un Forum ,unde putem vedea ca nu suntem singuri...si asteptarea e mai placuta in companie ...
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    Buna dimineata!
    Se pare ca ninsoarea a atras toti viermii la noi, au venit sa se dea cu saniuta...
    Glumim noi, dar prea des se blocheaza jocul. Astazi ar trebui sa inceapa campionatul, sper sa reuseasca sa rezolve problema astazi, altfel luam pauza pana luni si mergem si noi la sanie
  • flory 2013 (RO1)flory 2013 (RO1) RO1 Postări: 181
    Buna dimineata !
    Mie imi place sa intru dimineata sa-mi savurez cafeluta langa colegii din crop shop ,azi am ratat aceasta placere datorita .....cui ?.....oare ......acelasi nume ...ggs ....care imi mananca incet ,incet nervi .
    Oare va venii ziua in care sa mearga jocul asta bine ?Sau ne spun ca si Basescu .....v-am ciuruit .......:)
  • bauer (RO1)bauer (RO1) Postări: 1
    nu pot sa intru la big farm

  • csillag (INT1)csillag (INT1) INT1 Postări: 2
    Buna dimineata. Nici eu nu pot intra, ieri pana la ora 1 am asteptat sa recoltez si :( nu am putut. Oare stie cineva cand se va remedia problema?

  • GrasuXXL (RO1)GrasuXXL (RO1) RO1 Postări: 13
    e deja ora 9:00 si jocul tot nu merge ...
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    e deja ora 9:00 si jocul tot nu merge ...
    Se va rezolva in cursul zilei de astazi, 
  • flori2007 (RO1)flori2007 (RO1) Postări: 131
    ;););) Mai aveti rabdare dragii mei !
    O fi ora 9 la noi dar la ei este abia 8. Deci abia acum ajung la serviciu, calculatoarele abia incep sa prinda viata iar angajatii te pomenesti ca or fi iesita la cafea in fata sediului sa poata fuma si o tigara dupa legea noastra ;););)
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Pe timpul noptii sediul este gol asa ca nu are cine sa repare problemele care apar  :/
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    editat 21.04.2017
    Interesant ... daca aleg serverul international merge. Chiar si Romania cu international1 merge. In momentul in care aleg Romania cu Romania1, se face gri partea cu conectarea.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    cvg9 (RO1) a zis:
    Interesant ... daca aleg serverul international merge. Chiar si Romania cu international1 merge. In momentul in care aleg Romania cu Romania1, se face gri partea cu conectarea.
    Romania are probleme, celelalte functioneaza
  • Ajutor, nu ma lasa sa ma loghez si am introdus adresa de mail si parola si mi s-a resetat ferma, am luat-o de la zero ... Ce pot face?
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Asta pentru ca ai selectat serverul gresit, fii atent sa selectezi serverul Ro (care momentan nu functioneaza dar il poti accesa mai tarziu), la logare ai nevoie doar de nume si parola nu si de adresa de email ca aceea o folosesti numai la inregistrare; fermele nu se reseteaza de la 0  ;)
  • Sper din suflet pentru ca muncesc de multi ani la ele ...
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    cred ca au reusit sa ne vada, cel putin au pus lucru in desfasurare nu mai numaram viermi, sper sa nu dureze mult :(

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier