Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Update - Discutii

2»

Comentarii

  • clinn (RO1)clinn (RO1) RO1 Postări: 198
    hello domnu clinn....

    cum e cu goldu?

    cum e sa faci 840 000 pr in jumatate de ora de catre unu din cs...catalinsimaria, parca


    Stimata chiriacingrid, goldul este moneda jocului....cand il folositi voi e super ok, dar daca il folosesc si altii
    devine ilegal cumva?
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Oameni buni nu am avea de ce sa va dam informatii gresite cu intentie, tot ceea ce ne este indicat sa va transmitem aceea o anuntam, nici noi nu avem de unde sa stim ca informatia este eronata pana cand nu ne confruntam cu situatia respectiva pe joc, stiu ca este sub orice critica ce se intampla si momentan am propus sa se dea booster si artificii ca si compensatie, sper sa se tine cont de ele si sa le adauge in aceasta seara (ca apoi vine weekend-ul si nu mai e tipenie de om in firma), nu am ales ca sa va fiu moderator ca sa imi bat joc de voi si nici beofarmer, si sincer daca am putea am sta 24h din 24 pe joc si pe forum dar nu se poate din pacate. :(
  • Vali2004 (RO1)Vali2004 (RO1) RO1 Postări: 3
    editat 11.04.2017
    Am o intrebare pentru toti jucatorii. Daca tot poti cumpara peste 3 milioane de puncte de reputatie de la domnisorica cu urechi de iepuras cu in clic credeti ca asta mai este in campionat corect?


    Va dorim multa iubire, iar de timpul nu-i potrivnic, sa iesiti un pic la picnic, c-un mielut pus la protap, sa-l dati gata cu un hap!
    Post edited by BeoFarmer on
  • rxn. (RO1)rxn. (RO1) Postări: 97
    Am o intrebare pentru toti jucatorii. Daca tot poti cumpara peste 3 milioane de puncte de reputatie de la domnisorica cu urechi de iepuras cu in clic credeti ca asta mai este in campionat corect?
    Asa este jocul asta... cine poate cumpara mai mult aur castiga. Este doar o cale mai scurta pentru cei care pot... sa nu-si mai piarda orele dand clickuri continuum. 
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    am si eu o nelamurire: au spus ca au facut ouale mai mari sa fie mai usor de gasit  !
    dar eu vad ca nu le mai gasesc deloc desi sunt intradevar mai mari dar le-au facut una cu peisajul aproape imposibil sa le vezi si au schimbat si locatiile unde erau deobicei !
     eu unul am decis sa nu mai particip la aceasta farsa si nu am sa dau bani sa le gasesc pentru niste premii fara valoare!!!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    am si eu o nelamurire: au spus ca au facut ouale mai mari sa fie mai usor de gasit  !
    dar eu vad ca nu le mai gasesc deloc desi sunt intradevar mai mari dar le-au facut una cu peisajul aproape imposibil sa le vezi si au schimbat si locatiile unde erau deobicei !
     eu unul am decis sa nu mai particip la aceasta farsa si nu am sa dau bani sa le gasesc pentru niste premii fara valoare!!!
    Salut,

    Te sfatuiesc sa folosesti Magnifier-ul Windows-ului

    Sau....

    STERGE istoricul atunci cand jocul e deschis si mergi la o alta ferma, totul in jur va fi verde iar ouale vor fi acolo, prin miscari rapide poti sa le gasesti
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    sa mai fac o precizare eu nu sunt angajat al GGS sunt client si vreau sa nu isi bata joc de timpul meu intru pe joc cind am chef si timp  si nu am chef sa fac fel de fel de smecheri sa gasesc ceva ce nu imi aduce prea mari satisfactii 
    vreau sa joc de placere nu sa imi fac nervi, asa ca ceea ce nu imi aduce satisfactii in acest joc am sa ignor atita timp cit nu vor intelege asta nu o sa fie bine!!!
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
     

    STERGE istoricul atunci cand jocul e deschis si mergi la o alta ferma, totul in jur va fi verde iar ouale vor fi acolo, prin miscari rapide poti sa le gasesti
    Ideea ta merge daca ai in calculator "lenes". GGS at trebui sa inteleaga ca noi mai avem si o viata care se desfasoara in afara BigFarm. Jocul asta at trebui sa fie unul de relaxare, care sa te scoata din stresul cotinian. Nu unul care sa te streseze mai tare, si care sa te umple de nervi. Parerea mea. Asa ca ... alegerea mea e sa ma relaxez. Si daca nu gasesc oua ... asta e.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    o alegere buna asta fac si eu  vreau sa ma relaxez sa joc de placere asa ca o sa incep sa ignor tot ce nu imi aduce nici o satisfactie!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Va dau dreptate! :+1:
  • cvg9 (RO1) a zis:
     

    STERGE istoricul atunci cand jocul e deschis si mergi la o alta ferma, totul in jur va fi verde iar ouale vor fi acolo, prin miscari rapide poti sa le gasesti
    Ideea ta merge daca ai in calculator "lenes". GGS at trebui sa inteleaga ca noi mai avem si o viata care se desfasoara in afara BigFarm. Jocul asta at trebui sa fie unul de relaxare, care sa te scoata din stresul cotinian. Nu unul care sa te streseze mai tare, si care sa te umple de nervi. Parerea mea. Asa ca ... alegerea mea e sa ma relaxez. Si daca nu gasesc oua ... asta e.
    Ai dreptate, la mine e verde cam o secunda
  • Petre Vali (RO1)Petre Vali (RO1) RO1 Postări: 236
    BeoFarmer a zis:
    am si eu o nelamurire: au spus ca au facut ouale mai mari sa fie mai usor de gasit  !
    dar eu vad ca nu le mai gasesc deloc desi sunt intradevar mai mari dar le-au facut una cu peisajul aproape imposibil sa le vezi si au schimbat si locatiile unde erau deobicei !
     eu unul am decis sa nu mai particip la aceasta farsa si nu am sa dau bani sa le gasesc pentru niste premii fara valoare!!!
    Salut,

    Te sfatuiesc sa folosesti Magnifier-ul Windows-ului

    Sau....

    STERGE istoricul atunci cand jocul e deschis si mergi la o alta ferma, totul in jur va fi verde iar ouale vor fi acolo, prin miscari rapide poti sa le gasesti
    Degeaba s-au marit ouale   daca sunt ascunse dupa cladiri si se vede doar 1% din ou  , mai bine le lasau asa  mici si le puneau la vedere  decat  asa ... fara cuvinte !
  • Vali2004 (RO1)Vali2004 (RO1) RO1 Postări: 3
    "Asa este jocul asta... cine poate cumpara mai mult aur castiga. Este doar o cale mai scurta pentru cei care pot... sa nu-si mai piarda orele dand clickuri continuum." 

    Multumesc rxn. ca m-ai lamurit. Eu credeam ca jocul consta in a construi ferme, a le dezvolta, a face misiuni, a te distra. Am vazut ca te dezvolti mai repede daca bagi glod dar nu am stiut ca poti fi in top 50 cu ferme nedezvoltate DOAR daca cheltui bani cumparand gold. Nu joc de mult timp asa ca, probabil, nu stiu multe lucruri.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    editat 11.04.2017
    vad ca in general toata lumea este multumita de ce se intimpla, nemultumiti sunt foarte putini, deci cantitate neglijabila !!!
    ta inseamna ca meritam tot ce primim, probabil ca si la sondajele pe care ni le trimit au bifat doar multumit peste tot:))))



    Va dorim multa iubire, iar de timpul nu-i potrivnic, sa iesiti un pic la picnic, c-un mielut pus la protap, sa-l dati gata cu un hap!
    Post edited by BeoFarmer on
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    asta*(scuzati greseala)
  • nouggg (RO1)nouggg (RO1) Postări: 70
    Am o intrebare pentru toti jucatorii. Daca tot poti cumpara peste 3 milioane de puncte de reputatie de la domnisorica cu urechi de iepuras cu in clic credeti ca asta mai este in campionat corect?


    Va dorim multa iubire, iar de timpul nu-i potrivnic, sa iesiti un pic la picnic, c-un mielut pus la protap, sa-l dati gata cu un hap!
    TEXT GASIT
  • nouggg (RO1)nouggg (RO1) Postări: 70
    vad ca in general toata lumea este multumita de ce se intimpla, nemultumiti sunt foarte putini, deci cantitate neglijabila !!!
    ta inseamna ca meritam tot ce primim, probabil ca si la sondajele pe care ni le trimit au bifat doar multumit peste tot:))))



    Va dorim multa iubire, iar de timpul nu-i potrivnic, sa iesiti un pic la picnic, c-un mielut pus la protap, sa-l dati gata cu un hap!
    TEXT GASIT
  • nouggg (RO1)nouggg (RO1) Postări: 70
    vad ca in general toata lumea este multumita de ce se intimpla, nemultumiti sunt foarte putini, deci cantitate neglijabila !!!
    ta inseamna ca meritam tot ce primim, probabil ca si la sondajele pe care ni le trimit au bifat doar multumit peste tot:))))



    Va dorim multa iubire, iar de timpul nu-i potrivnic, sa iesiti un pic la picnic, c-un mielut pus la protap, sa-l dati gata cu un hap!
    TEXT GASIT
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    Daca tot ne-ati urat "spor la cules oua", poate ne spune cineva si ....de unde!???



    Va dorim multa iubire, iar de timpul nu-i potrivnic, sa iesiti un pic la picnic, c-un mielut pus la protap, sa-l dati gata cu un hap!
    Text Gasit!
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    cvg9 (RO1) a zis:
    s-a rezolvat  bug-ul :))


    Iepurasul mustacios e de Paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonac, mielul fript si un Paste Fericit!
    Text Gasit!
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    mai incepe campionatul azi?

    Iepurasul mustacios e de Paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonac, mielul fript si un Paste Fericit!
    Text Gasit!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier