Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

nu pot accesa pagina de joc

2»

Comentarii

  • :'(:'(:'(:'(
  • flory 2013 (RO1)flory 2013 (RO1) RO1 Postări: 181
    of ,ce bataie de joc suntem pentru ei ,sa le fie rusine :(
  • da,nu stiu ce sa mai zic,doar ca sunt foarte dezamagita,pentru ca am pus foarte mult suflet in jocul asta,si macar de ar face si ei un anunt,sa stim si noi cat avem de asteptat,dar nimic,sunt cateva ore decand jocul nu merge
  • Archangel (RO1)Archangel (RO1) Postări: 145
    editat 11.04.2017
    O intrebare, la toti care nu va merge, aveti internet de la RDS ?

    Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni,mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre… PASTE FERICIT!
    Post edited by BeoFarmer on
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
     :(:(:(  
  • Ce legatura are cu RDS-ul?Poti explica,te rog?
  • eu nu am de la RDS,nu vad legatura
  • flory 2013 (RO1)flory 2013 (RO1) RO1 Postări: 181
    Eu am de la rds dar nu cred ca asta ar fi problema :)
  • GrasuXXL (RO1)GrasuXXL (RO1) RO1 Postări: 13
    O intrebare, la toti care nu va merge, aveti internet de la RDS ?
    N-are nici o legatura cu provideru-ul de net. E de la ei problema.
  • Archangel (RO1)Archangel (RO1) Postări: 145
    Pai da da la altii de ce le merge?? am intrat si de pe laptop si de pe pc...
  • flori2007 (RO1)flori2007 (RO1) Postări: 131
    pe chrom se poate juca
  • Scuze Flori ca te contrazic,dar eu pe chrom joc si nu a mers,poate si-a revenit acum
  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    Offf, iar probleme :((
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    se pare ca si-a revenit, acum se poate juca pe orice browser  :):):)
    bafta!!!

  • veronica26 (RO1)veronica26 (RO1) RO1 Postări: 14
    nui corect ce se antampla,si la cc.la fel sa intamplat cand mai ai un pic sa termini se intrerupe.acum corect ar fi sa se dea toate premiile la toti jucatori,ca nu e vina noastra ca se intrerupe.
  • veronica26 (RO1)veronica26 (RO1) RO1 Postări: 14
    vreau sa joc si nu pot,da-ti drumul la joc.
  • flory 2013 (RO1)flory 2013 (RO1) RO1 Postări: 181
    editat 11.04.2017
    buna ,la mine merge acum jocul :)

    Iepurasi nenumarati/ Sa iti sara buclucas/ Drept pe covoras.
    Post edited by BeoFarmer on
  • Si cum raman cu orele astea pierdute,Domnilor Moderatori!!!
  • arabu.lolo (RO1)arabu.lolo (RO1) Postări: 22
    editat 03.04.2017
    Bravo,foarte frumos,se pare ca cei de la GGS au facut un obicei din a se juca cu bani,nervii si timpul nostru,si  a ne rapii ultima zii de evenimente...felicitari ati reusit sa ma scoateti din top 50 ..si asta ptr ca la cei mai putin norocosi jocul nu a mers,timp de 3,4 ore...asta insemnand timp celor ce a mers jocul ptr a inainta in top...eu de pel ocul 42 am ajuns pe 54...ma chinui dar nu mai reusesc sa ajung in top..RUSINE SA VA FIE,asta imi intareste ideea ca banii sunt buni ptr alte lucruri nu un PRAPADIT de joc.Si mabucur enorm ca am jucat acest joc fara sa imi cheltui economiile.Clar..NU MERITA...Sunt asa furioasa pe voi......ca si la intrecere,alt event important ne-ati fraierit si *momit* cu niste prapadite de premii,care nici nu s-au contorizat.Numai ca dif intre problm de data trecuta si cea de azi,este ca atunci serverula fost o problm generala,in schimb acum la unii a mers si au avut un avantaj,la altii nu,si au pierdut...LA CEI CU FERME MAI MICUTE V-ATI GANDIT?!!! pOATE AU TRAS ENORM SA AJUNGA APROAPE DE LICENTE,LE-ATI LUAT SI LOR ACEASTA MUNCA....mi-e greu mie cu atatea resurse sa ajung in top,dar ei,sa ajunga la cele 2 licente??!!!!
  • Maraantonia (RO1)Maraantonia (RO1) RO1 Postări: 4
    bună. De ieri (10.04.2017) nu pot intra pe joc de pe calculator. Încărcarea se oprește la pagina cu imaginea de început a fermei. Reușesc conectarea de pe telefon, dar este foarte greoaie și consumă megabiții în ritm alarmant. Mă întreb dacă este o problemă generală sau o fi din softul calculatorului meu?
  • nouggg (RO1)nouggg (RO1) Postări: 70
    Si la mine este aceeasi problema.Am incercat sa intru pe joc de pe trei browsere si pe toate ramane pagina verde.


    Iepurasul mustacios e de Paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonac, mielul fript si un Paste Fericit!
    TEXT GASIT
  • nouggg (RO1)nouggg (RO1) Postări: 70
    neata:) ne bucuram deosebit,ca la fiecare eveniment gen competitie,lucrator etc,spre final, jocul nu  mai merge :pensive:


    Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni,mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre… PASTE FERICIT!
    TEXT GASIT
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    Si la mine este aceeasi problema.Am incercat sa intru pe joc de pe trei browsere si pe toate ramane pagina verde.


    Iepurasul mustacios e de Paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonac, mielul fript si un Paste Fericit!
    Text Gasit!
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    buna ,la mine merge acum jocul :)

    Iepurasi nenumarati/ Sa iti sara buclucas/ Drept pe covoras.
    Text Gasit!
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    O intrebare, la toti care nu va merge, aveti internet de la RDS ?

    Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni,mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre… PASTE FERICIT!
    Text Gasit!
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    deci la o parte le merge jocul,si la ceilalti...nu?
    cam asa ceva...
    :(
    Iepurasi nenumarati/ Sa iti sara buclucas/Drept pe covoras.
    Text Gasit!
  • Bibi1213 (RO1)Bibi1213 (RO1) Postări: 112
    se duse tot pe branza :smiley:

    Iepurasi nenumarati/ Sa iti sara buclucas/Drept pe covoras.
    Text Gasit!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier