Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

PROBLEME CU PAROLA

BUNA SUNT GEORGIAN VREAU SA VA RELATEZ O MARE PROBLEMA PT MINE.
AM NISTE FERME  ALEMELE BAG PAROLA INTRU JOC CE JOC DUPA CARE MA BAG SA AJUT PE ALTCINEVA DIN COO SI DUPA NUMAI MERGE PARIOLA MEA DE CE IMI ZICE CA PAROLA NU E VALIDA VA ROG SA MA AJUTATI SAU DACA E DE LA JOC SA IL REZOLVATI

Comentarii

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    Conform regulamentului de joc, fiecare jucator are voie sa joace de pe un singur cont per server.
    Asadar, te afli in mare ilegalitate dpdv. al regulamentului de joc. Toate conturile de pe care intri sunt in pericol de a fi inchise, daca te reclama cineva.
    Te sfatuiesc sa te rezumi la contul tau si al nimanui altcuiva.
  • buna sunt  Cata dece nu ma conecteraza  am bagat id si parola  si nu merge zice cai incorect dece?

  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    Nici nu va merge pt ca ti'ai facut contul pe server strain nu pe cel romanesc unde cred ca incerci sa intri !
  • angy4 (RO1)angy4 (RO1) Postări: 5
    nici   la mine nu merge miam facut cont pe  ramnia si   zice ca parola este validas ce ma fac numa ajuta nime nici moderatori nimeni  au fos furate boss.boss  si fedorovich

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier