Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

costy2.... "jucator" ce cu siguranta nu are ce cauta printre noi

Achilles (RO1)Achilles (RO1) Postări: 5
editat 17.06.2016 în Jucătorii se prezintă

Acest mesaj a fost trimis unei jucatoare ,pur si simplu pentru ca nu a reusit sa castige o misiune.

Va rog sa deschideti print-ul doar daca aveti peste 18 ani ...si atunci cu prudenta.

http://prntscr.com/bhi0ed

Post edited by Achilles (RO1) on

Comentarii

  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    a fost raportat la suport jucatorul?

  • BobitaUser (RO1)BobitaUser (RO1) RO1 Postări: 2
    Acest jucator trebuie raportat si scos de pe joc, iar daca se mai repeta de pe alt cont ... tot asa ... pana se invata minte, sau invata sa s vorbeasca civilizat ...
  • ZgamboiGamer (RO1)ZgamboiGamer (RO1) RO1 Postări: 25
    probabil are un frate, costi3
    acelasi lucru l-am patit si eu dimineata
    http://prntscr.com/diwmtq


  • deniyanca (RO1)deniyanca (RO1) RO1 Postări: 80
    editat 13.12.2016
    a fost raportat anul asta in aprilie,de catre mine, cand inca aveam moderator pe mariachi. si nu a rezolvat nimeni nimic. am postat mesajul obscen....el si-a cerut scuze aici,si a promis ca nu mai face....dar fara moderator jucatorii,unii dintre ei,au devenit  cam salbatici. asta ca sa ma exprim frumos :)
  • ZgamboiGamer (RO1)ZgamboiGamer (RO1) RO1 Postări: 25
    asa e, din pacate....
    dar nu e posibil un asemenea limbaj
    ma intreb, daca aici reactioneaza asa doar pentru ca pierde o misiune, ce e in stare sa faca in viata reala cu cei care-l ”deranjeaza”?
  • momentan singura posibilitate de a nu (mai) fi deranjati este sa l includeti la : jucatori ignorati  ... nu o sa mai primiti mesaje de la dement !!!
    cautati in lista de rang dupa nume si aveti optiunea de a ignora utilizatorul fara alte complicatii

    succesuri ... :smile:
  • Ce ,,jucator” !  :|:|
  • Blurr01 (RO1)Blurr01 (RO1) RO1 Postări: 84
    Prima misiune cu costi3, primul mesaj cu injuraturi greu de reprodus...

    in afara de ignore, ne ajuta cu ceva moderatorul  nostru?
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Prima misiune cu costi3, primul mesaj cu injuraturi greu de reprodus...

    in afara de ignore, ne ajuta cu ceva moderatorul  nostru?
    Buna Blurr,

    Am verificat acest jucator si desigur ca l-am si raportat (cu dubla incalcare a regulamentului - insultarea jucatorilor si conturi multiple), de asemenea am cautat o serie de dovezi ale incalcarii regulamentului de catre acesta pe care le-am adaugat la raport. Este evident ca trebuie oprit acest jucator din vreme ce a mai fost sanctionat o data pentru acelas motiv si desi a promis ca nu se va mai repeta continua sa jigneasca jucatorii. De indata ce voi primi un raspuns la raport va voi anunta.

    O seara placuta va doresc!
  • DeDe31 (RO1)DeDe31 (RO1) Postări: 14
    Acelasi lucru am patit eu acum, de la alexandra54, care ma jigneste fara motiv...
  • NO HATE!
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    eu am 2 conturi 
    o sa ma ,,,amendati,,,?
  • gainusha (RO1)gainusha (RO1) RO1 Postări: 41
    costi3 si-a reluat "obiceiul" de a tramite mesaje cu injuraturi celor cu care este in misii...
    GGS - sa intelegem ca l-ati iertat??????

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier