Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

ajutor

Buna ziua am o mare rugaminte am pierdut niste galbeni nu din vina mea si din vina reclamelor care intra pe ecranul de joc .Pur si simplu adunam ce aveam de adunat a aparut reclama si am apasat sa adun si aparand reclama mia luat galbeni va rog frumos sa luati inapoi Iepurasul de fin si sa imi returnati galbeni ca nu mi se pare normal sa bagati reclame cit timp noi adunam produsele este pacat ca se intimpla asa nu este corect ca eu sa pierd galbeni care puteam sa fac altceva. daca este nevoie am sa scriu si la sediul central BIG FARM dar sper sa rezolvati accest incident . Cu stima si respect. Va multumesc O zi placuta    louy     ROMANIA 1   AGRICOLA  SA

Comentarii

  • Din pacate s-ar putea sa nu se poata rezolva, sa considere ca ai achizitionat iepurasul intentionat.. :(
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    cind cumperi sau vrei sa platesti ceva cu dolari te intreaba daca vrei sau nu si ai posibilitatea sa te razgindesti dar cind e vorba de galbeni ii ia pur si simplu nu ai nici o sansa sa mai dai inapoi daca ai gresit 
     pare foarte corect nu?!!!
    deci sa stapinesti sanatoas(a) iepurasul:))
  • cind cumperi sau vrei sa platesti ceva cu dolari te intreaba daca vrei sau nu si ai posibilitatea sa te razgindesti dar cind e vorba de galbeni ii ia pur si simplu nu ai nici o sansa sa mai dai inapoi daca ai gresit 
     pare foarte corect nu?!!!
    deci sa stapinesti sanatoas(a) iepurasul:))
    Cand te intreaba daca vrei sau nu sa cumperi pe dolari? Ca pe mine nu ma intreaba niciodata nimic, indiferent cu ce as cumpara..
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    iti deschide fereastra si iti da sa alegi daca incepi sau nu actiunea !!
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    un exemplu simplu pe care cred ce enerveaza pa multi cind ai hambarul plin si vrei sa vinzi plusul se deschid trei ferestre !
  • TomV (RO1)TomV (RO1) Postări: 211
    salut
    sunt sigur ca nu esti singurul care a dat click din greseala..si eu m-am pacalit de cateva ori, de exemplu la evenimentele unde trebuie sa cauti pe harta oua/baloane etc. acolo prima cautare automata e gratuita, iar dupa te costa 290 de galbeni..nefiind atent am cheltuit tot goldu' strans cu greu pe cateva baloane :))
    apoi mai e si inconvenienta faptului ca butonul de "Sari peste" este situat cam incomod (ar fi putut sa-l puna in locul butonului "Muta", situat sus)..din cauza asta mi s-a intamplat de mai multe ori, mai ales cand jocul mergea mai greu, sa apas pe "Sari peste" cand de fapt vroiam sa mut o parcela sau livada..
    deci nu esti singurul stan patitul :)) si cred ca ar trebui sa te consolezi cu gandul ca vei fi mai atent de acum incolo

  • un exemplu simplu pe care cred ce enerveaza pa multi cind ai hambarul plin si vrei sa vinzi plusul se deschid trei ferestre !
    Da... se deschid ferestre ca sa poti selecta cat anume vinzi :| Unii poate nu vand doar surplusul si vand tot, sau isi seteaza cantitatea, sau doneaza brutariei. Eu inteleg ca nu e corect ca nu ne intreaba daca vrem sau nu sa cheltuim galbenii. dar macar nu mai incurcati capra cu varza. Nu exista nici un pop-up in joc care sa te intrebe daca vrei sau nu sa cheltui fie galbeni fie dolari. Ce zici tu ca iti apare, are alte scopuri/intrebuintari. 
  • louy (RO1)louy (RO1) Postări: 5
    louy (RO1) a zis:
    Buna ziua am o mare rugaminte am pierdut niste galbeni nu din vina mea si din vina reclamelor care intra pe ecranul de joc .Pur si simplu adunam ce aveam de adunat a aparut reclama si am apasat sa adun si aparand reclama mia luat galbeni va rog frumos sa luati inapoi Iepurasul de fin si sa imi returnati galbeni ca nu mi se pare normal sa bagati reclame cit timp noi adunam produsele este pacat ca se intimpla asa nu este corect ca eu sa pierd galbeni care puteam sa fac altceva. daca este nevoie am sa scriu si la sediul central BIG FARM dar sper sa rezolvati accest incident . Cu stima si respect. Va multumesc O zi placuta    louy     ROMANIA 1   AGRICOLA  SA

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    trebuie sa scrii echipei de suport, dar sansele de a-ti recupera galbenii sunt infime.
  • Buna ziua,am contul unei ferme pe care lucrez de un an de la un alt jucator care nu mai joaca,de atunci  eu am marit ferma si am lucrat la ea mereu.Acum am o problema, de aproape o saptamana tot incerc sa o deschid si imi da ca parola este gresita,ce sa fac sa pot lucra iar la ea?Va  rog  sa ma ajutati daca puteti si sa-mi dati un sfat, cine mi-a dat contul nu mi-a dat si adresa de mail pe care a fost facut contul.Va multumesc.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier