Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Tarc de evenimente gol

Hei! Observ ca nu mai avem niciun event, nicio oferta, asta va tine asa pana incepe competitia?

Comentarii

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    da. calmul dinaintea furtunii :)
  • Aragon14 (RO1)Aragon14 (RO1) Postări: 69
    editat 31.03.2016
    Am colegi care s-au speriat din cauza asta, au crezut ca nu le mai merge pc-ul, au dat restart de mai multe ori. Nu cred ca sunt singurii. Eram on azinoapte cand s-a schimbat ora serverului, am vazut tarcul gol dar m-am gandit ca pana dimineata apare ceva, macar o oferta. Deci sa inteleg ca vom fi bombardati de oferte apoi, ba cu boostere, ba roata norocului, ba sa cumparam galbeni si primim un anumit procent de puncte de reputatie, oare baga si manualele noi la nap si lucerna? Ar fi fain. Si o oferta cu produse din alge, humus, hrana ar fi buna.
  • Aragon14 (RO1)Aragon14 (RO1) Postări: 69
    Tot ce sper e sa bage numai competitia ca si event si oferte pe langa, ca altfel ne-ar fi greu sa completam si alt event si sa lucram in misiuni pentru reputatie.
  • valentin19922 (RO1)valentin19922 (RO1) RO1 Postări: 55
    suspect ieri am acut 7 oferte astazi nimiccc poate vor sa deie ceva din partea casei !!!
  • valentin19922 (RO1)valentin19922 (RO1) RO1 Postări: 55
    avut scz :))
  • Aragon14 (RO1)Aragon14 (RO1) Postări: 69
    Slabe sanse! :D
  • TomV (RO1)TomV (RO1) Postări: 211
    eu m-as multumi cu un cotet irlandez  :D:p *wishful thinking*

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier