Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Manualele ca manualele da motoru de putere

Frate de ce nu se pune bonusu de 50% si cand culegi recolta de la hrana rapida la stauelel de vaci ???

Comentarii

  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Aceeasi intrebare am pus-o si eu zilele trecute, nu se mai da bonusul de la manuale pt hrana rapida deoarece se vor adauga manuale noi pt aceasta. Momentan primesti bonusul doar cand dai hrana normala. Se vehicula ca de la manuale vom primi si bonus la gunoi pentru ca nu se mai da la hrana rapida dar observ ca Nu e nicio modificare. Initial in primele zile s-a dat, imi facusem calcul si ieseam cu bonus destul de bun daca as fi dat timp de 7h hrana rapida la vaci. O sa calculez cat iau acum la hrana rapida si fara bonusul de la manual.
  • Archangel (RO1)Archangel (RO1) Postări: 145
    Da eu ma refer la motoru de putere cand il activezi adica masina aia de garaj de 50% nu functioneaza nici aia la hrana rapida!
  • TomV (RO1)TomV (RO1) Postări: 211
    citisem pe undeva ca ii posibil pe viitor sa adauge masini de ferma noi
  • mike9 (RO1)mike9 (RO1) Postări: 81
    am o mare nedumerire,de ce la ev,in cinstea naturii,se afiseaza de la inceput doar 2 zile? sper ca este o greseala,caci este practic imposibil sa -l termini in 2 zile,practic azi ar treb sa se termine,si a inceput luni

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 30.03.2016
    am o mare nedumerire,de ce la ev,in cinstea naturii,se afiseaza de la inceput doar 2 zile? sper ca este o greseala,caci este practic imposibil sa -l termini in 2 zile,practic azi ar treb sa se termine,si a inceput luni

    pe viitor GGS se va gandi la o solutie de a afisa durata evenimentului inainte de a alege jucatorul nivelul de dificultate si de a incepe efectiv evenimentul.
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    Da eu ma refer la motoru de putere cand il activezi adica masina aia de garaj de 50% nu functioneaza nici aia la hrana rapida!
    la ce nivel ai Motorul de putere? doar bonusul de 50% nu functioneaza, celelalte (10%, 20%) merg normal?
  • Archangel (RO1)Archangel (RO1) Postări: 145
    editat 30.03.2016
    Da eu ma refer la motoru de putere cand il activezi adica masina aia de garaj de 50% nu functioneaza nici aia la hrana rapida!
    la ce nivel ai Motorul de putere? doar bonusul de 50% nu functioneaza, celelalte (10%, 20%) merg normal?
    De ce ma intrebi de nivelul motorului de putere ? Ce legatura are ? Sau nu stii clar ca moderator al jocului ca nivelul are relevanta doar de cate ori il poti folosii ca timp .. si anume:
     nivelul 1 odata la 60 de ore 
    nivelu 2 odata la 48 de ore
     nivelu 3 odata la 36 de ore
     nivelu 4 odata la 24 de ore
    nivelu 5 odata la 12 ore
    nivelu 6 odata la 7 ore
     si nivelu 7 odata la 3 ore

    Procentul de 10%  20% 50% 80 % il poti activa oricand! daca ai cele necesare indiferent de nivelul la care esti cu motorul.
    Nu stiu daca cele de 10 si 20% merg sau nu norma ca nu le-am activat... nici pe ala de 80%  doar pe cel de 50% l-am activat cand adunam staulele hranite cu hrana rapida  si cocinile de porci la fel hranite cu hrana rapida .
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 30.03.2016
    te intreb pentru ca e posibil ca bug-ul sa se manifeste doar la un anumit nivel. eu am nivelul maxim, de exemplu, si, pe verificate, bonusul se da. vrei sa colaboram la chestia asta? sau vrei doar sa te dai destept?
    din cate inteleg din comentariile tale, nu primesti bonusul la hrana rapida, nici la porci, nici la vaci.
    dat fiind nivelele diferite la care ai cocinele si staulele, singura varianta ramane nivelul Motorului.
  • Archangel (RO1)Archangel (RO1) Postări: 145
    editat 30.03.2016
    am nivelu 1 la el da asa e ai dreptate vad ca la altcineva bonusu se acorda si la hrana la porci e vorba de bug pe nivelu 1...nu stiu daca e si pe alt nivel... 
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    ok, multumesc. voi intreba mai departe sa vad daca s-a mai semnalat vreo problema pentru nivelul 1 al Motorului.
  • Archangel (RO1)Archangel (RO1) Postări: 145
    Da multumesc si eu!
  • CretuA (RO1)CretuA (RO1) Postări: 1
    buna
    de ce tot apare mesajul "fara acces" si mereu isi face ferma refresh cand intru pe alta pagina de net sa caut ceva??

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier