Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Locul de întâlnire al cooperativelor

Atentie la hoti!

daneea (RO1)daneea (RO1) RO1 Postări: 1
aprofitand de buna credinta a printesei 64 , feli 10 a preluat conducerea coop. ella1 - locul 99 , i-a furat ferma printesei si in cca 1 saptamana a desfiintat coop.
acest nenorocit se prezinta ca avand 79 de ani si doreste sa-si vanda ferma pe 200 euro.
daca vreti sa-l primiti in coop., este optiunea voastra, dar sfatul meu este sa nu-i dati posibilitatea de a avea acces la dolari, galbeni, proiecte, etc.
succes.
Post edited by daneea (RO1) on

Comentarii

  • FarmAndrei2015 (RO1)FarmAndrei2015 (RO1) Postări: 43
    editat 02.09.2015
    daneea a scris: »
    aprofitand de buna credinta a printesei 64 , feli 10 a preluat conducerea coop. ella1 - locul 99 , i-a furat ferma printesei si in cca 1 saptamana a desfiintat coop.
    acest nenorocit se prezinta ca avand 79 de ani si doreste sa-si vanda ferma pe 200 euro.
    daca vreti sa-l primiti in coop., este optiunea voastra, dar sfatul meu este sa nu-i dati posibilitatea de a avea acces la dolari, galbeni, proiecte, etc.
    succes.

    Ala o sa vanda ferma cu 200 de euro cand e mare mincinos si nu inteleg de ce i faceti sefi adjuncti pe membrii intrati cei noi doar asa se fura o coop fama sef ma ocup eu sa am grija sa golesc coop si ala zice ca are 79 de ani mai lasal in biata lui ca minte de numa cred ca are mai exact 12:)
  • FarmAndrei2015 (RO1)FarmAndrei2015 (RO1) Postări: 43
    editat 02.09.2015
    Oof topic dal la suport sa primeasca ban sa i blocheze contu si dal in micasa :))
  • ELA48 (INT1)ELA48 (INT1) Postări: 60
    daca  cei de la suport  constata  ca se fura atunci sa-i scoata din joc
  • ELA48 (INT1)ELA48 (INT1) Postări: 60
    si mie mi se intimpla uneori sa mi se fure  diferite; mere , ingrasaminte  etc. in timpul proiectelor mai ales 
  • ELA48 (INT1)ELA48 (INT1) Postări: 60
    ce trebuie sa fac sa  descopar cine ma fura ? cine stie sa-mi spuna si mie va rog
  • deniyanca (RO1)deniyanca (RO1) RO1 Postări: 80
    draga mea,nu are cine sa te fure! este imposibil la acest joc :)
    poate iti dispar produse din cauza ca le vinzi la piata organica :smile: 
  • Monique 9 (RO1)Monique 9 (RO1) RO1 Postări: 19
    Feli 10 a fost a prietenei mele si cineva i-a furat contul. Daca aflu adresa de email cu care s-a inscris, pot sa-i recuperez ferma?

  • Feli 10 a fost a prietenei mele si cineva i-a furat contul. Daca aflu adresa de email cu care s-a inscris, pot sa-i recuperez ferma?

    Da
  • Veva (RO1)Veva (RO1) Postări: 3
    Da ,si la mine a intrat cineva pe nume gabi8 ,eu am lipsit 30 de zile si i-a revenit lui/ ei functia de sef ,iar acum am in cooperativa numai membri offline de lvl 7-8 ,nu-mi raspunde la mesaje si nu face nimic in cooperativa ..
  • Cum sa iti fure din ferma....poate vvroiati sa spuneti ca va furat contul.Si mie mi s-a intamplat.Ma chema MartinMaria...acum am acest cont si am level 40.Desigur ca sunt suparata ca mi s-a inta,plat dar deja a trecuut un an. ;)
  • tero (RO1)tero (RO1) Postări: 220
    editat 18.04.2017
    feli10 e in coop mea sunt cu ochi pe el hmmmmmmmm


    Post edited by BeoFarmer on
  • Veva a scris:

    Da ,si la mine a intrat cineva pe nume gabi8 ,eu am lipsit 30 de zile si i-a revenit lui/ ei functia de sef ,iar acum am in cooperativa numai membri offline de lvl 7-8 ,nu-mi raspunde la mesaje si nu face nimic in cooperativa ..

          Si mie mi s-a intamplat. Acum am parasit coop mea ( care acum e a ei) si ma bag in coop mari si active. Nu ca sa fur. Ca sa ma distrez. Eu sunt de incredere, nu ca altii.

  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    tero (RO1) a zis:
    feli10 e in coop mea sunt cu ochi pe el hmmmmmmmm



    oU gasit!
  • carm123 (RO1)carm123 (RO1) Postări: 57
    tero (RO1) a zis:
    feli10 e in coop mea sunt cu ochi pe el hmmmmmmmm


    gasit 1 ou
  • schumi (RO1)schumi (RO1) Postări: 2
    BUNA
    AM AVUT O COOPERATIVA CARE MI--A FOST LUATA CUM POT INTRA IN  POSESIA ACESTEIA,
    AZI AM DESCOPERIT CA NU MAI AM FERMA SI SA TREC LA O ALTA .
    CARE STIE CUM SA O RECUPEREZ

    o ZI BUNA
    Mihai
  • SPYSPY Postări: 41
    Te duci in coop trecuta si ii spui aluia care e acum sef sa te puna sef 
    Sper sa ti-o recuperezi 
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    Nu mai postati in subiecte vechi
  • Post-hunt ... nici tu nu mai posta....

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier