Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Propunere - Fabrica de mezeluri

karo3061 (RO1)karo3061 (RO1) RO1 Postări: 6
editat 18.07.2015 în Sugestii, laudă, critică
Porcii se produc doar pentru gunoi de grajd . La fel si magarusii . N-am putea sa facem cirnati , salam si sunci macar din porci ?
Post edited by karo3061 (RO1) on
karo3061 @ ro 1

Comentarii

• ManagerSorin8ManagerSorin8 Postări: 2,113
    editat 12.07.2015
    Sunt de acord cu tine și carnea de la porc și carnea de la alte animale gaini etc..le putem vinde.Pro
    Distanța mă omoara. Mă omoară gândul că vreau să te strâng în brațe și nu pot. Gândul că vreau să adorm in brațele tale si nu pot. Gândul că nu ești aici să te țin in brațe și să îmi șoptesti că mă iubești. Dar singurul gând care mă încălzeste este faptul că iubirea noastră e mai presus decât kilometrii dintre noi.Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine, dar un singur lucru insa stiu: mi-e tare dor de tine.

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ Ghenea SoryN╤─
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 12.07.2015
    Este politica jocului - si a fost exprimata destul de clar in trecut - ca nu se vor face produse din animale :P Deci nu cred ca vom vedea salam, sau carnati sau fripturi. Sorry.
  • karo3061 (RO1)karo3061 (RO1) RO1 Postări: 6
    editat 14.07.2015
    Porcii si magarusii se vand . Mie mi-era pofta de un cotlet :) , dar inteleg ca nu se poate .
    karo3061 @ ro 1
  • DanaGirl (RO1)DanaGirl (RO1) Postări: 2
    editat 18.07.2015
    E clar.Jocul acesta este creat de niste oameni care,ori lucreaza la protectia animalelor,ori sunt nutritionisti, ori sunt vegetarieni convinsi.:))
    DanaGirl @ ro 1
  • DanaGirl (RO1)DanaGirl (RO1) Postări: 2
    editat 18.07.2015
    As fi vrut sa avem si pe F1 ceva cladiri de prelucrare,nu numai moara,speciale,siloz si compost.
    DanaGirl @ ro 1
  • gabriela (RO1)gabriela (RO1) Postări: 3
    editat 18.07.2015
    de ce spui ca nu o crezi ca vedem salam carnati sau fripturi
    :cool:;)
    gabriela @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier