Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Update: FERMA BOMBOANELOR 。◕‿◕。

Salutare,

Aici puteti sa discutati despre ferma bomboanelor :o

Aici puteti afla mai multe despre ea!

Noi de abia steptam sa apara! :):):)
Post edited by Pittiplatsch on
«1

Comentarii

  • cristi si ferma (RO1)cristi si ferma (RO1) RO1 Postări: 1,062
    editat 05.06.2015
    Minuunaaaat!
  • ToroAlexandru (RO1)ToroAlexandru (RO1) Postări: 539
    editat 05.06.2015
    super , abia asteptt
  • mike9 (RO1)mike9 (RO1) Postări: 81
    editat 05.06.2015
    mie mi-e frica sa ma entuziasmez,astept sa vad concret,si concluziile,dupa accea
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 05.06.2015
    Pare interesant per total, dar totusi -> Coteț de găini din bomboane? Really? :))))) Urmeaza staul din lego si cocina din baloane?
  • nicradulescu (RO1)nicradulescu (RO1) RO1 Postări: 4
    editat 05.06.2015
    Pare interesant per total, dar totusi -> Coteț de găini din bomboane? Really? :))))) Urmeaza staul din lego si cocina din baloane?

    OOOOffff Ioana, ce-ti mai place shaorma, ce-ti mai place sa te bagi singura in seama :)
  • Piratuvsbulldog3Piratuvsbulldog3 Postări: 147
    editat 05.06.2015
    vad ca numai ferme temporare mai baga

    cele permanente nu mai sunt bune?

    acuma sunt 3 permanente vs 3 temporare
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 05.06.2015
    nicradulescu a scris: »
    OOOOffff Ioana, ce-ti mai place shaorma, ce-ti mai place sa te bagi singura in seama :)

    Mai, nu prea imi place sincer :))) Dar aveam impresia ca este locul unde imi pot da cu parerea. Hai nu zau, am gresit sectiunea? :))) Mii de scuze daca ti-am ofensat activitatea oculara. Eu cel putin vorbeam legat de subiect, tu din pacate te bagi in seama cu mine :>
  • Gicuta6 (RO1)Gicuta6 (RO1) Postări: 127
    editat 05.06.2015
    De cand joc BF,am ajuns la concluzia ca GGS are o mare doza de fantezie copilareasca,sau poate ca acest joc se adreseaza in primul rand copiilor de 8-9 ani,adultii care au ceva cunostiinte,logica nu prea au ce cauta pe aici.Bine, sunt deaccord ca pentru unii orice face GGS e super,joc sa fie ,dar de multe ori ma simt jignit in inteligenta proprie cu traznaile astea fanteziste ale GGS-ului.Nu comentez aici ca de la alpaca nu se foloseste laptele,ci blana ,pielea si carnea,nu comentez aici "livezile dulci"de parca ar exista ,amare,acre,sarate :),oricum e un eveniment care are cel putin deco noi.
  • SystemSystem Postări: 106,969
    editat 06.06.2015
    Este interesanta idee cu ferma bomboanelor ,dar ar fi mai interesanta daca ar ramane permanent sau in momentul in care revine ferma s-o reiei in stadiul de unde ai lasat-o,nu sa o ie de la zero mereu ca la celelalte ferme temporale
  • ManagerSorin8ManagerSorin8 Postări: 2,113
    editat 06.06.2015
    lylyana71 a scris: »
    Este interesanta idee cu ferma bomboanelor ,dar ar fi mai interesanta daca ar ramane permanent sau in momentul in care revine ferma s-o reiei in stadiul de unde ai lasat-o,nu sa o ie de la zero mereu ca la celelalte ferme temporale

    Iti dau dreptate.Eu am bagat multi mabi in ferma vikinga si nu mam ales cu aproape nimic..
  • mike9 (RO1)mike9 (RO1) Postări: 81
    editat 06.06.2015
    intradevar,entuziasmul apartine copiilor,de aceia am spus imediat ce am descoperit anuntul,ca pare interesant dar nu-mi fac mari sperante
    ioana ai dreptate aici e locul unde poti sa-ti spui opiniile,si cine are argumente sa le combata,nu apeleaza la shaorma!!!!!!!!!
  • ManagerSorin8ManagerSorin8 Postări: 2,113
    editat 06.06.2015
    Pittiplatsch a scris: »
    Salutare,

    Aici puteti sa discutati despre ferma bomboanelor :o

    Aici puteti afla mai multe despre ea!

    Noi de abia steptam sa apara! :):):)

    Super.. :)
  • loretasul (RO1)loretasul (RO1) RO1 Postări: 33
    editat 06.06.2015
    bravo! abia astept dar atentie dragi colegi fermieri la diabet!!
  • Gicuta6 (RO1)Gicuta6 (RO1) Postări: 127
    editat 06.06.2015
    lylyana71 a scris: »
    Este interesanta idee cu ferma bomboanelor ,dar ar fi mai interesanta daca ar ramane permanent sau in momentul in care revine ferma s-o reiei in stadiul de unde ai lasat-o,nu sa o ie de la zero mereu ca la celelalte ferme temporale

    Cred ca m-as plictisi sa fie ferma cofeturilor permanenta,asa cum m-am plictisit de fermele permanente.Eu cred ca daca s-ar adauga evenimente tematice noi care sa alterneze cu fermele temporare ar fi mai interesant si jocul s-ar revigora.
  • HomDai (RO1)HomDai (RO1) Postări: 265
    editat 07.06.2015
    Idei de jocuri pentru prescolari!
  • RajAlGohul (RO1)RajAlGohul (RO1) RO1 Postări: 29
    editat 09.06.2015
    o alta prostie.....in loc sa faceti ceva interesant o dati in diabet....
  • Raul980 (RO1)Raul980 (RO1) Postări: 2
    editat 09.06.2015
    Destul de fain,sa vedem ce iese
  • ToroAlexandru (RO1)ToroAlexandru (RO1) Postări: 539
    editat 09.06.2015
    la ce ora vine ?
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 09.06.2015
    update-ul se face acum. cand va veni insula nu stim exact. poate fi azi, poate fi maine.. dar sa speram ca nu intarzie prea mult :)
  • madipop 1madipop 1 Postări: 2
    editat 09.06.2015
    yupiii :)))))
  • YukiMatsumotoYukiMatsumoto Postări: 5
    editat 09.06.2015
    De ce cand incerc sa accesez forum-ul de pe ferma nu merge? Are vreo legatura cu update-ul?
  • Georgiana Iza (RO1)Georgiana Iza (RO1) RO1 Postări: 69
    editat 09.06.2015
    YukiMatsumoto a scris: »
    De ce cand incerc sa accesez forum-ul de pe ferma nu merge? Are vreo legatura cu update-ul?

    normal ca are. nimic nou. abia acum am putut accesa forumul
  • cocuta42 (RO1)cocuta42 (RO1) Postări: 114
    editat 10.06.2015
    pana la urma cand o sa intre ferma bomboanelor?
  • corbu22 (RO1)corbu22 (RO1) Postări: 2
    editat 10.06.2015
    cocuta42 a scris: »
    pana la urma cand o sa intre ferma bomboanelor?

    Bineinteles de Craciun ,sper .Am glumit dar cum merg treburile la joc ,asa se pare .
  • cocuta42 (RO1)cocuta42 (RO1) Postări: 114
    editat 10.06.2015
    corbu22 a scris: »
    Bineinteles de Craciun ,sper .Am glumit dar cum merg treburile la joc ,asa se pare .

    ai perfecta dreptate
  • mlagiugigimlagiugigi Postări: 3
    editat 10.06.2015
    ne tine in suspans doar sa ne faca sa nu parasim jocul. deja a devenit foarte plictisitor. recompensele puse in joc sunt insuficiente
  • cocuta42 (RO1)cocuta42 (RO1) Postări: 114
    editat 10.06.2015
    FermierulNr1 a scris: »
    mici pe mine nu ma lasa sa defrisez, desi m-am relogat de zeci de ori si nimic, un mare BUG!:((
    eu am defrisat o parcela cumparata ,poate nu e BUG la toata lumea
  • enghin_unikat92 (RO1)enghin_unikat92 (RO1) Postări: 41
    editat 10.06.2015
    frumoasa ferma bomboanelor, dar pe vremea mea se zicea patrat la acea forma. acum s-a schimbat denumirea sau si-au batut joc de noi (din nou) cei de la ggs? :)
  • ToroAlexandru (RO1)ToroAlexandru (RO1) Postări: 539
    editat 10.06.2015
    :)))).......
  • FermierulNr1FermierulNr1 Postări: 15
    editat 10.06.2015
    sa mai facem shi haz de necaz...;:))))

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier