Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Salut ,cum putem sa jucam acest joc daca nu se poate.Eroare peste eroare la recoltari este fff ene

mmg2mmg2 Postări: 9
de aproximativ 3 4 luni exista aceasta problema eroare la colectare ,mut prin cateva locuri sa revin sa pot colecta,a doua chestiune nu pot intra din pagina de joc pe forum tb sa caut aparte.Se pot gasi rezolvari totusi?
Post edited by mmg2 on

Comentarii

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 17.12.2014
    mmg2 a scris: »
    de aproximativ 3 4 luni exista aceasta problema eroare la colectare ,mut prin cateva locuri sa revin sa pot colecta,a doua chestiune nu pot intra din pagina de joc pe forum tb sa caut aparte.Se pot gasi rezolvari totusi?
    in ce priveste eroarea la colectare, ai o conexiune slaba la Internet. daca serverul ar merge prost, s-ar simti la toata lumea. si nu se simte :)

    cand vrei sa intri pe forum din joc, ce eroare primesti?
  • mmg2mmg2 Postări: 9
    editat 17.12.2014
    BUNA,vad ca partea cu erorile continua,dar pana azi de ceva timp nu reuseam sa intru pe forum din joc nu se activa
  • EDWARDSCHEUSANPEDWARDSCHEUSANP Postări: 91
    editat 19.12.2014
    Ba da si eu tot problema cu colectarea si astazi am numai probleme, cand a venit nava in port imi arata cutiile alea cu evenimentul de la ferma de pe insula si nu imi arata ce trebuie sa incarc pe nava,mariachi daca ies din joc si ma intorc va merge mai bine?

    Si problema cu recoltarea o am de la inceputul lui noiembrie,deci de demult o am, pe lang problema cu cadoul de bun venit

    Am iesit din joc si tot nu mi arata ce sa incarc,timpul nu merge la nava nu stiu ce sa fac?

    Ok acum merge nava e mai bine.
  • mmg2mmg2 Postări: 9
    editat 03.01.2015
    Buna ,eu cred ca nu e de vina netul deoarece alte produse le pot recolta pe cand atunci cand i se pune pata pe unul nu vrea deci apare la nesfarsit eroare pe un singur produs
  • Adi FermierulAdi Fermierul Postări: 5
    editat 03.01.2015
    Buna seara! La multi ani! Nu pot schimba bani la visteria vikinga. Intamplator in aceiasi coop. colega mea GuestNiculina nu schimba dolarii in visterie la nivelul la care a dezvoltat visteria. Chiar nu se poate rezolva aceasta problema?
  • irene25ro (RO1)irene25ro (RO1) RO1 Postări: 7
    editat 04.01.2015
    e posibil sa nu poti intra pe forum pt ca ai fereastra de pop-up blocata. cat despre eroarea la cules mi se intampla si mie...dar e vorba de calc.( pe cel mai slab patesc chestia asta, pe cel mai performant, nu).
  • mmg2mmg2 Postări: 9
    editat 04.01.2015
    cum iti explici ca celelalte recolte se pot recoplta ,si nu e o problema cu performanta pc,nici a netului

    cum iti explici ca celelalte recolte se pot recolta ,si nu e o problema cu performanta pc,nici a netului ,de exemplu acum nu pot recolta de la sera ,tb sa recoltez altceva si sa ma intorc,apare eror
  • GuestNiculina2GuestNiculina2 Postări: 6
    editat 04.01.2015
    Buna seara! Iar am ptobleme cu visteria vikinga. Va ROG REZOLVATI BUGUL. ESTE LA NIVEL 3 SI IMI SCHIMBA DOAR 40.000 DOLARI.
  • fghn mfghn m Postări: 473
    editat 05.01.2015
    da' voi la suport ați trimis plângere? ori stați să vă pice para mălăiață? că pe forum nu are cine să vă ajute...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier