Acasă Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

unde-i nava?? :))

tero (RO1)tero (RO1) Postări: 220
nu ma mai surprinde nimic, au inceput sa ma distreze bug-urile
am incercat sa ma reconectez si degeaba........:confused:
Post edited by tero (RO1) on
tero @ ro 1

Comentarii

• CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 594
    editat 31.08.2014
    Cand a ajuns in port s-a lovit de doc si s-a scufundat :)))
  • Florinel5002Florinel5002 Postări: 600
    editat 01.09.2014
    CyberJohn a scris: »
    Cand a ajuns in port s-a lovit de doc si s-a scufundat :)))

Eu cred ca a fost pusa la vanzare pe OLX.
    Sa mai auzim alte raspunsuri
  • ManagerSorin8ManagerSorin8 Postări: 2,113
    editat 01.09.2014
    Florinel5002 a scris: »
    Eu cred ca a fost pusa la vanzare pe OLX.
    Sa mai auzim alte raspunsuri

Vezi ca sti Florinel....eu am pus-o pe OLX și am deja o oferta bunicica :)))))))))))))))))
    Distanța mă omoara. Mă omoară gândul că vreau să te strâng în brațe și nu pot. Gândul că vreau să adorm in brațele tale si nu pot. Gândul că nu ești aici să te țin in brațe și să îmi șoptesti că mă iubești. Dar singurul gând care mă încălzeste este faptul că iubirea noastră e mai presus decât kilometrii dintre noi.Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine, dar un singur lucru insa stiu: mi-e tare dor de tine.

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ Ghenea SoryN╤─
  • ALEX12922ALEX12922 Postări: 103
    editat 01.09.2014
    sa scufundat ca titanicul !!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    editat 01.09.2014
    ManagerSorin8 a scris: »
    Vezi ca sti Florinel....eu am pus-o pe OLX și am deja o oferta bunicica :)))))))))))))))))

Cam cati EURO?
    editat 01.09.2014
    În jur de 1 milion de euro...și eu vreau 2:))))
    Distanța mă omoara. Mă omoară gândul că vreau să te strâng în brațe și nu pot. Gândul că vreau să adorm in brațele tale si nu pot. Gândul că nu ești aici să te țin in brațe și să îmi șoptesti că mă iubești. Dar singurul gând care mă încălzeste este faptul că iubirea noastră e mai presus decât kilometrii dintre noi.Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine, dar un singur lucru insa stiu: mi-e tare dor de tine.

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ Ghenea SoryN╤─
    editat 01.09.2014
    editat 01.09.2014
    Nu,eu vreau 2 nu las din preț.

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ Ghenea SoryN╤─
  • Al3cs2Al3cs2 Postări: 137
    editat 01.09.2014
    sa cufunddat i au loat-o a poi au vandut-o pe olx si nici nu iti da eama asta ca iti arata u ssi cat dureaza nu am mai vazut pe cine va assa de prost:cool:
    Al3cs2 - sef de cooperative- cooperativa ferma romana ( daca ai nivelul 6 si esti active harnic de asteptam la noi!
    editat 01.09.2014
    da are dreptat e un bug i a avut si eu un bug nu arata nava i cand ie imi arata ca ajuge iera acum
    Al3cs2 - sef de cooperative- cooperativa ferma romana ( daca ai nivelul 6 si esti active harnic de asteptam la noi!
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 594
    editat 01.09.2014
    Tata, tu cand ai de gand sa inveti limba romana? Scri pe forum numai prostii. Esti analfabet? sau care e faza cu tine?
    editat 02.09.2014
    CyberJohn a scris: »
    Tata, tu cand ai de gand sa inveti limba romana? Scri pe forum numai prostii. Esti analfabet? sau care e faza cu tine?

Vrea sa ajunga vedeta la Zmenta's Show
    editat 02.09.2014
    la ce tereferi adica la ca lipsesc litere din cuvintele car le spun?
    pe nu merege bine tastatura
  • fghn mfghn m Postări: 473
    editat 02.09.2014
    și la semnătură ce ți-a lipsit?

și îți lipsesc și regulile gramaticale de la tastatură?
    Mitocanul s-a născut jignit.
    Şi o floare îl poate jigni.

I.L.C. (1852-1912)
    Frumoasă ţară avem! Păcat că-i locuită.
    *** colectiv, Academia Caţavencu
    editat 02.09.2014
    Aha........

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ Ghenea SoryN╤─

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier