Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Ce recompensa o sa primim dupa cele 30 zile de la insula? (sugestie)

ciobanica22ciobanica22 Postări: 5
editat 02.09.2014 în Sugestii, laudă, critică
Eu as sugera sa primim si o parte din dolari, caci am investit zici de milioane.
Post edited by ciobanica22 on

Comentarii

  • IonalecsandruG5 (RO1)IonalecsandruG5 (RO1) RO1 Postări: 256
    editat 31.08.2014
    o sa primim praful dupa toba mare!!
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 31.08.2014
    ciobanica22 a scris: »
    Eu as sugera sa primim si o parte din dolari, caci am investit zici de milioane.

    Din moment ce ferma e in vigoare cum s-ar zice, orice sugestii am avea noi ar putea fi aplicate doar pe viitor. Acum este tardiv pentru orice modificare. Din pacate..
  • krisanda (RO1)krisanda (RO1) Postări: 943
    editat 31.08.2014
    Din moment ce ferma e in vigoare cum s-ar zice, orice sugestii am avea noi ar putea fi aplicate doar pe viitor. Acum este tardiv pentru orice modificare. Din pacate..

    Da Ioana ,asa e, totu-i tardiv la GGS,dar mie continua sa nu-mi placa pusul asta in fata faptului implinit.GGS asta nu spune nimic,nici ce si cat voi primi dupa cele 30 de zile,nici cate potcoave am nevoie ,strang asa ca proasta potcoave numai ca la vapor se dau,nestiind cate imi trebuie si la ce.Dupa mine GGS nu joaca cinstit,ma simt obligata sa fac cum zic ei ,numai am posibilitatea sa aleg,decat faci sau nu faci.Din cauza asta ,din cauza celor intamplate la ultimile update-uri numai am nici o tragere de inima sa joc BigFarm.Iar desenul calutului ala ,ma face sa zambesc de fiece data cand il vad,seamana perfect cu calutii de jucarie care se vand pe aici,inexpresivi,de plus,teapani.
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 31.08.2014
    krisanda2 a scris: »
    Da Ioana ,asa e, totu-i tardiv la GGS,dar mie continua sa nu-mi placa pusul asta in fata faptului implinit.GGS asta nu spune nimic,nici ce si cat voi primi dupa cele 30 de zile,nici cate potcoave am nevoie ,strang asa ca proasta potcoave numai ca la vapor se dau,nestiind cate imi trebuie si la ce.Dupa mine GGS nu joaca cinstit,ma simt obligata sa fac cum zic ei ,numai am posibilitatea sa aleg,decat faci sau nu faci.Din cauza asta ,din cauza celor intamplate la ultimile update-uri numai am nici o tragere de inima sa joc BigFarm.Iar desenul calutului ala ,ma face sa zambesc de fiece data cand il vad,seamana perfect cu calutii de jucarie care se vand pe aici,inexpresivi,de plus,teapani.

    I know :( Dar se pare ca asta e politica lor la care nu vor renunta prea curand. Eu una ma resemnez cu gandul ca nu am dat un ban pentru joc si il iau ca atare, cu bune cu rele. Ca am constatat o scadere drastica in departamentul imaginatie si respectul pentru clienti e partea a doua. Oricum, asa cum a scris si un tip pe forumul international - > "i don't like being forced to follow a hidden plan".
  • krisanda (RO1)krisanda (RO1) Postări: 943
    editat 31.08.2014
    Si mare dreptate are tipul de pe international e in asentimentul meu Ioana.Eu nu prea scriu pe international,daca ai sa te uiti cei care scriu cu exceptia lui Larino ,toti sunt incepatori in ale jocului si avanseaza niste pareri de jucatori cu mare experienta,sunt cazuti pe spate de fericirea ultimilor update-uri asa ca ma enerveaza.Mie nu-mi pare rau de gold-ul folosit pana acum,chiar m-am distrat,dar acum sa vreau sa cheltui si nu vad pe ce.Niste tractoare,despre care ma asteptam sa le folosesc la marirea productiei pe parcele ,asa cum suna reclama cu ele,o insula mediocru realizata,de nu vezi printre atatia palmieri care e unitatea de productie si care e deco,un update inutil la floricola,nu stiu daca a cerut vreunul dintre jucatori asa ceva si acum chestia asta cu potcoavele si cu modificarea recompenselor la vapor.Asa ca indiferent ca am am bagat ceva gold sau nu tot nemultumita as fi de ceea ce se intampla,iar pe tine te felicit ca poti fi asa de calma si impaciutoare cu jocul BigFarm. :)
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 31.08.2014
    krisanda2 a scris: »
    Si mare dreptate are tipul de pe international e in asentimentul meu Ioana.Eu nu prea scriu pe international,daca ai sa te uiti cei care scriu cu exceptia lui Larino ,toti sunt incepatori in ale jocului si avanseaza niste pareri de jucatori cu mare experienta,sunt cazuti pe spate de fericirea ultimilor update-uri asa ca ma enerveaza.Mie nu-mi pare rau de gold-ul folosit pana acum,chiar m-am distrat,dar acum sa vreau sa cheltui si nu vad pe ce.Niste tractoare,despre care ma asteptam sa le folosesc la marirea productiei pe parcele ,asa cum suna reclama cu ele,o insula mediocru realizata,de nu vezi printre atatia palmieri care e unitatea de productie si care e deco,un update inutil la floricola,nu stiu daca a cerut vreunul dintre jucatori asa ceva si acum chestia asta cu potcoavele si cu modificarea recompenselor la vapor.Asa ca indiferent ca am am bagat ceva gold sau nu tot nemultumita as fi de ceea ce se intampla,iar pe tine te felicit ca poti fi asa de calma si impaciutoare cu jocul BigFarm. :)

    Nu stiu cum as putea fi altfel :))) Sincer, ma agita viata reala destul, nu cred ca are rost sa ma mai agite si asta virtuala. Iar cu banii prefer sa imi iau o carte sau ustensile de desen. Oricum, am ajuns sa joc mai mult pentru coversatiile de pe chatul cooperativei si acel numar restrans de oameni cu bun simt pe care ii intalnesti si de care te atasezi :p
  • ManagerSorin8ManagerSorin8 Postări: 2,113
    editat 31.08.2014
    Cred ca o sa prim potcoave de caii.
  • nycoleta6 (RO1)nycoleta6 (RO1) RO1 Postări: 6
    editat 31.08.2014
    ManagerSorin8 a scris: »
    Cred ca o sa prim potcoave de caii.
    Dupa cazz de magari
  • ManagerSorin8ManagerSorin8 Postări: 2,113
    editat 31.08.2014
    Da........
  • krisanda (RO1)krisanda (RO1) Postări: 943
    editat 31.08.2014
    Nu stiu cum as putea fi altfel :))) Sincer, ma agita viata reala destul, nu cred ca are rost sa ma mai agite si asta virtuala. Iar cu banii prefer sa imi iau o carte sau ustensile de desen. Oricum, am ajuns sa joc mai mult pentru coversatiile de pe chatul cooperativei si acel numar restrans de oameni cu bun simt pe care ii intalnesti si de care te atasezi :p

    Spunea Mariachi ca nu e bine sa te atasezi de oamenii pe care ii intalnesti in joc,eu spun ca oamenii cu care am vorbit aici, in coop in care am fost, pe Forum, nu m-au dezamagit , m-a dezamagit insa jocul de care am fost foarte atasata.Ma simt inselata,stresata si imi lipseste bucuria de odinioara cu care intram in joc.Dar ma rog,fac si eu pe inteleapta si te copiez la spuse.Acum intru sa vorbesc cu tine,Elena,Ancutza,Saetta,Clinn,Mariachi,JDO si cu inca cativa.
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 31.08.2014
    Thank you :)
  • nycoleta6 (RO1)nycoleta6 (RO1) RO1 Postări: 6
    editat 02.09.2014
    Jocul e deja pe moarte.
  • lorena_buzau28 (RO1)lorena_buzau28 (RO1) Postări: 50
    editat 02.09.2014
    e in moarte clinica
  • ManagerSorin8ManagerSorin8 Postări: 2,113
    editat 02.09.2014
    nycoleta6 a scris: »
    Jocul e deja pe moarte.


    Doar acuma vara....mai ales ca e vacanța.Far iarna și toamna nu o sa mai fie pe poante,o sa invie.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier