Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

ultraj contra bunelor moravuri

cleopatra_cryis (RO1)cleopatra_cryis (RO1) RO1 Postări: 15
editat 15.02.2014 în Sugestii, laudă, critică
Vreau sa fac o reclamatie cu privire la un jucator ce ma jignit si mi-a adresat injurii ce nu pot fi redate pe acest forum sau in alta parte.
Va rog frumos sa ma ajutati sa pot impiedica acest jucator sa mai aduca jigniri si altor persoane

:mad::mad:jucatorul cu numele de steaua europei2 este cel in cauza.
Post edited by cleopatra_cryis (RO1) on

Comentarii

  • danplayer12danplayer12 Postări: 5
    editat 14.02.2014
    Este un joc interactiv. Daca ar mai exista un gamer de genul celui in cauza, acest joc s-ar transforma intr-o cloaca de mizerii gen hazna. De aceea sustin ceea ce a afirmat cleopatra_cryis, si propun celor in drept, blocarea contului gamerului steaua europei2, si excluderea lui din acest joc.
  • cleopatra_cryis (RO1)cleopatra_cryis (RO1) RO1 Postări: 15
    editat 14.02.2014
    Attachment not found.

    Sa vedeti ca nu glumesc
  • serbanel42serbanel42 Postări: 55
    editat 14.02.2014
    este revoltator ca acest jucator sa mai poata juca.

    voi face si eu ca sef al cooperativei plangere la serviciul suport sa se poata lua masurile de rigoare.

    tot odata este inatmisibil ca sa se poata scrie aceste cuvinte jignitoare la adresa unui jucator
  • The apashThe apash Postări: 154
    editat 14.02.2014
    La cite re: are mesajul ala nu cred ca nu a fost o disputa si nu cred ca iese fum fara foc.
  • cleopatra_cryis (RO1)cleopatra_cryis (RO1) RO1 Postări: 15
    editat 14.02.2014
    a venit in urma faptului ca i-am spus ca are o zi de cand este in coop si nici nu a stat foarte mult on...si asta a fost raspunsul lui
  • fermier-romanfermier-roman Postări: 535
    editat 14.02.2014
    a venit in urma faptului ca i-am spus ca are o zi de cand este in coop si nici nu a stat foarte mult on...si asta a fost raspunsul lui
    Astfel de reclamatii se fac direct catre serviciul de suport, impreuna cu dovezi ( in cazul tau acele Print-screenuri care sa cuprinda numele si mesajul).
    Poti bloca userul respectiv sa nu iti mai trimita mesaje.
  • andrei268andrei268 Postări: 1
    editat 14.02.2014
    da asa este dar, conform regulamentului acest jucator trebui eliminat di big farm
  • cleopatra_cryis (RO1)cleopatra_cryis (RO1) RO1 Postări: 15
    editat 14.02.2014
    am trimis si la serviciul suport l-am si blocat, am postat aici in speranta ca vor vedea si altii jucatori si ar fi bine se se fereasca sa suporte asa ceva...ar fi bine daca si altii ar posta astfel de situatii jenante sa stim cu cine intram in legatura, si sa evitam daca este posibil
  • bebelusu3 (RO1)bebelusu3 (RO1) Postări: 50
    editat 14.02.2014
    ai facut foarte bine cleopatra.eu acum vorbeam cu el prin mesaje sa vina la noi in cooperativa:)))))) multumim pentru atenionare:*
  • cleopatra_cryis (RO1)cleopatra_cryis (RO1) RO1 Postări: 15
    editat 14.02.2014
    sper doar sa fie de folos si altora :) daca mai stiti pe careva va rog sa spuneti :)
  • krisanda (RO1)krisanda (RO1) Postări: 943
    editat 14.02.2014
    Indiferent cate schimburi de replici au avut loc si oricat de certat sau atentionat a fost raspunsul lui e incalificabil
  • cleopatra_cryis (RO1)cleopatra_cryis (RO1) RO1 Postări: 15
    editat 14.02.2014
    Nu l-am certat i-am explicat frumos cum stau lucrurile in cooperativa noastra pentru a si-a dat cu parerea ca nu suntem o echipa la 2 ore petrecute cu noi, din moment ce noi suntem o echipa de mult timp si nu era adevarat ceea ce spunea, si i-am zis ca nu prea a stat on si nu stie cum stau lucrurile si asta a fost raspunsul lui...maine voi face un document cu intrebarile si raspunsurile pentru toti cei care nu cred ca eu chiar am vb civilizat frumos si cu regret ca a plecat....

    Multumesc de sustinere!
  • dandanydandany Postări: 1
    editat 15.02.2014
    este o rusine pentru acest joc frumos sa aiba membri cu asa un caracter.

    sper din tot sufletul sa faca ceva cei de la serviciu suport:)
  • cleopatra_cryis (RO1)cleopatra_cryis (RO1) RO1 Postări: 15
    editat 15.02.2014
    multumesc!
  • serbanel42serbanel42 Postări: 55
    editat 15.02.2014
    Poti bloca userul respectiv sa nu iti mai trimita mesaje.[/QUOTE]

    asta u este o rezolvare, el practic nu mai are ce cauta in big farm
  • ovydas03 (RO1)ovydas03 (RO1) Postări: 4
    editat 29.03.2016
    Buna dimineata!
    Nu am avut nici macar un singur mesaj trimis catre acest personaj!!!!!! Stiu ca il pot bloca, dar nu cred ca este o solutie; va injura pe altcineva!!! Defapt, nu poate fi numita o simpla injuratura; este ceva atat de josnic, incat sper ca veti lua masurile cuvenite.
    Va multumesc!
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    masurile cuvenite pot fi luate doar de catre echipa de suport. lor trebuie sa le trimiti acest screenshot.
  • Am trimis.
    Multumesc pentru raspuns.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier