Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Update Big Farm 23.04

Salut,

va asteptam parerile in legatura cu update-ul de saptamana viitoare.

cu bine,

echipa Big Farm
Post edited by harp0 on
«13

Comentarii

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 18.04.2013
    eu ma bucur de marirea spatiului pentru mesaje etc.. chiar se simtea lipsa.
    de animatii nush ce sa zic.. sper doar sa nu mearga mai greu jocul :)
  • MiauMiau23 (RO1)MiauMiau23 (RO1) Postări: 536
    editat 18.04.2013
    la mn si asa merge greu...pe laptop...amuzant dar nesemnificative animatiile..ma bucur pt mesaje si spatiul alocat...si km atat
  • harp0harp0 Postări: 152
    editat 18.04.2013
    Salut,

    animatiile pot fi oprite daca se doreste. Pentru a functiona la parametri optimi trebuie instalata cea mai nouă versiune Adobe Flash.
  • MiauMiau23 (RO1)MiauMiau23 (RO1) Postări: 536
    editat 18.04.2013
    folosesc chrome deci e la zi update
  • liebeskummer2liebeskummer2 Postări: 86
    editat 19.04.2013
    ce bine!!! in sfarsit ceva imbunatatit la cooperative :D asteptam cu entuziasm si mai multe imbunatariti si poate cateva lucruri noi la nivelul cooperativelor :)

    multumim!
  • Hammar (RO1)Hammar (RO1) RO1 Postări: 858
    editat 20.04.2013
    De cand asteptam aceasta veste pentru cooperative!
  • laurstefan14laurstefan14 Postări: 192
    editat 20.04.2013
    eu zic ca o sa fie foarte tare ma intreb ce va urma dupa evenimentul cu animatiile:rolleyes::rolleyes:
  • Hammar (RO1)Hammar (RO1) RO1 Postări: 858
    editat 20.04.2013
    laurstefan14 a scris: »
    eu zic ca o sa fie foarte tare ma intreb ce va urma dupa evenimentul cu animatiile:rolleyes::rolleyes:

    si eu,sunt curios
  • AndreilaurentiuAndreilaurentiu Postări: 2
    editat 21.04.2013
    da acum am intrat si sant de acord ie bine sa faci update
  • oana440273oana440273 Postări: 100
    editat 22.04.2013
    moara si acum face la mine figuri
    azi a disparut cu totul cateva secunde
  • saetta (RO1)saetta (RO1) Postări: 266
    editat 22.04.2013
    nu cred ca este asa de eficient noul update merge greu si cu asta vechi
    bine ca este optiunea de dezactivare a animatiilor
  • Daiana77 (RO1)Daiana77 (RO1) Postări: 437
    editat 23.04.2013
    gata? a intrat in vigoare update-ul?
  • violetflamevioletflame Postări: 34
    editat 23.04.2013
    ..."toate tooltip-urile („zzz“, info, etc) au fost putin mutate pentru a nu se mai ascunde cladirile"
    Nu stiu daca au fost "mutate", problema este ca sunt LA FEL DE MARI, fapt care impiedica accesul la ceea ce se afla in apropiere.
    Poate va ganditi la un update in care sa micsorati aceste tooltip-uri.
    Spor la Joc!
  • verdezorverdezor Postări: 52
    editat 23.04.2013
    eu nu inteleg ce urmeaza cu fratii aia gemeni adica putem face nazbatii la vecini?
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    editat 23.04.2013
    Mai bine faceati ceva cu acele indicatoare galbene,mari cat o zi de post care ne ingreuneaza colectarea rapida,animatiile oricum le oprim si asa este destul de stresant sa colectezi cu acele placinte de indicatoare galbene.
  • kprice21kprice21 Postări: 9
    editat 23.04.2013
    verdezor a scris: »
    eu nu inteleg ce urmeaza cu fratii aia gemeni adica putem face nazbatii la vecini?

    sper ca nu are sa se poata.de ce ai vrea sa faci nazbatii la vecini?ia fi tu cumintel
  • Cretuanna (RO1)Cretuanna (RO1) Postări: 27
    editat 23.04.2013
    Mai bine faceati ceva cu acele indicatoare galbene,mari cat o zi de post care ne ingreuneaza colectarea rapida,animatiile oricum le oprim si asa este destul de stresant sa colectezi cu acele placinte de indicatoare galbene.
    Maria Luminita @ ro 1



    Buna,cred ca ar trebui sa va ganditi la o modificare cu acele ooltip-uri...sunt chiar stresante...sper ca se vor lua in considerare si parerile noastre...
  • verdezorverdezor Postări: 52
    editat 23.04.2013
    kprice21 a scris: »
    sper ca nu are sa se poata.de ce ai vrea sa faci nazbatii la vecini?ia fi tu cumintel

    stai linistit(a) ca nu fac nimic eram doar curios:)
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    editat 23.04.2013
    Si inca ceva scoateti tooltip-urile care arata ca acolo este o casa,dincolo o decoratiune cu valoarea de fericire,doar nu suntem tampiti stim si noi ca e o casa,un lac,sau ce Dumnezeu mai este,iar cu valoarea fericirii nu vad ce rost are sa ne arate,doar stim fiecare ce punem in ferma,e stresant sa treci cu mousul prin ferma si sa tot sa se impiedice de lucrurile astea.
    Sincer jocul merge mai greu iar cu tooltip-urile nu stiu ce ati facut ca recoltarea este si mai mult ingreunata.
    Nu-mi place sincer.
  • cristinaiocristinaio Postări: 13
    editat 23.04.2013
    animatiile si gemenii cu nazbatii este exact ce lipseau la ferma in rest e totul ok.
    ZZZzzz-urile putin mai mari daca se poate
  • cristinaiocristinaio Postări: 13
    editat 23.04.2013
    parerea mea este ca scriem degeaba nu stiu daca parerea noastra conteaza.
    nu cred ca se tine cont de ceva
    este un joc gratuit daca vrei sa joci bine daca nu nu .
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    editat 23.04.2013
    cristinaio a scris: »
    parerea mea este ca scriem degeaba nu stiu daca parerea noastra conteaza.
    nu cred ca se tine cont de ceva
    este un joc gratuit daca vrei sa joci bine daca nu nu .
    Eu cred ca ar trebui sa se tina cont de parerea noastra,pentru ca datorita noua celor care bagam bani in joc ramin cu jocul pe piata.
    Sincer pina nu fac ceva legat de tooltip-uri nu mai bag nici un ban intr-un joc,care mai mult ma oboseste,decat ma recreeaza.
  • cristinaiocristinaio Postări: 13
    editat 23.04.2013
    ai dreptate maria dar vezi tu nu toata lumea gandeste la fel.
    e adevarat e obositor dar asta nu cred ca intereseaza pe cineva
  • Cretuanna (RO1)Cretuanna (RO1) Postări: 27
    editat 23.04.2013
    cristinaio a scris: »
    ai dreptate maria dar vezi tu nu toata lumea gandeste la fel.
    e adevarat e obositor dar asta nu cred ca intereseaza pe cineva

    Chiar nimeni nu vrea sa ne raspunda? se va face ceva in privinta nemultumirilor noastre sau ne mancam nervi,timpul si $ degeaba?
  • cristinaiocristinaio Postări: 13
    editat 23.04.2013
    Cretuanna a scris: »
    Chiar nimeni nu vrea sa ne raspunda? se va face ceva in privinta nemultumirilor noastre sau ne mancam nervi,timpul si $ degeaba?
    ma faci sa rad
    astepti un raspuns acum pe loc?

    ar fi ceva
    si eu astept :p
  • Cretuanna (RO1)Cretuanna (RO1) Postări: 27
    editat 23.04.2013
    cristinaio a scris: »
    ma faci sa rad
    astepti un raspuns acum pe loc?

    ar fi ceva
    si eu astept :p
    Gata eu nu mai joc...daca le este greu macar sa ne raspunda eu de ce sa ma mai agit...nici un $ nu mai pupa pana nu se rezolva problemele,mai bine ma joc alte jocuri decat sa dau 3 clik-uri ca sa adun un cotetz de gaini...Va doresc bafta,nervi de otel celor care mai jucati...daca aflu ca s-au facut imbunatatiri poate mai intru...O zi buna...
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 23.04.2013
    Cretuanna a scris: »
    Chiar nimeni nu vrea sa ne raspunda? se va face ceva in privinta nemultumirilor noastre sau ne mancam nervi,timpul si $ degeaba?

    nu se poate raspunde pe loc daca se va face sau nu ceva. nu e un joc care se joaca doar in Romania. el se joaca in toata lumea. exista o echipa destul de numeroasa care se ocupa de analizarea propunerilor, selectarea lor, punerea in aplicare, testarea upgrade-urilor.
  • cristinaiocristinaio Postări: 13
    editat 23.04.2013
    mariachi a scris: »
    nu se poate raspunde pe loc daca se va face sau nu ceva. nu e un joc care se joaca doar in Romania. el se joaca in toata lumea. exista o echipa destul de numeroasa care se ocupa de analizarea propunerilor, selectarea lor, punerea in aplicare, testarea upgrade-urilor.



    asta stim deja
    noutati aveti in afara de animatii?
  • irongateirongate Postări: 78
    editat 23.04.2013
    cristinaio a scris: »
    animatiile si gemenii cu nazbatii este exact ce lipseau la ferma in rest e totul ok.
    ZZZzzz-urile putin mai mari daca se poate

    ma manca-v-ar tata, ce gemeni aveti voi ca la mine nu geme nimeni. Dati-mi si mie sa ma joc si eu cu ei...
  • Marianna (RO1)Marianna (RO1) Postări: 55
    editat 23.04.2013
    sper ca la urmatoarea modificare sa se poata muta imaginea pe verticala si la ferma floricola

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier