Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Locul de întâlnire al cooperativelor

infernus

o coop care...ne terorizeaza cu mesaje

dati mesaje la cei fara coop :mad:
Post edited by adinalory (RO1) on

Comentarii

  • daniel11disc (RO1)daniel11disc (RO1) Postări: 1,176
    editat 27.08.2015
    Mulți sunt chemați în infern..
    Puțini accepta.. :)
    Din fericire eu m-am comportat "FRUMOS" cu ei ,și nu m-au chemat.. :))
  • GABRlELA (RO1)GABRlELA (RO1) RO1 Postări: 77
    editat 25.11.2015
    Mulți sunt chemați în infern..
    Puțini accepta.. :)
    Din fericire eu m-am comportat "FRUMOS" cu ei ,și nu m-au chemat.. :))
    Daniel.. tu cred ca esti suparat ca nu ai primit invitatie de la noi.. pai.. noi invitam doar jucatori atent selectionati si sa stii ca pe langa tine am trecut de foarte multe ori;)
  • daniel11disc (RO1)daniel11disc (RO1) Postări: 1,176
    Nu-i nimica :)) sa sti ca nu-s suparat :))) Nu te supara dar.. la voi in invernus ce data e?? :))
    Ca eu am postat acel mesaj de vreo 2 luni ;)
  • GABRlELA (RO1)GABRlELA (RO1) RO1 Postări: 77
    Nu-i nimica :)) sa sti ca nu-s suparat :))) Nu te supara dar.. la voi in invernus ce data e?? :))
    Ca eu am postat acel mesaj de vreo 2 luni ;)
    Avem lucruri mai importante de facut... decat sa stam sa comentam la fiecare post in parte...
    Observ ca tu esti specializat pe comentarii... esti subalternul lui Mariachi?
  • daniel11disc (RO1)daniel11disc (RO1) Postări: 1,176
    • Avem lucruri mai importante de facut... decat sa stam sa comentam la fiecare post in parte...
    • Observ ca tu esti specializat pe comentarii... esti subalternul lui Mariachi? 

    -Aa..mi-am amintit.. parca tu in perioada aia ai parasit infernul ,nu? :) poate nu-mi amintesc bine.. nu e cv important pt mine.. dar poate imi zici tu.. pt cultura mea generala.. 
    -Da ..i-am ajutat pe altii de lv mai mic de aia am asa multe comentarii..nu ma mandresc cu ele.. nu am de ce.. sunt doar un numar ,,chiar daca s-ar sterge ,sa fie pe 0 ,nu m-ar interesa..
    eu ii ajut pe altii cu idei ,sfaturi ,cu ce pot.. nu tin totul pt mine cum fac unii..
    -Cu  mariachi ai ceva?? nu m-ar mira sa te vad intr-o vreme in coop lui ,fiindca e o coop super, mult mai frumoasa decat infernul...






Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier